Taşmalı Panel Havuz

Taşmalı Panel Havuz

Taşmalı panel havuz, betonarme havuzlara göre düşük maliyet ve kısa sürede inşa edilen yapılardır. Uzun inşaat süresi ve yüksek maliyetlerden kaçınmak isteyen müşterilerin tercihidir. Panel havuz modelleri içerisinde taşma yapabilen bu havuzlar, iç bölümlerinde kirliliğe karşı dayanıklıdır. Yeni nesil teknolojiler sayesinde oldukça dayanıklı olarak üretilen çelik yapılar sayesinde siz de lükse doyacaksınız.

Standart betonarme havuzlara göre yarı oranında düşük maliyet sunmaktadır. Bu durumda, işçilik maliyetleri önemli bir detaydır. Çünkü inşaat süresi uzadıkça işçilik maliyetleri de aynı oranda artmaktadır. Taşmalı panel havuz, çelik konstrüksiyon çanak gövdeden oluşur. Su burada bulunan haznede yer alır ve çelik malzemeler arasında hareket eder. Filtre işlemleri burada yer alan portatif denge tanklarında yapılmakta ve su devirdaim yaptıktan sonra havuza tekrar dolmaktadır.

Havuz yapılacak olan bölgeye yapılan kazılar sonrasında havuz paneli yerleştirilir. Panel havuzlar, havuzun içerisindeki suyun dışarı çıkacağız zaman havuzun kenarında bulunan ızgaralara giderek tahliye olur. Böylelikle taşma arterine giden su denge tankına gelir. Bu sayede bu havuzlarda dalga problemi ile karşılaşılmaz. Taşmalı panel havuz fiyatları ve modelleri hakkında detaylı bilgiye bizimle iletişime geçerek ulaşabilirsiniz. Firmamız sizlere özel proje çizimleri ile yardımcı olmaktadır.