Doğu Anadolu

Doğu Anadolu prefabrik ev, hizmet verdiğimiz şehirlerin listelendiği kategoridir. Prefabrik ev fiyatları sitemizde yer almaktadır.

Van Prefabrik Ev
Doğu Anadolu

Van Prefabrik Ev

Van, 1 milyon 130 bin nüfusa sahip ve Doğu Anadolu bölgesinde yer alan güzel bir şehrimizdir. Ülke sınırında yer alması, yoğun nüfusu ve tarih boyunca ilgi çekmesinden dolayı gelişmiş bir şehirdir. Türkiye’nin en büyük gölüne ev sahipliği yapmasıyla birlikte tarihi dokusu ve doğasının güzelliğiyle birlikte insanları kendine hayran bırakmaktadır. Van prefabrik ev, tüm Vanlılar için sunduğumuz projemizdir. Ayrıca yöresel anlamda örnek olan şehrimiz için özel çizimler de yapıyoruz.

Konut fiyatlarının sürekli artış göstermesi ev sahibi olmak isteyen birçok kişinin belini büküyor. Apartman dairesinden farkı olmayan, kurulum ve konfor açısından büyük avantaj sağlayan prefabrik ev güzel bir alternatif olabiliyor. Peki, prefabrik olarak tasarlanan bu konforlu, pratik ve ekonomik evler nasıl üretiliyor? Avantajları nelerdir? Nasıl satın alınır ve kuruluyor? Prefabrik ev modelleri için gerekli olan tüm parçalar fabrikalarda üretiliyor. Örneğin evin duvarı, kapısı, pencereleri fabrikada belirli bir sisteme göre üretiliyor. Bu parçalar evin kurulacağı alana taşınır ve burada monte edilir. Fabrikasyon olan parçalar evin oluşturulacağı beton zeminin üzerinde kolayca eklenebiliyor. Bunun için belirli ölçü ve ebatlarda parçaların üretilmesi önem taşıyor.

Prefabrik Ev Fiyatları Van

Birçok açıdan avantaj sağlayan prefabrik evleri; kolay, hızlı ve pratik olarak monte edilebiliyor. Bunun yanında kaliteli, ucuz ve sağlam yapılardır. Prefabrik konut için gerekli olan parçalar istenilen boyutlarda üretilebiliyor. Bu yapıtlar dışarıdan gelen gürültüyü ve soğuk havayı izole edebilen özelliğe sahiptir. İsteğe göre sökülerek farklı bir yere taşınabilir. Malzeme yapısı ve kalitesi önem arz eden bu konutların minimum ömrü 40 yıl olarak biliniyor.

Tek katlı prefabrik ev fiyatları 1+1 40 m² ev ile başlamaktadır. Tek katlılar içerisinde 2 tane kampanyalı model bulunmaktadır. Bunlar 2+1, 70 m² ve 3+1 80 m² evlerdir. Tek katlı evlerde 166 m²’ye kadar çizimini yaptığımız ev bulunmaktadır. Siz isterseniz metrekareyi büyütebilir yada isteğinize göre çizim ve imalat yapabiliriz. Onlarca farklı model arasından dilediğinizi seçerek prefabrik evler ile ilgili plan değiştirme ve tasarım revizyonlarında bulunuyoruz.

Van prefabrik ev fiyatları, tüm fiyatların bulunduğu sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Dubleks prefabrik ev fiyatları, 2+1, 82 m² ev ile başlamaktadır. Çift katlı villa prefabrik modellerinde 158 m²’ye kadar hazırlamış olduğumuz çeşit bulunmaktadır. Tüm fiyatlarımız liste fiyatları üzerinden %20 iskontolu fiyatlardır. Dolayısıyla müşterilerimizin prefabrik ev konusunda alım gücü de artmış oldu. Prefabrik ev Van oldukça tercih edilebilir bir duruma gelmiştir.

Prefabrik Ev Van

Van’ın 13 ilçesi bulunmaktadır. Bu ilçelerin tamamına prefabrik evler yapıyoruz. Bunlar:

 • Bahçesaray
 • Başkale
 • Çaldıran
 • Çatak
 • Edremit
 • Erciş
 • Gevaş
 • Gürpınar
 • İpekyolu
 • Muradiye
 • Özalp
 • Saray
 • Tuşba

Yazımızın başında da belirttiğimiz gibi son derece konforlu olan Van prefabrik ev, oldukça ekonomik fiyatlara sahiptir. Çok sayıda profesyonel firma tarafından bu konutları inşa ediliyor. Kullanılan malzemeye, evin şekline ve özelliklerine göre farklılık gösteren fiyatlar, firmadan firmaya da değişiklik gösteriyor.

Tunceli Prefabrik Ev
Doğu Anadolu

Tunceli Prefabrik Ev

Tunceli, 90 bin nüfusa sahip ve Doğu Anadolu bölgesinde yer alan güzel bir şehrimizdir. Tarihi yapısı itibariyle şehre gelenleri cezbedici bir havası bulunmaktadır. Ayrıca doğası çok güzel olmakla birlikte ferahlatıcı bir yapısı bulunmaktadır. Tunceli prefabrik ev, Tunceliler için sunduğumuz projemizdir.

Prefabrik evler Avrupa ülkelerinde daha çok normal yaşam için tercih edilen evler okurken ülkemizde daha çok doğal felaket ve depremden dolayı insanların mağdur olmaması için kurulan evlerdir. Beton yapılara göre daha avantajlı ve sağlamdır. Depreme dayanıklıdır. Prefabrik ev daha ekonomik olup istenildiği zaman sökülerek yeniden inşa edilebilir. Prefabrik ev hakkında yanlış bilinen bir konu soğuk olacağı konusudur.

Prefabrik Ev Fiyatları Tunceli

Üretici firmalar artık ısı yalıtım malzemeleri kullanarak prefabrik evlerin beton evler gibi daha sıcak olmasını sağlar. Villa tipi yapılabilir veya 2 kat çıkılabilir. Evin dış cephesini kendi zevkinize göre seçebilirsiniz. İstenildiği zaman bloklar ile oda yapılabilir veya oda sayısı azaltılabilir. Prefabrik ev istenilen her şekilde dizayn edilme imkanı sunar. İçinin su ve elektrik tesisatı rahatça döşenebilir. Beton yapılardan hiç bir farkı olmaz. Prefabrik ev malzemeleri alındıktan sonra aynı gün içinde kurulum imkanı olur.

Tek katlı prefabrik ev fiyatları 1+1, 40 m² ev ile başlamaktadır. Tek katlılar içerisinde 2 tane kampanyalı model bulunmaktadır. Bunlar 2+1, 70 m² ve 3+1, 80 m² evlerdir. Tek katlı evlerde 166 m²’ye kadar çizimini yaptığımız ev bulunmaktadır. Siz isterseniz metrekareyi büyütebilir yada isteğinize göre çizim ve imalat yapabiliriz. Onlarca farklı model arasından dilediğinizi seçerek prefabrik evler ile ilgili plan değiştirme ve tasarım revizyonlarında bulunuyoruz.

Tunceli prefabrik ev fiyatları, tüm fiyatların bulunduğu sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Dubleks prefabrik ev fiyatları, 2+1, 82 m² ev ile başlamaktadır. Çift katlı villa prefabrik modellerinde 158 m²’ye kadar hazırlamış olduğumuz çeşit bulunmaktadır. Tüm fiyatlarımız liste fiyatları üzerinden %20 iskontolu fiyatlardır. Dolayısıyla müşterilerimizin prefabrik ev konusunda alım gücü de artmış oldu. Prefabrik ev Tunceli oldukça tercih edilebilir bir duruma gelmiştir.

Prefabrik Ev Tunceli

Tunceli’nin 8 ilçesi bulunmaktadır. Bu ilçelerin tamamına prefabrik ev yapıyoruz. Bunlar:

 • Çemişgezek
 • Hozat
 • Mazgirt
 • Merkez
 • Nazımiye
 • Ovacık
 • Pertek
 • Pülümür

Daha sonra sökmek isterseniz aynı gün içinde sökebilir ve istediğiniz zaman tekrar kurabilirsiniz. Prefabrik ev kurulurken beton yapılar gibi temel atılarak kurulursa daha sağlam ve dayanıklı olur. Ev kurulumu yapılırken ustalardan yardım alınabilir, beton yapılar gibi aylar yıllar süren bir yapı işlemi gerekmez. İçini istediğiniz gibi dizayn edebilirsiniz. Tunceli prefabrik ev malzemesi tüm evin ekipmanları içeren malzemedir. Prefabrik ev alırken üretici firma iyi seçilmeli ve kaliteli malzemeden yapılmış prefabrik ev alınmalıdır.

Malatya Prefabrik Ev
Doğu Anadolu

Malatya Prefabrik Ev

Malatya, 800 bin nüfusa sahip ve Doğu Anadolu bölgesinde yer alan güzel bir şehirdir. Doğal güzelliği ve tarım alanında kendini ispat etmesi Malatya’yı her zaman göz önünde bir yer haline getirmiştir. Yeşilliği ve nehirleriyle birlikte adeta doğunun hoş ili haline gelen şehrimiz için Malatya prefabrik ev, Malatyalılar için sunduğumuz projemizdir.

Kullanım kolaylığı ve yapımı konusunda prefabrik yapılar, yüzlerce kişi tarafından tek tercih nedenleri arasında yer alır. Tüm prefabrik evler yalıtımlı ve darbelere karşı tam koruma sağlar. Geniş arazilere monte edilen Malatya prefabrik ev, istenilen oda sayısına göre tasarlanmıştır. Firmalar üretimlerini yaparken müşterilerinden gelen taleplere göre bir değerlendirme yaparak uygun malzemelerle evlerin yapımına geçer. Kaliteli malzemelerden imal edilen prefabrik evleri satın almak için öncesinde firma yetkilileri ile bir görüşme sağlanmalıdır. Yangına veya büyük şiddetli darbelere karşı daha az korumalı olduğundan dolayı alıcılar öncesinde bilgilendirilmelidir.

Prefabrik Ev Fiyatları Malatya

Tek katlı prefabrik ev fiyatları 1+1, 40 m² ev ile başlamaktadır. Tek katlılar içerisinde 2 tane kampanyalı model bulunmaktadır. Bunlar 2+1, 70 m² ve 3+1, 80 m² evlerdir. Tek katlı evlerde 166 m²’ye kadar çizimini yaptığımız ev bulunmaktadır. Siz isterseniz metrekareyi büyütebilir yada isteğinize göre çizim ve imalat yapabiliriz. Onlarca farklı model arasından dilediğinizi seçerek prefabrik evler ile ilgili plan değiştirme ve tasarım revizyonlarında bulunuyoruz.

