Erzincan Prefabrik Ev

Erzincan Prefabrik Ev

Erzincan, 236 bin nüfusa sahip ve Doğu Anadolu bölgesinde yer alan hoş bir şehirdir. Dikkat çeken manzarası ve doğasıyla birlikte tarihi yapısından dolayı geçmişten bugüne kadar sıkça göç almıştır. Erzincan prefabrik ev, Erzincanlılar için sunduğumuz projemizdir. Son yıllarda birçok sektör prefabrik yapıları kullanarak işlerini daha kolay şekilde gerçekleştiriyor. Özellikle inşaat sektöründe yaygın olarak kullanılan prefabrik evleri satın alabilmek için doğru firmalardan destek beklenir. Prefabrik evleri çok kullanışlı olmasından dolayı birçok alanda görmek mümkündür. Tek katlı olan prefabrik evler hobi bahçelerinde, arsalarda, otel ve pansiyonların bahçelerinde, tarlalarda, şantiyelerde ve şehirden bunalan insanların kendilerine ait alanlarında kurularak kullanılır. Özel makinelerle getirilen Erzincan prefabrik, özel fiyatlarıyla satışa sunulmaktadır.

Erzincan prefabrik ev, kullanılan malzemeye göre evin oda sayısına ve büyüklüğüne göre değişik aralıklarda olabilir. Her bütçeye göre rahatlıkla bulunabilen prefabrik evlerin temini ve kurulumu da oldukça basittir. Farklı noktalarda kurulan bu evler kullanımı ile ilgili bazı öneriler dikkate alınmalıdır. Farklı tarzda üretilen prefabrik evlerin ısınması da oldukça kolaydır. Kış aylarında da kullanılabilen prefabrik evlerin tarzı tamamen tercihlere göre değişme özelliği gösterir.

Prefabrik Ev Fiyatları Erzincan

İçindekiler

Tek katlı prefabrik ev fiyatları 1+1 40 m² ev ile başlamakta ve fiyatı 37.200 TL’dir. Tek katlılar içerisinde 2 tane kampanyalı model bulunmaktadır. Bunlar 2+1 70 m² ve 3+1 80 m² evlerdir. İlk ev 47.200 TL ve ikinci ev ise 52.750 TL’dir. Tek katlı evlerde 166 m²’ye kadar çizimini yaptığımız ev bulunmaktadır. Siz isterseniz metrekareyi büyütebilir yada isteğinize göre çizim ve imalat yapabiliriz.

Erzincan prefabrik ev fiyatları için tüm fiyatların bulunduğu sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Dubleks prefabrik ev fiyatları, 2+1 82 m² ev ile başlamakta ve fiyatı 86.500 TL’dir. Çift katlı villa prefabrik modellerinde 158 m²’ye kadar hazırlamış olduğumuz çeşit bulunmaktadır ve fiyatı 141.400 TL’dir. Tüm fiyatlarda %20’nin üzerinde indirim yaptık. Dolayısıyla müşterilerimizin prefabrik ev konusunda alım gücü de artmış oldu. Prefabrik ev Erzincan, oldukça tercih edilebilir bir duruma gelmiştir.

Prefabrik ev fiyatları ve modelleri kişilerin tercihine göre gelen talepler doğrultusunda yapıma geçebilir. Prefabrik evin kurulması için arazinin düz ve kuru bir yer olması gerekir. Engebeli ve yokuşta olan alanlarda bu tarz evlerin inşa edilmesi biraz zor olabilir. Bu sebepten dolayı Yaman prefabrik ev siparişi verilmeden önce kullanılacak olan arazi değerlendirmeye alınmalıdır. Tek katlı veya iki katlı evlerin prefabrik olması yüzlerce kişinin tercihi olarak gösterilmektedir.

Prefabrik Ev Erzincan

Erzincan’ın 9 ilçesi bulunmaktadır. Bu ilçelerin tamamına prefabrik ev yapıyoruz. Bunlar:

  • Çayırlı
  • İliç
  • Kemah
  • Kemaliye
  • Merkez
  • Otlukbeli
  • Refahiye
  • Tercan
  • Üzümlü

Erzincan prefabrik ev, siz değerli müşterilerimize hızlı hizmet vermek amacıyla yapılmıştır. Detaylı bilgilere sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz.