Edirne Prefabrik Ev

Edirne Prefabrik Ev

Edirne, 410 bin nüfusa sahip ve Marmara bölgesinde yer alan güzel bir şehirdir. Ülkemizin batı bölümünde yer almakta ve sınırda bulunmaktadır. Edirne prefabrik ev, tüm Edirneliler için sunduğumuz hizmetimizdir. Prefabrik evleri, parçaları hazır olarak alınıp beton zemine montajı yapılan ev türleridir. Yurt dışında yaygın bir kullanım alanına sahiptir. Son yıllarda ülkemizde kullanımı daha yaygınlaşmıştır.

Prefabrik ev parçaları fabrikalarda hazır olarak üretilir. Duvarlar, kapı, pencere gibi eve ait her parça montajı yapılacak alana getirilir ve çelik iskelet üzerine montaj edilir. En fazla 3 kata kadar ev yapılabilme özelliği vardır. Edirne prefabrik ev için malzemelerin kullanışlı ve montajı kolaydır. Tıpkı beton yapılar gibi imar izni alınması gerekir. Elektrik ve su tesisatı döşenebilir. Normal beton yapılardan hiç bir farkı yoktur.

Prefabrik Ev Fiyatları Edirne

İçindekiler

Maliyeti çok uygun olduğu İçin yaygın olarak kullanım alanına sahiptir. Tek katlı veya iki katlı şeklinde kullanım alanına sahiptir. Depreme karşı oldukça dayanıklıdır ve deprem bölgelerinde tercih edilen konut tipleridir. Ses ve ısı yalıtımı yapılarak enerjiden tasarruf sağlarlar. Sökülüp başka bir yere tekrar montajı yapılabilir. İstenilen ölçülerde üretimi yapılabilir. Oda genişliği istenildiği anda genişletilebilir. Edirne prefabrik ev fiyatları ve modelleri hakkında detaylı bilgiyi sizler için derledik.

Tek katlı prefabrik ev fiyatları 1+1 40 m² ev ile başlamakta ve fiyatı 34.500 TL’dir. Tek katlılar içerisinde 2 tane kampanyalı model bulunmaktadır. Bunlar 2+1 70 m² ve 3+1 80 m² evlerdir. İlk ev 47.200 TL ve ikinci ev ise 52.750 TL’dir. Tek katlı evlerde 166 m²’ye kadar çizimini yaptığımız ev bulunmaktadır. Siz isterseniz metrekareyi büyütebilir yada isteğinize göre çizim ve imalat yapabiliriz.

Edirne prefabrik ev fiyatları için tüm fiyatların bulunduğu sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Dubleks prefabrik ev fiyatları, 2+1 82 m² ev ile başlamakta ve fiyatı 76.500 TL’dir. Çift katlı villa prefabrik modellerinde 158 m²’ye kadar hazırlamış olduğumuz çeşit bulunmaktadır ve fiyatı 124.700 TL’dir. Tüm fiyatlarda %20’nin üzerinde indirim yaptık. Dolayısıyla müşterilerimizin prefabrik ev konusunda alım gücü de artmış oldu. Prefabrik ev Edirne, oldukça tercih edilebilir bir duruma gelmiştir.

Prefabrik Ev Edirne

Edirne’nin 9 ilçesi bulunmaktadır. Bu ilçelerin tamamına prefabrik evleri yapıyoruz. Bunlar:

  • Enez
  • Havsa
  • İpsala
  • Keşan
  • Lalapaşa
  • Meriç
  • Merkez
  • Süloğlu
  • Uzunköprü

Edirne prefabrik ev, yapımında kullanılan malzemeler çevreye ve insan sağlığına zarar vermez. Evi yapmak İçin uzun süre beklemek gerekmez. Kısa süre içinde ev inşa edilebilir. Çatısına Güneş enerjisi yerleştirilebilir. Usta, boyacı, tesisatçı gerektirmez ve buda maliyeti daha çok düşürür. İklim şartlarına uygun üretildiği için her bölge için kullanım alanına sahiptir. Evin dış görünüşü istenildiği gibi dizayn edilebilir.