Prefabrik Ev Fiyatları 2023

Prefabrik Ev Fiyatları ve Modelleri

2023 yılı için belirlenen prefabrik ev fiyatları listesine bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Tek katlı, çift katlı ve kampanyalı modellerimiz arasından dilediğinizi inceleyebilir ve yaptırmak istediğiniz ev ile ilgili olarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Onlarca ev modeli arasından tercih yapmakta zorlanıyorsanız sizleri showroom binalarımızı görmeye davet ediyoruz. Bununla birlikte prefabrik ev fiyatları 2023, güncel fiyatlar olup indirime gitmiş bulunuyoruz.

Prefabrik ev fiyatları, şu an için 51 farklı evden oluşmaktadır. Fiyatlarımıza dahil olan ve olmayan işler için sağ menüden yardım alabilirsiniz. Bizlere telefon numaralarımızı yada mail adresimiz aracılığıyla ulaşabilir ve sorularınızı iletebilirsiniz. Fiyat politikamızı etkileyen unsurlar şunlardır: Malzeme kalitesi, işçilik maliyeti, teknolojik üstünlük, dayanıklılık ve uzun ömürlülük, satış öncesi ve sonrası destek. Sektörün lideri olarak prefabrik ev piyasasında şu ana kadar yaptığımız evler ile birlikte binlerce referansa fabrikamıza gelerek ulaşabilirsiniz. Şeffaf şirket politikalarımız ile birlikte siz değerli müşterilerimize her zaman en iyiyi sunmak için çalışıyoruz.

İstanbul merkezli firmamız, fabrikamız olan Kocaeli’de imalat yapmaktadır. Türkiye’nin 7 bölgesi ve 81 iline ev yapma kapasitesi ve yeterliliğine sahiptir. Prefabrik ev fiyatları ve modelleri burada listelendiği için ayrıca farklı sayfalar aramanıza gerek kalmamaktadır. Sizlere her zaman en kaliteli ürünü en hızlı şekilde sunma idealiyle yıllardır çalışan firmamız hız kesmeden yaptığı işlere devam etmektedir.

Ev yapma sürecimiz, sizin satış ofisimize gelmeniz ile başlar. Sonrasında yaptırmaya karar verdiğiniz ev ile ilgili detayları öğrenmeniz ve sonrasında sözleşme yapmamız ile devam eder. Bundan sonraki aşamada size yaptıracağınız ev ile ilgili beton planı verilir ve mimarlık ofisinden ruhsat dosyanızın çıkması beklenir. Ardından prefabrik ev parçaları hızlı bir şekilde imal sürecine girer ve kurulum için uygun noktaya gelir. Ardından nakliyat ile arsanıza getirilerek binanız kurulur. Bu aşamadan sonra evinize gönül rahatlığıyla oturabilirsiniz.

Müşterilerimiz için mümkün olduğu kadarıyla uygun fiyatlar ile sunduğumuz evlerimiz için garanti veriyoruz. Prefabrik evler fiyatları, sizlere özel taksitlendirme imkanıyla birlikte satışa sunulmaktadır. Soru ve önerileriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Konteyner fiyatları ve modelleri ile ilgili bilgi almak için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Prefabrik Evler Fiyatları

Son teknoloji makineler ile çağımızın gereksinimlerine uygun olarak imal edilen prefabrik evler, uzun ömürlü olmasının yanı sıra ekonomiktir. Prefabrik evler fiyatları, görülmeye değer bir liste olup farklı onlarca metrekareye sahip modeli bünyesinde barındırmaktadır. Bununla beraber şık tasarımlar olması, müşterilerimizin tercihleri konusunda daha net kararlar vermesini de sağlamaktadır. Sadece hazır projeler değil, aynı zamanda siz değerli müşterilerimizin de projelerini yapma imkanımız bulunmaktadır. İster mevcut projeler üzerinde bir değişiklik isterseniz de sıfırdan çizim ve imalat olsun hiçbir sorun bulunmamaktadır.

2023 trendlerine uygun mimariye sahip evlerimiz 50 yılı aşkın bir ömre sahiptir. Evin ömrü kullanıma bağlı olarak değişmekle beraber dünyanın bu kalitede prefabrik ev üretimi yapan sayılı firmaları arasında yer alıyoruz. Prefabrik evlerin fiyatları; metrekare, kullanılan malzeme, opsiyonlu malzeme tercihi gibi birden fazla etkenin sonucunda belirlenmektedir. Tek katlı ve dubleks evlerin fiyatları da bu durum ile aynı fiyatlandırmaya sahiptir.

Onlarca model ve yüzlerce opsiyon içerisinden dilediğiniz ölçü ve ebatlar ile ev sahibi olabilirsiniz. İster kampanyalı, isterseniz özel projelendirme olsun tüm hızımız ile sizlere hizmet vermenin sevinci içerisindeyiz. Prefabrik ev fiyatları ve modelleri, yüksek mukavemet gösteren ve dayanıklılık testlerinden geçmiş malzemelerden imal edilmektedir. Bununla beraber hızlı kurulum olanağını da beraberinde getirmesiyle birlikte çok fazla tercih edilmesini sağlamaktadır. Yapmanız gereken hemen bizimle iletişime geçmeniz ve satış ofisimizi ziyarete gelerek istediğiniz ev ile ilgili süreci başlatmaktır.

Prefabrik Ev Fiyatları Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Yapılmış binalarınızı nereden görebiliriz?

Fabrikamızı ziyaret ederek görebilirsiniz. Adresimiz Cumhuriyet mahallesi, Güney Yan yol Caddesi, No: 24 Gebze/Kocaeli

Prefabrik Ev Fiyatlarına Neler Dahil?

 • Prefabrik ev malzemelerinin indirilmesi ve montajı
 • Evin iç ve dış boya işlerinin yapılması
 • Evin iç ve dış kapıların montajı
 • Evin pencerelerin montajı (Çift Cam PCV)
 • Sıva altı elektrik ve su tesisatının çekilmesi
 • Elektrik armatürlerinin montajı
 • Duş teknesi, klozet, lavabo ve bataryaların paket halinde müşteriye verilmesi

Prefabrik Ev Fiyatlarına Neler Dahil Değil?

 • Zemin betonu ve her türlü hafriyat işleri.
 • Zemin ve duvar kaplama işleri (şap, seramik, fayans, halı vs.)
 • Binanın kurulması için gerekli resmi izinlerin alınması
 • Bina ile zemin betonu arasındaki her türlü yalıtım işleri.
 • Telefon, bilgisayar ve UPS tesisatları.
 • Elektrik ana dağıtımı ve her türlü topraklama hattı.
 • Elektrik ve Su Sayacı
 • Bina harici dış bağlantılar. (Elektrik , pis su ve temiz su vs.)
 • Isıtma ve soğutma tesisatları (kalorifer, klima vs.)
 • Mutfak alt üst dolapları ve banyo dolapları
 • Nakliye ve nakliye sigortası müşteriye aittir.
 • İstanbul dışı montajlarda montaj ekibinin konaklama ve yemek ihtiyacı alıcıya aittir.

Prefabrik Ev Fiyatları ve Modelleri Neye Göre Değişiklik Gösteriyor?

Prefabrik ev fiyatları ve modelleri, yapılacak ev için harcanacak malzemeye göre fiyatlandırması yapılmaktadır. Kullanılacak malzeme hesaplaması projelerimizde belirlenmiş olup, sizin projenize göre de fiyat teklifi çıkarabilmekteyiz.

Prefabrik Evlerin Ömrü Ne Kadardır?

Prefabrik evlerdeki en önemli etkenlerden birisi olan malzeme kalitesi bu konuda belirleyici unsurdur. Firmamız bu konuda oldukça hassas olduğu için piyasadaki en kaliteli malzemeleri kullanmaktadır. Bu sebeple binalar 40-50 yıl arasında bir ömre sahip olmaktadır.

Prefabrik Evlerde Isı ve Ses Yalıtımı Nasıldır?

Dış duvar kalınlığı 10 cm, iç duvar kalınlığı olarak 6 cm malzeme kullanmaktayız. Duvar panelleri arasında 16 dansti yoğunluğundaki strafor ve çatı izolasyonu için kullanılan taş yünü bulunmaktadır. Bundan dolayı ısı ve ses izolasyonu betonarme binalara nazaran daha fazladır.

Prefabrik Evler 4 Mevsim Kullanılabilir mi?

Evet, prefabrik evler 4 mevsim rahatlıkla kullanabileceğiniz kalite ve dayanıklılıkta imal edilen malzemeden yapılır. Ev yaptırmak istediğiniz bölgenin iklimine en uygun olacak şekilde malzeme imalatı yapılıp önlem alınmakta ve her mevsim evinize rahat bir şekilde oturabilirsiniz.

Prefabrik Evler Kaç Günde Kurulur?

Prefabrik ev malzemeleri hazır edilip nakliyat arsanıza geldiği zamandan sonra kısa sürede teslim edilir. Buradaki ölçü evinizin kaç metrekare olduğudur. Montaj ekiplerimiz günlük ortalama 20 m² ev yapar. Buradan yola çıkarak kaç metrekare bir ev yaptırıyorsanız onu 20’ye bölerek tahmini gün sayısını öğrenmiş olursunuz. Fakat burada göz ardı edilmemesi gereken bir husus, her ihtimale karşı birkaç günlük fazladan pay bırakmaktır. Bunun sebebi olmasını istemeyeceğimiz aksaklıkların çıkabilme ihtimalidir.

Nakliyat Fiyatlara Dahil mi?

Hayır, nakliyat fiyatlarımıza dahil değildir. Bunun sebebi, prefabrik ev yaptırmak isteyen her müşterimizin bu yapıları farklı bir adrese yaptırmak istemesidir. Belirli bir bölgeden ziyade Türkiye’nin 81 iline de prefabrik evler yaptığımız için prefabrik ev fiyatları içerisinde nakliyat ücreti bulunmaz.

Size Nasıl Ulaşabiliriz?

Bize 0542 211 17 21 numaralı telefondan arayarak ya da mesaj atarak ulaşabilirsiniz.

Prefabrik Ev Fiyatları 2020

51 sonuçtan 1-12 arası gösteriliyor