Vizyon & Misyon

YAMAN PREFABRİK

İçindekiler

Vizyonumuz

Yaman Prefabrik Ev Konteyner Yapı Teknolojileri olarak vizyonumuz Türkiye’nin 81 ilinde varlık gösteren, farklı şehirlerde showroomlarımız aracılığıyla ulaşarak müşterilerimize ürünlerimizi göstermektir.

Temel Değerlerimiz

Misyonumuz

2 büyükşehirde bulunan showroomlarımızı ziyaret edebilirsiniz.

Misyonumuz prefabrik ve konteyner ihtiyacını kalite ve uygun fiyat ile karşılamaktır. Bu açıdan müşterilerimizden aldığımız olumlu geri dönüşler bizleri motive etmektedir. En iyi referans mutlu müşteridir! Politikamız ile bunu hem test etmiş oluyor hem de bunun haklı sevincini yaşamaktayız.

Kullandığımız malzeme kalitesi ve dayanıklılığı çocuklarınıza hatta torunlarınıza bırakabileceğiniz şık ve uzun ömürlü yapılara dönüşmektedir. Bu kapsamda müşterilerimize bunun garantisini de vermekteyiz. Ülkemizin deprem bölgesi içerisinde yer aldığından dolayı, yapılarımızı 1. derece deprem bölgelerine uygun olarak imal edip montajını yapmaktayız.

İşe Bakış Açımıza Dair

YAMAN PREFABRİK
KALİTE
Kullandığımız malzeme kalitesi uzun ömürlü ve dayanıklı bir yapıya sahiptir. Yapılan prefabrik evler 50 ile 100 yıl arası ömre sahiptir. Depreme dayanıklı ve ısı yalıtımına sahiptir.
YAMAN PREFABRİK
İNOVASYON
İnovasyon, şirket olarak önem verdiğimiz değerler arasında yer almaktadır. Yenilikçi tasarım ve imalat yöntemleri ile yaptığımız işin kalitesini ve ömrünü uzatmak için çalışmaktayız.
YAMAN PREFABRİK
İMALAT
İmalat süreçlerimiz hızlı ve düzenli bir şekilde ilerlemektedir. Kullandığımız malzemelerin dayanıklılığını arttırmak amacıyla özel eğim ve açılar ile kesim işlemi gerçekleştirmekteyiz.
YAMAN PREFABRİK
GÜVENLİK
Montaj aşamalarında aldığımız güvenlik önlemleri ile montaj ekibimiz ve yapı malzemelerine bir zarar gelmemesi için dikkat ettiğimiz önemli bir unsurdur. İş güvenliği bu konuda hassas olduğumuz bir konudur.
YAMAN PREFABRİK
PROFESYONEL
Montaj ekiplerimiz alanında uzman kişilerden oluşmaktadır. Yıllarca prefabrik ev yapmakta olan ve montaj işlerini dikkat ve özenle yapan ekiplerimiz bu konuda oldukça hassastır.
YAMAN PREFABRİK
TEKNOLOJİ
Ürünlerin imalat aşamasında yeni teknoloji makineler ile imalat yapmaktayız. Bu hem ileriye dönük bir yatırım hem de yeni gelişmelere ayak uydurmak için tercih ettiğimiz bir yöntem.