Malatya prefabrik ev fiyatları, tüm fiyatların bulunduğu sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Dubleks prefabrik ev fiyatları, 2+1, 82 m² ev ile başlamaktadır. Çift katlı villa prefabrik modellerinde 158 m²’ye kadar hazırlamış olduğumuz çeşit bulunmaktadır. Tüm fiyatlarımız liste fiyatları üzerinden %20 iskontolu fiyatlardır. Dolayısıyla müşterilerimizin prefabrik ev konusunda alım gücü de artmış oldu. Prefabrik ev Malatya oldukça tercih edilebilir bir duruma gelmiştir.

Prefabrik, genelde dış alanlara ve şehirden uzak yerlere yapılır. İnşaat şantiyeleri dışında keyif veya arada olmak şartıyla barınmak için kullanılır. Prefabrik ev fiyatları ve modelleri, gerekli bir araştırma neticesinde doğru karar verilecektir. Belirli bir fiyatlanma için prefabrik evlerin fiziki durumu önemlidir. Prefabrik evlerin üreticileri kalite çizgisinden ödün vermeden seri şekilde ev yapımını gerçekleştirmektedirler. Düz bir zemin üzerine kurulan bu evler son yılların en gözde yapıları arasına girmeyi başarmıştır.

Prefabrik Ev Malatya

Malatya’nın 13 ilçesi bulunmaktadır. Bu ilçelerin tamamına prefabrik ev yapıyoruz. Bunlar:

 • Akçadağ
 • Arapgir
 • Arguvan
 • Battalgazi
 • Darende
 • Doğanşehir
 • Doğanyol
 • Hekimhan
 • Kale
 • Kuluncak
 • Pütürge
 • Yazıhan
 • Yeşilyurt

Genel olarak bakıldığında prefabrik ev modelleri resmi internet sitemizde yer almaktadır. Tüm modellerin bir arada bulunması seçimlerin daha kolay olmasını sağlamaktadır. Betonarme evlerde sıkılanların satın almak istedikleri ev tipi prefabrik evlerdir. Kurulumu ve yapısı ile göz doldurmaktadır. Malatya prefabrik ev, siz değerli müşterilerimiz için özenle tasarımını ve imalatını yaptığımız malzemelerden oluşmaktadır. Detaylı bilgi almak için lütfen bizi arayınız.

Muş Prefabrik Ev
Doğu Anadolu

Muş Prefabrik Ev

Muş, nüfusu 400 binin üzerinde olan ve Doğu Anadolu bölgesinde yer alan güzel bir şehirdir. Doğal güzelliği ve yapısı itibariyle turistler için uğrak noktalardan birisi olan Muş, aynı zamanda tarihi açıdan da oldukça verimlidir. Muş prefabrik ev, Muşlular için sunduğumuz projemizdir. Son yıllarda kullanım alanı olarak geniş bir yelpazeye sahip olan prefabrik evler değişik ve özel tasarımlarıyla tercih nedenleri arasındadır. Tek katlı, iki katlı veya üç katlı olarak isteğe bağlı şekilde imalatı yapılan bu evler kurulumu açısından da çok kolaydır. Prefabrik evleri satın almak için ilgili firmalardan yardım alınarak uygun fiyatlar doğrultusunda satın alınabilmektedir. Bahçeli veya kamelyalı olarak tasarlanan bu evler genelde şehir hayatından sıkılan kişilerin gözdesi haline gelmiştir.

Prefabrik Ev Fiyatları Muş

Tek katlı prefabrik ev fiyatları 1+1 40 m² ev ile başlamakta ve fiyatı 37.200 TL’dir. Tek katlılar içerisinde 2 tane kampanyalı model bulunmaktadır. Bunlar 2+1 70 m² ve 3+1 80 m² evlerdir. İlk ev 47.200 TL ve ikinci ev ise 52.750 TL’dir. Tek katlı evlerde 166 m²’ye kadar çizimini yaptığımız ev bulunmaktadır. Siz isterseniz metrekareyi büyütebilir yada isteğinize göre çizim ve imalat yapabiliriz.

Muş prefabrik ev fiyatları için tüm fiyatların bulunduğu sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Dubleks prefabrik ev fiyatları, 2+1 82 m² ev ile başlamakta ve fiyatı 86.500 TL’dir. Çift katlı villa prefabrik modellerinde 158 m²’ye kadar hazırlamış olduğumuz çeşit bulunmaktadır ve fiyatı 141.400 TL’dir. Tüm fiyatlarda %20’nin üzerinde indirim yaptık. Dolayısıyla müşterilerimizin prefabrik ev konusunda alım gücü de artmış oldu. Prefabrik ev Muş, oldukça tercih edilebilir bir duruma gelmiştir.

