Elazığ Prefabrik Ev

Elazığ Prefabrik Ev

Elazığ, 600 bin nüfusa sahip ve Doğu Anadolu bölgesinde yer alan güzel bir şehrimizdir. İnsanların çok sıcak kanlı olması bu bölgeyi ziyaret edenlerin sayısını arttırmıştır. Elazığ prefabrik ev, Elazığlı vatandaşlarımıza sunduğumuz hizmetimizdir. Endüstride ve teknolojide gelişmeler oldukça bu değişimler dünyada her sektörü etkiliyor. inşaat sektöründe de bu değişimlerden hissesini aldı. Prefabrik evleri duymayan yoktur. Son dönemde gerek görsel güzelliği gerek ucuz yapı maliyetleri sayesinde birçok insan beton yapı bir ev yerine bu çeşit evlere sahip olmayı tercih ediyor.

Hem üretim maliyetleri hem de kurulumları oldukça kolay olan evler kişileri inşaat masrafından da kurtarıyor. Böylelikle insanlar ucuz fiyatlara daha kısa süreler içinde ev sahibi olabiliyorlar. Bu evler genellikle köy yerlerinde tercih ediliyor. Elazığ prefabrik ev modelleri ve fiyatları açısından bakılınca betondan eni bir bina inşa etmek oldukça ucuz rakamlara mal oluyor. Bundan dolayı da em kullanışlı hem de tercih edilir olan bu yapılar insanları cezbediyor.

Prefabrik Ev Fiyatları Elazığ

İçindekiler

Tek katlı prefabrik ev fiyatları 1+1 40 m² ev ile başlamakta ve fiyatı 37.200 TL’dir. Tek katlılar içerisinde 2 tane kampanyalı model bulunmaktadır. Bunlar 2+1 70 m² ve 3+1 80 m² evlerdir. İlk ev 47.200 TL ve ikinci ev ise 52.750 TL’dir. Tek katlı evlerde 166 m²’ye kadar çizimini yaptığımız ev bulunmaktadır. Siz isterseniz metrekareyi büyütebilir yada isteğinize göre çizim ve imalat yapabiliriz.

Elazığ prefabrik ev fiyatları için tüm fiyatların bulunduğu sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Dubleks prefabrik ev fiyatları, 2+1 82 m² ev ile başlamakta ve fiyatı 86.500 TL’dir. Çift katlı villa prefabrik modellerinde 158 m²’ye kadar hazırlamış olduğumuz çeşit bulunmaktadır ve fiyatı 141.400 TL’dir. Tüm fiyatlarda %20’nin üzerinde indirim yaptık. Dolayısıyla müşterilerimizin prefabrik ev konusunda alım gücü de artmış oldu. Prefabrik ev Elazığ, oldukça tercih edilebilir bir duruma gelmiştir.

Prefabrik yapılar sadece ev yapımında kullanılmıyor. Prefabrik evleri yapmak ve kullanmak basit olsa da sektörün her alanında kullanılan çelik konstrüksiyon sistemi ile binalara eklenti yapılması da kolaylaşıyor. Elazığ prefabrik evleri oldukça geniş bir yelpazede değişiyor lakin evlerin görsel açıdan istenilen tarzda imal edilmesi istenilen desen ve renkte yapılması oldukça kolay ve bu evleri oldukça tatlı ve güzel gösteriyor. Prefabrik ev fiyatları da istenilen tarza, kat sayısına ve genişliğe göre değişiklik gösteriyor.

Prefabrik Ev Elazığ

Elazığ’ın 11 ilçesi bulunmaktadır. Bu ilçelerin tamamına prefabrik ev yapıyoruz. Bunlar:

 • Ağın
 • Alacakaya
 • Arıcak
 • Baskil
 • Karakoçan
 • Keban
 • Kovancılar
 • Maden
 • Merkez
 • Palu
 • Sivrice

Bu yapılar tasarıma oldukça açık yapılardır. Elazığ prefabrik ev dışında müşteriler kendi tasarladıkları evleri de kolaylıkla üretilebiliyor. Bu açıdan bu evler isteğe özel benzersiz ve özel yapılar olarak daha da bir önem kazanıyorlar.