Prefabrik Havuz

Günümüzde müstakil evlerin olmazsa olmazı prefabrik havuz modelleridir. Lüks olan evlerde sıklıklar karşımıza çıkan bu yapılar hem çocuklar için hem de aile fertleri için olmazsa olmaz durumdadır. Prefabrik evlerde olduğu gibi prefabrik havuzlarda da hızlı imalat ve montaj çok önemlidir. Betonarmenin her geçen gün değerini kaybettiği bu zamanlarda hız ve güven hayatımızın bir parçası olmayı başarmıştır.

Çelik sanayinin gelişmesiyle birlikte daha sağlam ve dayanıklı olarak imal edilen havuzlar sayesinde evlerimizin önünde prefabrik havuz yaptırmak artık çok kolay. Firmamız, müşterilerimiz için kıymetli olan bu havuzları prefabrik esaslarına uygun olarak imal ediyor. Villa kültürünün bir parçası olan bu yapılar, aynı zamanda evinizin de değerini artırmakta. Güzel görüntüleri ve sağlıklı imalat süreçleri ile birlikte yorulmadan yaptırabileceğiniz prefabrik yüzme havuzu için yapmanız gereken sadece bize ulaşmak.

Havuzların iskelet sistemini oluşturan yapılar H profilleri ile meydana geldiği için kenetlenme modeli uygulanmaktadır. Bu sayede prefabrik havuzlar için montaj sırasında vidalama işlemine gerek kalmamaktadır. Paslanmaz çelikten imal edilen havuzlar sayesinde, suya karışan tortular meydana gelmez. Böylelikle sizin ve çocuklarınızın sağlığını bozabilecek bir durum ortaya çıkmaz.

Prefabrik Havuz Fiyatları

İçindekiler

Panel Havuzlar

Prefabrik havuz, içi genellikle mavi renkli olarak kaplanan yapılardan oluşmaktadır. Bu yapılara liner kaplama denir. Liner havuz sistemlerinde havuz derinliğine bağlı olarak değişen fiyatlandırma uygulanmaktadır. Buradaki mantık zemin ve yan duvarlara harcanacak liner malzemesinin m2 cinsinden hesabıyla yapılmaktadır. Firmamız halihazırda var olan prefabrik havuz için askı profili değişimi ve liner değişimi yapmaktadır. Bu sayede yenileme işlemleri ile birlikte havuzunuzun ömrü de uzamaktadır. Betonarme üzerine liner kaplamalar ile birlikte daha hoş ve sağlıklı bir görüntüye kavuşursunuz. Vinyl liner desen sayesinde mozaik görüntüsünde olan havuzunuz size yıllarca dayanma gücü verecektir.

Lüks görüntüsü olduğunu belirttiğimiz bu yapılar artık evlerin de değerini artırmaktadır. Evleri satarken bile havuzlu ev isteyen müşteriler ile karşılaşabilirsiniz. Prefabrik havuz, uzun ömürlü olduğu için müşterilerin ev tercihlerini doğrudan etkilemektedir.

Prefabrik Havuz Modelleri

 • Dikdörtgen havuz
 • Oval Havuz
 • Yuvarlak havuz
 • Çocuk havuzları
 • Liner kaplama havuz
 • Skimmerli havuz
 • Taşmalı havuz
 • Panel havuz
 • Hazır havuz
 • Proje havuz
 • Zemin üstü havuz
 • Prefabrik panel havuz

Oldukça çeşitli olan havuzlar sayesinde siz de istediğiniz modelde prefabrik havuz yaptırabilirsiniz. Prefabrik havuzlar, villalarda, otellerde, spor komplekslerinde, peyzaj yapılan yapılarda kullanılmaktadır. Bununla birlikte havuz firmaları arasında seçkin bir konumda olan firmamız sizlere uygun havuzları imal etmektedir. Prefabrik havuz fiyatları, internet sitemizde listelenmektedir. Betonarme havuz yapılarına göre daha dayanıklı olan ve depreme dayanıklı bir havuz yaptırmak istiyorsanız bizimle iletişime geçiniz.