Prefabrik ev fiyatları ve modelleri, imal edilirken kullanılan malzemeye göre veya içeriğinde ki oda sayısına göre değişiklik gösterir. Prefabrik evlerin özel olarak üretilmesi sebebiyle genelde düz zeminlerde kullanılmaktadır. Arsalarda, tarlalarda, şantiyelerde, hobi bahçelerinde, otel ve pansiyonların geniş arazilerinde yaygın olarak kullanılır. Prefabrik evlerin duruşu betonarme evlere çok benzediğinden ilk tercih sebepleri arasında yer alır. Banyo, mutfak, oda, cam, çerçeve, ve daha birçok detayla üretilen Muş prefabrik ev, gelen talepler doğrultusunda yapılır. Bahçelere kurulması sebebiyle kişiler şehir hayatından koparak nefes alma ortamları yaratabilir.

Prefabrik Ev Muş

Muş’un 6 ilçesi bulunmaktadır. Bu ilçelerin tamamına prefabrik ev yapıyoruz. Bunlar:

 • Bulanık
 • Hasköy
 • Korkut
 • Malazgirt
 • Merkez
 • Varto

Üretimi yapılan fabrikalarda Muş prefabrik ev, müşterilerin hizmetine sunulmaktadır. Özel evler olduğundan dolayı araçlarla verilen adrese getirilerek montajı yapılır. Zahmetsiz ve çabasız şekilde prefabrik evler kullanım kolaylığı sağlar. Zahmetsiz ve çabasız şekilde prefabrik evler kullanım kolaylığı sağlar. Zahmetsiz ve çabasız şekilde prefabrik evler kullanım kolaylığı sağlar. Evler ile ilgili teknik bilgi ve merak ettiğiniz konular için bizleri arayarak detayları öğrenebilirsiniz.

Kars Prefabrik Ev
Doğu Anadolu

Kars Prefabrik Ev

Kars, 300 bine yaklaşan nüfusuyla Doğu Anadolu bölgesinde yer alan soğuk hava koşullarıyla meşhur güzel bir şehirdir. Ülke sınırımızda yer almasından dolayı farklı milletler ile sürekli olarak diyalog halinde olan ve ülkemize turist çeken bir şehir olmuştur. Kars prefabrik ev, Karslılar için sunduğumuz projemizdir. Soğuk hava koşullarına uygun olarak imal ettiğimiz kaliteli malzeme ile kışın gönül rahatlığıyla oturabileceğiniz evinizi bizlere yaptırmanızı tavsiye ediyoruz.

Ülkemize 1999 yılında Marmara depremi ile giriş yapan prefabrik evleri ilk etapta depremzedelere korunaklı bir barınak sağlamak amaçlı kullanılmıştır. Ancak dünyada çok popüler olan prefabrik ev fiyatları betonarme ev fiyatlarına göre daha hesaplı olduğu ve yapım süresinin hızlı bir şekilde sonuçlanması gibi nedenlerle ülkemizde de tercih edilir olmuştur. Özellikle bahçe içlerinde hem portatif hem de kullanışlılığı ile sıkça tercih ediliyor.

Prefabrik Ev Fiyatları Kars

Tek katlı prefabrik ev fiyatları 1+1 40 m² ev ile başlamakta ve fiyatı 37.200 TL’dir. Tek katlılar içerisinde 2 tane kampanyalı model bulunmaktadır. Bunlar 2+1 70 m² ve 3+1 80 m² evlerdir. İlk ev 47.200 TL ve ikinci ev ise 52.750 TL’dir. Tek katlı evlerde 166 m²’ye kadar çizimini yaptığımız ev bulunmaktadır. Siz isterseniz metrekareyi büyütebilir yada isteğinize göre çizim ve imalat yapabiliriz.

Kars prefabrik ev fiyatları için tüm fiyatların bulunduğu sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Dubleks prefabrik ev fiyatları, 2+1 82 m² ev ile başlamakta ve fiyatı 86.500 TL’dir. Çift katlı villa prefabrik modellerinde 158 m²’ye kadar hazırlamış olduğumuz çeşit bulunmaktadır ve fiyatı 141.400 TL’dir. Tüm fiyatlarda %20’nin üzerinde indirim yaptık. Dolayısıyla müşterilerimizin prefabrik ev konusunda alım gücü de artmış oldu. Prefabrik ev Kars, oldukça tercih edilebilir bir duruma gelmiştir.

Aynı zamanda daha sonra evde tadilat ve yenileme işlemleri yapılacağı zaman parçaların sökülerek tekrar takılmasına olanak sağlıyor. Fabrikalardan hazır olarak gelen parçaların montajı ile tamamlanan prefabrik ev fiyatları uygun olmasının yanında kullanılan insan gücü de betonarme evlere göre daha azdır. Prefabrik evleri tercih edildiği zaman insan gücünden, zamandan ve maliyetten tasarruf edilir. Hal böyle olunca prefabrik ev fiyatları ve modelleri mutlaka değerlendirilmelidir.

Prefabrik Ev Kars

Kars’ın 8 ilçesi bulunmaktadır. Bu ilçelerin tamamına prefabrik ev yapıyoruz. Bunlar:

 • Akyaka
 • Arpaçay
 • Digor
 • Kağızman
 • Merkez
 • Sarıkamış
 • Selim
 • Susuz

Son yıllarda ısı yalıtımı sıkça kullanılan bir yalıtım sistemdir. Kars prefabrik ev, teknoloji ile bütünleşen yapılar olması ve fabrikalardan hazır olarak imal edilmesi gibi sebepler ile ısı yalıtımı betonarme evlere göre daha iyidir. Bunun dışında bilinmesi gereken bir husus daha vardır. Bu da prefabrik evler de tıpkı betonarme evler gibi bir temel üzerine oturtulmalıdır. Aksi takdirde evin inşaatı bittiğinde kapı ve pencerelerin takılması yada açılıp kapanmasında problemler yaşanabilir. Bu hususta dikkatli olunması evde oturacak ailelerin yararına olacaktır. Evin malzemeleri alınmadan önce nasıl bir ev olacağı konusunda proje çizilir.

Iğdır Prefabrik Ev
Doğu Anadolu

Iğdır Prefabrik Ev

Iğdır, Türkiye’nin doğusunda yer alan ve 2 ülkeye komşu olan sınır şehirlerimizden birisidir. Nüfusu 200 bin civarı olup Doğu Anadolu bölgesinde yer almaktadır ve en uçtaki ildir. Iğdır prefabrik ev, Iğdırlılar için sunduğumuz projedir. Prefabrik evler düşük maliyetleri, taşınabilir olmaları, kişiye özel üretilebilmeleri, her yere kolaylıkla kurulabilmeleri, ihtiyaca uygun pratik bir çözüm sunmaları açısından sıklıkla tercih edilir.

Prefabrik yapılar konut, sosyal tesis, tatil köyü, dağ evi, villa, kır evi, bungalow olarak kullanılmaktadır. İstenilen ölçü ve ebatlarda inşa edilebilen prefabrik yapıların tüm malzemeleri fabrika koşullarında üretilerek hazır hale getirilir. Ardından tercih edilen yere, tercih edilen şekilde, tercih edilen tasarımla inşa edilir ve Iğdır prefabrik ev buna göre farklılık gösterir. Sunduğu avantajlar göz önüne alındığında prefabrik evleri tercih eden ve bu evlere yerleşen kişiler gittikçe artmaktadır.

Prefabrik Ev Fiyatları Iğdır

Tek katlı prefabrik ev fiyatları 1+1 40 m² ev ile başlamakta ve fiyatı 37.200 TL’dir. Tek katlılar içerisinde 2 tane kampanyalı model bulunmaktadır. Bunlar 2+1 70 m² ve 3+1 80 m² evlerdir. İlk ev 47.200 TL ve ikinci ev ise 52.750 TL’dir. Tek katlı evlerde 166 m²’ye kadar çizimini yaptığımız ev bulunmaktadır. Siz isterseniz metrekareyi büyütebilir yada isteğinize göre çizim ve imalat yapabiliriz.

Iğdır prefabrik ev fiyatları için tüm fiyatların bulunduğu sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Dubleks prefabrik ev fiyatları, 2+1 82 m² ev ile başlamakta ve fiyatı 86.500 TL’dir. Çift katlı villa prefabrik modellerinde 158 m²’ye kadar hazırlamış olduğumuz çeşit bulunmaktadır ve fiyatı 141.400 TL’dir. Tüm fiyatlarda %20’nin üzerinde indirim yaptık. Dolayısıyla müşterilerimizin prefabrik ev konusunda alım gücü de artmış oldu. Prefabrik ev Iğdır, oldukça tercih edilebilir bir duruma gelmiştir.

Şık tasarım, tercihlere göre geliştirilmiş özel imalat, kaliteli ve dayanıklı malzeme, kolay taşınabilir ve değiştirilebilir yapı, depreme karşı dayanıklılık ve güvenlik, uzun ömürlü kullanım, enerji verimliliği ve uygun maliyet sebebiyle tercih edilir.Kullanacak olan kişilerin isteklerine göre tasarlanan ve buna göre değişen prefabrik ev fiyatları ve modelleri bulunmaktadır.

Prefabrik Ev Iğdır

Iğdır’ın 4 ilçesine de prefabrik ev yapıyoruz. Bunlar:

 • Aralık
 • Karakoyunlu
 • Merkez
 • Tuzluca

Tek katlı prefabrik evler, çift katlı prefabrik evler, dubleks evler, metropol evler, villa modelleri, çelik ev modelleri olmak üzere konutlar kendi arasında ayrılırken, başka amaçlarla kullanılmak üzere; prefabrik şantiye binaları, prefabrik okullar, hastaneler, ofisler, prefabrik sosyal tesisler, güvenlik kabinleri, Iğdır prefabrik ev, acil konaklama üniteleri, prefabrik hangarlar, prefabrik depolar gibi çeşitli yapılar da bulunur.

Hakkari Prefabrik Ev
Doğu Anadolu

Hakkari Prefabrik Ev

Hakkari, nüfusu 280 binin üzerinde olan ve Doğu Anadolu bölgesinde yer alan bir şehrimizdir. Ülkemizin en güneyinde bulunur ve ülke sınırındadır. Doğası gayet güzel olan bu şehir için Hakkari prefabrik ev, adeta tüm Hakkarililer için tercih edilebilir bir projedir. Dünyada kullanımı oldukça yaygın olan prefabrik evleri ülkemizde Marmara depremi sonrasında evsiz kalan depremzedelerin mağduriyetini çözmek amacı kullanılmıştır. O günden sonra ise kullanımı giderek artmıştır.

