Düzce Prefabrik Ev

Düzce Prefabrik Ev

Düzce, 400 bin nüfusa sahip Karadeniz’de yer alan sahil şehridir. Ülkemizin en son plaka numarasına sahiptir. Fabrikamıza yakın olan Düzce için firmamızı ziyaret etmenizi rica ediyoruz. Düzce prefabrik ev, tüm Düzcelilere sunduğumuz hizmetimizdir. Prefabrik evlerin tanımını kısaca yapmak icap ederse, parçaları daha önceden fabrikalar tarafından imal edilmiş olan ve daha sonrasında bu hazır parçaların bir araya getirilerek hazırlandığı evler demek yanlış olmayacaktır. Bu nedenle prefabrik ev için kullanılacak malzemeler imal edildikten sonra evin inşa edileceği yere nakledilir ve burada bir araya getirilir. Aynı zamanda bu evlerin inşa edileceği beton bir alan da mevcut olmalıdır. Yani toprak ve benzeri herhangi bir zemin üzerine inşa edilmesi söz konusu değildir.

Prefabrik Ev Fiyatları Düzce

Prefabrik evlerin avantajlarından söz etmek icap ederse öncelikli olarak bu türde evlerin diğer evlere göre kıyasla çok daha uygun fiyatlı olması gösterilebilir. Özellikle ev fiyatlarının artması neticesinde prefabrik evlerine gösterilen rağbet çok daha fazladır. Bir diğer avantajı ise bu evlerin çok kısa sürede inşa edilmesi mümkün olan, keza çok düşük maliyetle dahi inşa edilebilen yapılar olmasıdır. Ne de olsa yukarıda ifade edildiği üzere Düzce prefabrik ev, kendisine ait tüm malzemelerin önceden imal edildikten sonra birleştirilmesi ile meydana gelir. Bu tipte evlerin diğer avantajları arasında ise odaların arzu edilen şekilde meydana getirilebilmesi ve evin sökülerek başka yerlere nakledilmesidir.

Tek katlı prefabrik ev fiyatları 1+1 40 m² ev ile başlamakta ve fiyatı 34.500 TL’dir. Tek katlılar içerisinde 2 tane kampanyalı model bulunmaktadır. Bunlar 2+1 70 m² ve 3+1 80 m² evlerdir. İlk ev 47.200 TL ve ikinci ev ise 52.750 TL’dir. Tek katlı evlerde 166 m²’ye kadar çizimini yaptığımız ev bulunmaktadır. Siz isterseniz metrekareyi büyütebilir yada isteğinize göre çizim ve imalat yapabiliriz.

Düzce prefabrik ev fiyatları için tüm fiyatların bulunduğu sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Dubleks prefabrik ev fiyatları, 2+1 82 m² ev ile başlamakta ve fiyatı 76.500 TL’dir. Çift katlı villa prefabrik modellerinde 158 m²’ye kadar hazırlamış olduğumuz çeşit bulunmaktadır ve fiyatı 124.700 TL’dir. Tüm fiyatlarda %20’nin üzerinde indirim yaptık. Dolayısıyla müşterilerimizin prefabrik ev konusunda alım gücü de artmış oldu. Prefabrik ev Düzce, oldukça tercih edilebilir bir duruma gelmiştir.

Prefabrik Ev Düzce

Düzce’nin 8 ilçesi bulunmaktadır. Bu ilçelerin tamamına prefabrik ev projeleri yapıyoruz. Bunlar:

  • Akçakoca
  • Çilimli
  • Cumayeri
  • Gölyaka
  • Gümüşova
  • Kaynaşlı
  • Merkez
  • Yığılca

Düzce prefabrik ev modellerine etki eden hususların başında öncelikle bu evlerin imal edilmesinde kullanılan malzemeler gelir. Buna ek olarak prefabrik evlerde yer alması istenen özellikler ile evin boyutu ve nakledileceği yerin mesafesi gibi hususlar fiyatlar üzerinde etkili olacak diğer faktörler arasında ifade edilebilir.