Panel Havuzlar

Ticari ve Sosyal Panel Havuzlar
Panel Havuzlar

Ticari ve Sosyal Panel Havuzlar

Ticari ve sosyal panel havuzlar, endüstriyel amaçlar ile tasarlanan ve imal edilen panel havuz modelidir. Bu ürün grubunda oteller, butik yapılar ve belediyeler potansiyel müşteridir. Ticari bir amaç ile kullanılacak olan bu yapılarda fiyatlandırma için süre çok önemli olduğu için prefabrik olarak tercih edilmektedir. Havuz yüksekliği 0,8m ile 2m arasında değişmektedir. Bu havuzların maliyeti, süre olarak erken tamamlandığı için düşüktür.

Toplu Panel Havuzlar
Panel Havuzlar

Toplu Panel Havuzlar

Toplu panel havuzlar, genellikle site bölgelerinde ve birçok evin bulunduğu alanlarda ortak kullanım amacıyla talep edilen havuzlardır. Bu ürün grubunda müşterilerin istediği ölçü ve ebatlar ile üretim yapılarak montaj yapılır. Şekil itibariyle tamamen müşteri inisiyatifi doğrultusunda tasarlanmaktadır. Yüksek teknoloji ile üretilen malzemelerden imal edildiği için uzun yıllar boyunca dayanmaktadır.

Paslanmaz Çelik Havuz
Panel Havuzlar

Paslanmaz Çelik Havuz

Paslanmaz çelik havuz, çelik konstrüksiyon yapıya sahip panel havuz modelidir. Bu modeller özel imalat süreçlerinden geçerek projelendirilir. Demonte olarak plakalar ile montaj yapılacak bölgede işlem yapılır. Argon kaynağı ile birlikte sızdırmazlık sağlanır. Paslanmaması sayesinde temizlik ve sağlık açısından oldukça faydalıdır. Ayrıca bu yapılar oldukça dayanıklıdır ve güvenilir bir teknoloji ile üretilmektedir.

Oval Panel Havuz
Panel Havuzlar

Oval Panel Havuz

Oval panel havuz, taşmalı ve skimmerli yapı ile imal edilebilen panel havuz modelidir. İstenilen ölçü ve ebatlarda çizimi yapılan sonrasında imalat sürecine giren bu modeller oldukça güzel görünür. Lüksü hitap eden bir model olup hayranlık uyandırmaktadır.

Skimmerli Panel Havuz
Panel Havuzlar

Skimmerli Panel Havuz

Skimmerli panel havuz, günümüzde oldukça fazla tercih edilen panel havuz modelidir. Bu modellerde su, küpeşte ve denge tankına temas etmez. Bu sayede pompa ile havuzun en üst bölümünden emilerek filtre işlemine tabi tutulur. Filtreden geçtikten sonra su, havuza tekrar kapalı devre olarak girer. Bu havuzlar kolay kurulumu ve montaj süresinden kaynaklanan sebeplerden dolayı tercih edilmektedir. Ayrıca kullanımı kolay ve oldukça lüks ve şık tasarımları sayesinde evinizin değerini artırmaktadır.

Skimmerli panel havuz, betonarme havuzlara göre düşük maliyet ve kısa sürede inşa edilen yapılardır. Uzun inşaat süresi ve yüksek maliyetlerden kaçınmak isteyen müşterilerin tercihidir. İç bölümlerinde kirliliğe karşı dayanıklıdır. Yeni nesil teknolojiler sayesinde oldukça dayanıklı olarak üretilen çelik yapılar sayesinde siz de lükse doyacaksınız.

Taşmalı Panel Havuz
Panel Havuzlar

Taşmalı Panel Havuz

Taşmalı panel havuz, betonarme havuzlara göre düşük maliyet ve kısa sürede inşa edilen yapılardır. Uzun inşaat süresi ve yüksek maliyetlerden kaçınmak isteyen müşterilerin tercihidir. Panel havuz modelleri içerisinde taşma yapabilen bu havuzlar, iç bölümlerinde kirliliğe karşı dayanıklıdır. Yeni nesil teknolojiler sayesinde oldukça dayanıklı olarak üretilen çelik yapılar sayesinde siz de lükse doyacaksınız.

Standart betonarme havuzlara göre yarı oranında düşük maliyet sunmaktadır. Bu durumda, işçilik maliyetleri önemli bir detaydır. Çünkü inşaat süresi uzadıkça işçilik maliyetleri de aynı oranda artmaktadır. Taşmalı panel havuz, çelik konstrüksiyon çanak gövdeden oluşur. Su burada bulunan haznede yer alır ve çelik malzemeler arasında hareket eder. Filtre işlemleri burada yer alan portatif denge tanklarında yapılmakta ve su devirdaim yaptıktan sonra havuza tekrar dolmaktadır.

Havuz yapılacak olan bölgeye yapılan kazılar sonrasında havuz paneli yerleştirilir. Panel havuzlar, havuzun içerisindeki suyun dışarı çıkacağız zaman havuzun kenarında bulunan ızgaralara giderek tahliye olur. Böylelikle taşma arterine giden su denge tankına gelir. Bu sayede bu havuzlarda dalga problemi ile karşılaşılmaz. Taşmalı panel havuz fiyatları ve modelleri hakkında detaylı bilgiye bizimle iletişime geçerek ulaşabilirsiniz. Firmamız sizlere özel proje çizimleri ile yardımcı olmaktadır.