Prefabrik Ev Modelleri

Prefabrik Ev Fiyatları 2020

2020 yılı için belirlenen prefabrik ev fiyatları listesine bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Tek katlı, çift katlı ve kampanyalı modellerimiz arasından dilediğinizi inceleyebilir ve yaptırmak istediğiniz ev ile ilgili olarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Onlarca ev modeli arasından tercih yapmakta zorlanıyorsanız sizleri showroom binalarımızı görmeye davet ediyoruz. Bununla birlikte prefabrik ev fiyatları 2020, güncel fiyatlar olup indirime gitmiş bulunuyoruz.

Prefabrik ev fiyatları, şu an için 33 farklı evden oluşmaktadır. Fiyatlarımıza dahil olan ve olmayan işler için sağ menüden yardım alabilirsiniz. Bizlere telefon numaralarımızı yada mail adresimiz aracılığıyla ulaşabilir ve sorularınızı iletebilirsiniz. Fiyat politikamızı etkileyen unsurlar şunlardır: Malzeme kalitesi, işçilik maliyeti, teknolojik üstünlük, dayanıklılık ve uzun ömürlülük, satış öncesi ve sonrası destek. Sektörün lideri olarak prefabrik ev piyasasında şu ana kadar yaptığımız evler ile birlikte binlerce referansa fabrikamıza gelerek ulaşabilirsiniz. Şeffaf şirket politikalarımız ile birlikte siz değerli müşterilerimize her zaman en iyiyi sunmak için çalışıyoruz.

İstanbul merkezli firmamız, fabrikamız olan Kocaeli’de imalat yapmaktadır. Türkiye’nin 7 bölgesi ve 81 iline ev yapma kapasitesi ve yeterliliğine sahiptir. Prefabrik ev fiyatları ve modelleri burada listelendiği için ayrıca farklı sayfalar aramanıza gerek kalmamaktadır. Sizlere her zaman en kaliteli ürünü en hızlı şekilde sunma idealiyle yıllardır çalışan firmamız hız kesmeden yaptığı işlere devam etmektedir.

Ev yapma sürecimiz, sizin satış ofisimize gelmeniz ile başlar. Sonrasında yaptırmaya karar verdiğiniz ev ile ilgili detayları öğrenmeniz ve sonrasında sözleşme yapmamız ile devam eder. Bundan sonraki aşamada size yaptıracağınız ev ile ilgili beton planı verilir ve mimarlık ofisinden ruhsat dosyanızın çıkması beklenir. Ardından prefabrik ev parçaları hızlı bir şekilde imal sürecine girer ve kurulum için uygun noktaya gelir. Ardından nakliyat ile arsanıza getirilerek binanız kurulur. Bu aşamadan sonra evinize gönül rahatlığıyla oturabilirsiniz.

Müşterilerimiz için mümkün olduğu kadarıyla uygun fiyatlar ile sunduğumuz evlerimiz için garanti veriyoruz. Prefabrik evler fiyatları, sizlere özel taksitlendirme imkanıyla birlikte satışa sunulmaktadır. Soru ve önerileriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Prefabrik Evler Fiyatları

Son teknoloji makineler ile çağımızın gereksinimlerine uygun olarak imal edilen prefabrik evler, uzun ömürlü olmasının yanı sıra ekonomiktir. Prefabrik evler fiyatları, görülmeye değer bir liste olup farklı onlarca metrekareye sahip modeli bünyesinde barındırmaktadır. Bununla beraber şık tasarımlar olması, müşterilerimizin tercihleri konusunda daha net kararlar vermesini de sağlamaktadır. Sadece hazır projeler değil, aynı zamanda siz değerli müşterilerimizin de projelerini yapma imkanımız bulunmaktadır. İster mevcut projeler üzerinde bir değişiklik isterseniz de sıfırdan çizim ve imalat olsun hiçbir sorun bulunmamaktadır.

2020 trendlerine uygun mimariye sahip evlerimiz 50 yılı aşkın bir ömre sahiptir. Evin ömrü kullanıma bağlı olarak değişmekle beraber dünyanın bu kalitede prefabrik ev üretimi yapan sayılı firmaları arasında yer alıyoruz. Prefabrik evlerin fiyatları; metrekare, kullanılan malzeme, opsiyonlu malzeme tercihi gibi birden fazla etkenin sonucunda belirlenmektedir. Tek katlı ve dubleks evlerin fiyatları da bu durum ile aynı fiyatlandırmaya sahiptir.

Prefabrik Ev Fiyatları ve Modelleri

Onlarca model ve yüzlerce opsiyon içerisinden dilediğiniz ölçü ve ebatlar ile ev sahibi olabilirsiniz. İster kampanyalı, isterseniz özel projelendirme olsun tüm hızımız ile sizlere hizmet vermenin sevinci içerisindeyiz. Prefabrik ev fiyatları ve modelleri, yüksek mukavemet gösteren ve dayanıklılık testlerinden geçmiş malzemelerden imal edilmektedir. Bununla beraber hızlı kurulum olanağını da beraberinde getirmesiyle birlikte çok fazla tercih edilmesini sağlamaktadır. Yapmanız gereken hemen bizimle iletişime geçmeniz ve satış ofisimizi ziyarete gelerek istediğiniz ev ile ilgili süreci başlatmaktır.