KD Teck Zemin Üstü Prefabrik Havuz

KD Teck Zemin Üstü Prefabrik Havuz

KD Teck prefabrik havuz, Zodiac havuz sistemlerinin bir modelidir. Bu havuzlarda 3 farklı model içerisinde sınırsız ebat seçeneği ile gömme havuzlar seçebilirsiniz. Fiyat/performans olarak en iyi verimi alabileceğiniz modeller arasında yer almaktadır. Çocuklar için oldukça eğlenceli olan bu model ile eğlenceli aktivitelere olanak sağlar.

0,6 m/1,2 m/1,5 metre standarda sahip derinlikleri ile yüzmek için ideal derinliği hedeflemektedir. Bu prefabrik havuzlar çelik paneller ile oluşturularak H profilleri ile somun ve cıvataya ihtiyaç duymadan montaj yapılmaktadır.

KD Teck Prefabrik Havuz Fiyatları

KD Teck prefabrik havuz fiyatları 2022, güncel listemiz için projeniz ile bize ulaşmanız gerekmektedir. Bununla ilgili olarak teknik ekibimizin çalışmaları sonucunda istediğiniz prefabrik havuz yapılacaktır.

  • KD Teck zemin üstü, portatif yapıya sahip olduğu için ruhsat almanıza gerek yoktur.
  • Neredeyse her zemine uygundur.
  • Demonte yapıya sahiptir ve bu sayede nakliyat kolaylığı sağlar.
  • TSE 11899 ve UHE (Ulusal Havuz Enstitüsü) standartlarına uygun olarak maksimum hijyen sağlar.
  • Projektörler sayesinde geceleri de aydınlatma sağlamaktadır.
  • 60-75-80-100-120-150/100 mm kalınlığındaki PVC liner sayesinde desen seçenekleri sunmaktadır.
  • Askı profilleri sayesinde kenar küpeşteler zarar görmez.
  • Görsel olarak üst segmente hitap eder.
  • Lüks yapılar grubuna girdiği için evinizin değerini artırmaktadır.
KD Teck Zemin Üstü Prefabrik Havuz

KD Teck Zemin Üstü Prefabrik Havuz

Prefabrik havuz, içi genellikle mavi renkli olarak kaplanan yapılardan oluşmaktadır. Bu yapılara liner kaplama denir. Havuz sistemlerinde havuz derinliğine bağlı olarak değişen fiyatlandırma uygulanmaktadır. Buradaki mantık zemin ve yan duvarlara harcanacak liner malzemesinin m2 cinsinden hesabıyla yapılmaktadır. Firmamız halihazırda var olan prefabrik havuz için askı profili değişimi ve liner değişimi yapmaktadır. Bu sayede yenileme işlemleri ile birlikte havuzunuzun ömrü de uzamaktadır. Betonarme üzerine kaplamalar ile birlikte daha hoş ve sağlıklı bir görüntüye kavuşursunuz. Vinyl liner desen sayesinde mozaik görüntüsünde olan havuzunuz size yıllarca dayanma gücü verecektir.

Lüks görüntüsü olduğunu belirttiğimiz bu yapılar artık evlerin de değerini artırmaktadır. Evleri satarken bile havuzlu ev isteyen müşteriler ile karşılaşabilirsiniz. Prefabrik havuz, uzun ömürlü olduğu için müşterilerin ev tercihlerini doğrudan etkilemektedir.

KD Teck prefabrik havuz, siz değerli müşterilerimize sunulmuştur. Bu ürün ile ilgili bilgi edinmek ve diğer ürünlerimiz hakkında bilgi sahibi olmak için lütfen bizimle iletişime geçiniz.