Prefabrik Ev Modelleri

Prefabrik Ev Fiyatları 2019

2019 yılı için belirlenen prefabrik ev fiyatları listesine bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Tek katlı, çift katlı ve kampanyalı modellerimiz arasından dilediğinizi inceleyebilir ve yaptırmak istediğiniz ev ile ilgili olarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Onlarca ev modeli arasından tercih yapmakta zorlanıyorsanız sizleri showroom binalarımızı görmeye davet ediyoruz. Bununla birlikte prefabrik ev fiyatları 2019, güncel fiyatlar olup indirime gitmiş bulunuyoruz.

Prefabrik evler fiyatları, şu an için 33 farklı evden oluşmaktadır. Fiyatlarımıza dahil olan ve olmayan işler için sağ menüden yardım alabilirsiniz. Bizlere telefon numaralarımızı yada mail adresimiz aracılığıyla ulaşabilir ve sorularınızı iletebilirsiniz. Fiyat politikamızı etkileyen unsurlar şunlardır: Malzeme kalitesi, işçilik maliyeti, teknolojik üstünlük, dayanıklılık ve uzun ömürlülük, satış öncesi ve sonrası destek. Sektörün lideri olarak prefabrik ev piyasasında şu ana kadar yaptığımız evler ile birlikte binlerce referansa fabrikamıza gelerek ulaşabilirsiniz. Şeffaf şirket politikalarımız ile birlikte siz değerli müşterilerimize her zaman en iyiyi sunmak için çalışıyoruz.

İstanbul merkezli firmamız, fabrikamız olan Kocaeli’de imalat yapmaktadır. Türkiye’nin 7 bölgesi ve 81 iline ev yapma kapasitesi ve yeterliliğine sahiptir. Prefabrik ev fiyatları ve modelleri burada listelendiği için ayrıca farklı sayfalar aramanıza gerek kalmamaktadır. Sizlere her zaman en kaliteli ürünü en hızlı şekilde sunma idealiyle yıllardır çalışan firmamız hız kesmeden yaptığı işlere devam etmektedir.

Ev yapma sürecimiz, sizin satış ofisimize gelmeniz ile başlar. Sonrasında yaptırmaya karar verdiğiniz ev ile ilgili detayları öğrenmeniz ve sonrasında sözleşme yapmamız ile devam eder. Bundan sonraki aşamada size yaptıracağınız ev ile ilgili beton planı verilir ve mimarlık ofisinden ruhsat dosyanızın çıkması beklenir. Ardından prefabrik ev parçaları hızlı bir şekilde imal sürecine girer ve kurulum için uygun noktaya gelir. Ardından nakliyat ile arsanıza getirilerek binanız kurulur. Bu aşamadan sonra evinize gönül rahatlığıyla oturabilirsiniz.

Müşterilerimiz için mümkün olduğu kadarıyla uygun fiyatlar ile sunduğumuz evlerimiz için garanti veriyoruz. Prefabrik ev fiyatları, sizlere özel taksitlendirme imkanıyla birlikte satışa sunulmaktadır. Soru ve önerileriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.