Prefabrik evleri birçok konforu ile dikkatleri üzerine çekiyor. Ancak en önemli avantajı betonarme evlere göre hem hızlı hem de pratik bir yapım aşamasının olmasıdır. Bunun yanında ısı yalıtımının da betonarme evlere göre daha etkili olduğu biliniyor. Ayrıca parçaları sökülerek başka yerlere nakil edilebilen ve montajı sağlanabilen prefabrik ev fiyatları piyasada oldukça uygundur. Betonarme evlere göre prefabrik ev fiyatları daha uygundur.

Prefabrik Ev Fiyatları Hakkari

Tek katlı prefabrik ev fiyatları 1+1 40 m² ev ile başlamakta ve fiyatı 37.200 TL’dir. Tek katlılar içerisinde 2 tane kampanyalı model bulunmaktadır. Bunlar 2+1 70 m² ve 3+1 80 m² evlerdir. İlk ev 47.200 TL ve ikinci ev ise 52.750 TL’dir. Tek katlı evlerde 166 m²’ye kadar çizimini yaptığımız ev bulunmaktadır. Siz isterseniz metrekareyi büyütebilir yada isteğinize göre çizim ve imalat yapabiliriz.

Hakkari prefabrik ev fiyatları için tüm fiyatların bulunduğu sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Dubleks prefabrik ev fiyatları, 2+1 82 m² ev ile başlamakta ve fiyatı 86.500 TL’dir. Çift katlı villa prefabrik modellerinde 158 m²’ye kadar hazırlamış olduğumuz çeşit bulunmaktadır ve fiyatı 141.400 TL’dir. Tüm fiyatlarda %20’nin üzerinde indirim yaptık. Dolayısıyla müşterilerimizin prefabrik ev konusunda alım gücü de artmış oldu. Prefabrik ev Hakkari, oldukça tercih edilebilir bir duruma gelmiştir.

Prefabrik deyince genelde akla prefabrik evler gelse de prefabrik yapılar fabrikasyon aşmasında projelere göre parçaları üretilip yapım aşamasında parçaların birbirine monte edilmesi esasına dayanan şantiyeler, okullar, ofisler ve hastaneler gibi yapılarda da kullanılmaktadır. Prefabrik yapıların montajı aşamasında önce temel üzerine yapının iskeleti oturtulur. Akabinde ise parçalar iskeletin üzerinde birleştirilir.

Prefabrik Ev Hakkari

Hakkari’nin 5 ilçesi bulunmaktadır. Bu ilçelerin tamamına prefabrik ev yapıyoruz. Bunlar:

 • Çukurca
 • Derecik
 • Merkez
 • Şemdinli
 • Yüksekova

Yapının inşasında dikkat edilmesi gereken en önemli nokta ise prefabrik yapının yerleştirileceği zeminin mutlaka düz olması gerekir. Çünkü zemin düz olmaz ise yapının kapı ve pencereleri açılıp kapanırken sorun yaratabilir. Bunun yanında kamu kurumlarının tadilatı sırasında da prefabrik ev fiyatları ve modelleri ekonomik olduğu için değerlendirilmesi gerekir. Hakkari prefabrik ev yapımı ortalama 7 ile 10 gün kadar sürer. Montaj işlemine başlanmadan önce prefabrik ev modelleri hakkında detaylı bir inceleme yapılmalıdır.

Erzurum Prefabrik Ev
Doğu Anadolu

Erzurum Prefabrik Ev

Erzurum, Doğu Anadolu bölgesinde yer alan ve nüfusu 750 bini aşmış bir şehirdir. Soğuk iklim koşulları ile dikkat çekmekte ve spor organizasyonlarına ev sahipliği yapmaktadır. Erzurum prefabrik ev, Erzurumlular için sunduğumuz projemizdir. Yaşamı kolaylaştırmak adına daha az maliyetle kullanılabilir tarzda satın alınan prefabrik evleri gerçeğine çok benzeyen fiziki yapısı ile göz doldurmaktadır. Özel firmalar bu konuda alıcılara yardım ederek prefabrik evlerin kurulumundan daha sonraki kullanışına kadar her detayla ilgilenen prefabrik imalatçıları kişilerin başka alanlarda ev kurma hayalini gerçekleştiriyor.

Genel olarak prefabrik evler bahçelerde, otel ve apart bahçelerinde, ticari amaçlı kullanılan iş yerlerinde, arsalarda, inşaat şantiyelerinde, hobi bahçelerinde ve şehir hayatından sıkılanların istediği geniş arazilerde yaygın olarak kullanılır. Çeşitli büyüklükte ve tarzda yapılan prefabrik evleri özel araçlarla taşınarak gösterilen yere monte edilerek uzun seneler kullanım sağlar. Prefabrik ev fiyatları ebadına, katına ve kullanılan malzemesine göre değişebilir. Bu sebepten Erzurum prefabrik ev almadan önce mutlaka istenilen büyüklük ve özellik firma ile paylaşılmalıdır. Geniş anlamda ele alınacak olursa prefabrik ev projeleri ürünlerinin satışını aktif olarak belirli kurallar çerçevesinde yapmaktadırlar.

