Dubleks Prefabrik Ev Fiyatları

Dubleks prefabrik ev fiyatları ve modellerini listelediğimiz sayfamıza buradan ulaşabilirsiniz. 2 katlı prefabrik evlere bu kategoriden ulaşabilirsiniz. 22 tane dubleks prefabrik ev projemiz bulunmaktadır. Bunların haricinde sizlerin projelerine özel evler de yapıyoruz. Binalarımızın ömrü 50 yıl ve üzeridir. Ayrıca tüm binalarımıza garanti veriyoruz.

Prefabrik ev fiyatları, projede harcanan malzeme miktarıyla hesaplanmaktadır. Metrekare fiyatından ziyade proje maliyetine göre fiyatlandırma yapılmaktadır. Projelerimizde inceleyebileceğiniz üzere her projenin fiyatı ve projede kullanılan malzemeler değişkenlik göstermektedir. Günümüzde müstakil prefabrik ev maksadıyla kullanılan 2 katlı prefabrik ev oldukça revaçtadır. Dubleks prefabrik villa olarak adlandırılan bu modeller içerisinden hoşunuza giden olduğunda bizi arayabilirsiniz. Bunun haricinde tüm projelerde revizyon yapabilme imkanımız bulunmaktadır.

Dubleks prefabrik ev fiyatları 2020 yılı için güncel fiyatlara bu sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Fiyatlarda değişikliğe gittiğimiz taktirde bu sayfadan güncel fiyatlara ulaşabilirsiniz. Fiyatlarımıza dahil olan ve olmayan işlere ev modellerimizin sağında bulunan menüden ulaşabilirsiniz.