Iğdır Prefabrik Ev

Iğdır Prefabrik Ev

Iğdır, Türkiye’nin doğusunda yer alan ve 2 ülkeye komşu olan sınır şehirlerimizden birisidir. Nüfusu 200 bin civarı olup Doğu Anadolu bölgesinde yer almaktadır ve en uçtaki ildir. Iğdır prefabrik ev, Iğdırlılar için sunduğumuz projedir. Prefabrik evler düşük maliyetleri, taşınabilir olmaları, kişiye özel üretilebilmeleri, her yere kolaylıkla kurulabilmeleri, ihtiyaca uygun pratik bir çözüm sunmaları açısından sıklıkla tercih edilir.

Prefabrik yapılar konut, sosyal tesis, tatil köyü, dağ evi, villa, kır evi, bungalow olarak kullanılmaktadır. İstenilen ölçü ve ebatlarda inşa edilebilen prefabrik yapıların tüm malzemeleri fabrika koşullarında üretilerek hazır hale getirilir. Ardından tercih edilen yere, tercih edilen şekilde, tercih edilen tasarımla inşa edilir ve Iğdır prefabrik ev buna göre farklılık gösterir. Sunduğu avantajlar göz önüne alındığında prefabrik evleri tercih eden ve bu evlere yerleşen kişiler gittikçe artmaktadır.

Prefabrik Ev Fiyatları Iğdır

Tek katlı prefabrik ev fiyatları 1+1 40 m² ev ile başlamakta ve fiyatı 37.200 TL’dir. Tek katlılar içerisinde 2 tane kampanyalı model bulunmaktadır. Bunlar 2+1 70 m² ve 3+1 80 m² evlerdir. İlk ev 47.200 TL ve ikinci ev ise 52.750 TL’dir. Tek katlı evlerde 166 m²’ye kadar çizimini yaptığımız ev bulunmaktadır. Siz isterseniz metrekareyi büyütebilir yada isteğinize göre çizim ve imalat yapabiliriz.

Iğdır prefabrik ev fiyatları için tüm fiyatların bulunduğu sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Dubleks prefabrik ev fiyatları, 2+1 82 m² ev ile başlamakta ve fiyatı 86.500 TL’dir. Çift katlı villa prefabrik modellerinde 158 m²’ye kadar hazırlamış olduğumuz çeşit bulunmaktadır ve fiyatı 141.400 TL’dir. Tüm fiyatlarda %20’nin üzerinde indirim yaptık. Dolayısıyla müşterilerimizin prefabrik ev konusunda alım gücü de artmış oldu. Prefabrik ev Iğdır, oldukça tercih edilebilir bir duruma gelmiştir.

Şık tasarım, tercihlere göre geliştirilmiş özel imalat, kaliteli ve dayanıklı malzeme, kolay taşınabilir ve değiştirilebilir yapı, depreme karşı dayanıklılık ve güvenlik, uzun ömürlü kullanım, enerji verimliliği ve uygun maliyet sebebiyle tercih edilir.Kullanacak olan kişilerin isteklerine göre tasarlanan ve buna göre değişen prefabrik ev fiyatları ve modelleri bulunmaktadır.

Prefabrik Ev Iğdır

Iğdır’ın 4 ilçesine de prefabrik ev yapıyoruz. Bunlar:

  • Aralık
  • Karakoyunlu
  • Merkez
  • Tuzluca

Tek katlı prefabrik evler, çift katlı prefabrik evler, dubleks evler, metropol evler, villa modelleri, çelik ev modelleri olmak üzere konutlar kendi arasında ayrılırken, başka amaçlarla kullanılmak üzere; prefabrik şantiye binaları, prefabrik okullar, hastaneler, ofisler, prefabrik sosyal tesisler, güvenlik kabinleri, Iğdır prefabrik ev, acil konaklama üniteleri, prefabrik hangarlar, prefabrik depolar gibi çeşitli yapılar da bulunur.