Prefabrik Ev Fiyatları Erzurum

Tek katlı prefabrik ev fiyatları 1+1 40 m² ev ile başlamakta ve fiyatı 37.200 TL’dir. Tek katlılar içerisinde 2 tane kampanyalı model bulunmaktadır. Bunlar 2+1 70 m² ve 3+1 80 m² evlerdir. İlk ev 47.200 TL ve ikinci ev ise 52.750 TL’dir. Tek katlı evlerde 166 m²’ye kadar çizimini yaptığımız ev bulunmaktadır. Siz isterseniz metrekareyi büyütebilir yada isteğinize göre çizim ve imalat yapabiliriz.

Erzurum prefabrik ev fiyatları için tüm fiyatların bulunduğu sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Dubleks prefabrik ev fiyatları, 2+1 82 m² ev ile başlamakta ve fiyatı 86.500 TL’dir. Çift katlı villa prefabrik modellerinde 158 m²’ye kadar hazırlamış olduğumuz çeşit bulunmaktadır ve fiyatı 141.400 TL’dir. Tüm fiyatlarda %20’nin üzerinde indirim yaptık. Dolayısıyla müşterilerimizin prefabrik ev konusunda alım gücü de artmış oldu. Prefabrik ev Erzurum, oldukça tercih edilebilir bir duruma gelmiştir.

Prefabrik Ev Erzurum

Erzurum’un 20 ilçesi bulunmaktadır. Bu ilçelerin tamamına prefabrik ev yapıyoruz. Bunlar:

 • Aşkale
 • Aziziye
 • Çat
 • Hınıs
 • Horasan
 • İspir
 • Karaçoban
 • Karayazı
 • Köprüköy
 • Narman
 • Oltu
 • Olur
 • Palandöken
 • Pasinler
 • Pazaryolu
 • Şenkaya
 • Tekman
 • Tortum
 • Uzundere
 • Yakutiye

Erzurum prefabrik ev fiyatları ve modelleri firmalara ait şubelerde veya internet sitelerinde tanıtım amaçlı yapılmaktadır. Uygun fiyatlar ve kolay ödeme olanaklarıyla kısa sürede prefabrik ev satışları gerçekleştirilmektedir. Prefabrik evlerin kullanımı da oldukça kolaydır. Genel olarak tek katlı olan prefabrik evler gerekli korunaklı olup, çok şık şekilde dizayn edilmiştir. Oda sayısı tamamen isteğe bağlıyken, mutfak ve banyo kısımlarının bulunması zorunludur.

Erzincan Prefabrik Ev
Doğu Anadolu

Erzincan Prefabrik Ev

Erzincan, 236 bin nüfusa sahip ve Doğu Anadolu bölgesinde yer alan hoş bir şehirdir. Dikkat çeken manzarası ve doğasıyla birlikte tarihi yapısından dolayı geçmişten bugüne kadar sıkça göç almıştır. Erzincan prefabrik ev, Erzincanlılar için sunduğumuz projemizdir. Son yıllarda birçok sektör prefabrik yapıları kullanarak işlerini daha kolay şekilde gerçekleştiriyor. Özellikle inşaat sektöründe yaygın olarak kullanılan prefabrik evleri satın alabilmek için doğru firmalardan destek beklenir. Prefabrik evleri çok kullanışlı olmasından dolayı birçok alanda görmek mümkündür. Tek katlı olan prefabrik evler hobi bahçelerinde, arsalarda, otel ve pansiyonların bahçelerinde, tarlalarda, şantiyelerde ve şehirden bunalan insanların kendilerine ait alanlarında kurularak kullanılır. Özel makinelerle getirilen Erzincan prefabrik, özel fiyatlarıyla satışa sunulmaktadır.

Erzincan prefabrik ev, kullanılan malzemeye göre evin oda sayısına ve büyüklüğüne göre değişik aralıklarda olabilir. Her bütçeye göre rahatlıkla bulunabilen prefabrik evlerin temini ve kurulumu da oldukça basittir. Farklı noktalarda kurulan bu evler kullanımı ile ilgili bazı öneriler dikkate alınmalıdır. Farklı tarzda üretilen prefabrik evlerin ısınması da oldukça kolaydır. Kış aylarında da kullanılabilen prefabrik evlerin tarzı tamamen tercihlere göre değişme özelliği gösterir.

Prefabrik Ev Fiyatları Erzincan

Tek katlı prefabrik ev fiyatları 1+1 40 m² ev ile başlamakta ve fiyatı 37.200 TL’dir. Tek katlılar içerisinde 2 tane kampanyalı model bulunmaktadır. Bunlar 2+1 70 m² ve 3+1 80 m² evlerdir. İlk ev 47.200 TL ve ikinci ev ise 52.750 TL’dir. Tek katlı evlerde 166 m²’ye kadar çizimini yaptığımız ev bulunmaktadır. Siz isterseniz metrekareyi büyütebilir yada isteğinize göre çizim ve imalat yapabiliriz.

Erzincan prefabrik ev fiyatları için tüm fiyatların bulunduğu sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Dubleks prefabrik ev fiyatları, 2+1 82 m² ev ile başlamakta ve fiyatı 86.500 TL’dir. Çift katlı villa prefabrik modellerinde 158 m²’ye kadar hazırlamış olduğumuz çeşit bulunmaktadır ve fiyatı 141.400 TL’dir. Tüm fiyatlarda %20’nin üzerinde indirim yaptık. Dolayısıyla müşterilerimizin prefabrik ev konusunda alım gücü de artmış oldu. Prefabrik ev Erzincan, oldukça tercih edilebilir bir duruma gelmiştir.

Prefabrik ev fiyatları ve modelleri kişilerin tercihine göre gelen talepler doğrultusunda yapıma geçebilir. Prefabrik evin kurulması için arazinin düz ve kuru bir yer olması gerekir. Engebeli ve yokuşta olan alanlarda bu tarz evlerin inşa edilmesi biraz zor olabilir. Bu sebepten dolayı Yaman prefabrik ev siparişi verilmeden önce kullanılacak olan arazi değerlendirmeye alınmalıdır. Tek katlı veya iki katlı evlerin prefabrik olması yüzlerce kişinin tercihi olarak gösterilmektedir.

Prefabrik Ev Erzincan

Erzincan’ın 9 ilçesi bulunmaktadır. Bu ilçelerin tamamına prefabrik ev yapıyoruz. Bunlar:

 • Çayırlı
 • İliç
 • Kemah
 • Kemaliye
 • Merkez
 • Otlukbeli
 • Refahiye
 • Tercan
 • Üzümlü

Erzincan prefabrik ev, siz değerli müşterilerimize hızlı hizmet vermek amacıyla yapılmıştır. Detaylı bilgilere sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Elazığ Prefabrik Ev
Doğu Anadolu

Elazığ Prefabrik Ev

Elazığ, 600 bin nüfusa sahip ve Doğu Anadolu bölgesinde yer alan güzel bir şehrimizdir. İnsanların çok sıcak kanlı olması bu bölgeyi ziyaret edenlerin sayısını arttırmıştır. Elazığ prefabrik ev, Elazığlı vatandaşlarımıza sunduğumuz hizmetimizdir. Endüstride ve teknolojide gelişmeler oldukça bu değişimler dünyada her sektörü etkiliyor. inşaat sektöründe de bu değişimlerden hissesini aldı. Prefabrik evleri duymayan yoktur. Son dönemde gerek görsel güzelliği gerek ucuz yapı maliyetleri sayesinde birçok insan beton yapı bir ev yerine bu çeşit evlere sahip olmayı tercih ediyor.

Hem üretim maliyetleri hem de kurulumları oldukça kolay olan evler kişileri inşaat masrafından da kurtarıyor. Böylelikle insanlar ucuz fiyatlara daha kısa süreler içinde ev sahibi olabiliyorlar. Bu evler genellikle köy yerlerinde tercih ediliyor. Elazığ prefabrik ev modelleri ve fiyatları açısından bakılınca betondan eni bir bina inşa etmek oldukça ucuz rakamlara mal oluyor. Bundan dolayı da em kullanışlı hem de tercih edilir olan bu yapılar insanları cezbediyor.

Prefabrik Ev Fiyatları Elazığ

Tek katlı prefabrik ev fiyatları 1+1 40 m² ev ile başlamakta ve fiyatı 37.200 TL’dir. Tek katlılar içerisinde 2 tane kampanyalı model bulunmaktadır. Bunlar 2+1 70 m² ve 3+1 80 m² evlerdir. İlk ev 47.200 TL ve ikinci ev ise 52.750 TL’dir. Tek katlı evlerde 166 m²’ye kadar çizimini yaptığımız ev bulunmaktadır. Siz isterseniz metrekareyi büyütebilir yada isteğinize göre çizim ve imalat yapabiliriz.

Elazığ prefabrik ev fiyatları için tüm fiyatların bulunduğu sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Dubleks prefabrik ev fiyatları, 2+1 82 m² ev ile başlamakta ve fiyatı 86.500 TL’dir. Çift katlı villa prefabrik modellerinde 158 m²’ye kadar hazırlamış olduğumuz çeşit bulunmaktadır ve fiyatı 141.400 TL’dir. Tüm fiyatlarda %20’nin üzerinde indirim yaptık. Dolayısıyla müşterilerimizin prefabrik ev konusunda alım gücü de artmış oldu. Prefabrik ev Elazığ, oldukça tercih edilebilir bir duruma gelmiştir.

Prefabrik yapılar sadece ev yapımında kullanılmıyor. Prefabrik evleri yapmak ve kullanmak basit olsa da sektörün her alanında kullanılan çelik konstrüksiyon sistemi ile binalara eklenti yapılması da kolaylaşıyor. Elazığ prefabrik evleri oldukça geniş bir yelpazede değişiyor lakin evlerin görsel açıdan istenilen tarzda imal edilmesi istenilen desen ve renkte yapılması oldukça kolay ve bu evleri oldukça tatlı ve güzel gösteriyor. Prefabrik ev fiyatları da istenilen tarza, kat sayısına ve genişliğe göre değişiklik gösteriyor.

Prefabrik Ev Elazığ

Elazığ’ın 11 ilçesi bulunmaktadır. Bu ilçelerin tamamına prefabrik ev yapıyoruz. Bunlar:

 • Ağın
 • Alacakaya
 • Arıcak
 • Baskil
 • Karakoçan
 • Keban
 • Kovancılar
 • Maden
 • Merkez
 • Palu
 • Sivrice

Bu yapılar tasarıma oldukça açık yapılardır. Elazığ prefabrik ev dışında müşteriler kendi tasarladıkları evleri de kolaylıkla üretilebiliyor. Bu açıdan bu evler isteğe özel benzersiz ve özel yapılar olarak daha da bir önem kazanıyorlar.