Karadeniz

Karadeniz prefabrik ev, hizmet verdiğimiz şehirlerin listelendiği kategoridir. Prefabrik ev fiyatları sitemizde yer almaktadır.

Zonguldak Prefabrik Ev
Karadeniz

Zonguldak Prefabrik Ev

Zonguldak, 600 bin nüfusa sahip ve Karadeniz bölgesinde yer alan güzel bir şehirdir. Doğal maden çıkarılması açısından en çok verim alınan şehirlerin başında yer almaktadır. Ayrıca denize kıyısı olduğu için havası ılıman ve doğası yeşilliklerle kaplıdır. Geçiş yolları üzerinde olması da burayı etkili bir şehir haline getirmekte ve gezilmesi gereken şehirlerin başında yer alır. Zonguldak prefabrik ev, Zonguldaklılar için sunduğumuz projemizdir. Fabrikamıza yakın olmasından dolayı müşterilerimizi satış ofisimiz ve showroom binalarımızı görmeye davet ediyoruz.

Zonguldak prefabrik ev ile birlikte geçici yapılar olarak hayatımıza giren ancak yeni teknolojiler ile son derece konforlu bir yapı haline kavuşturulan prefabrik ev projeleri, önemini her geçen yıl arttırmaktadır. Estetik modelleri ile ön plana çıkan prefabrik evler, beklentilere en alternatif çözüm önerilerini sunmaktadır.  Prefabrik evlerin ön üretimi fabrikada gerçekleştirilmekte ve sonrasında sizlerin belirlemiş olduğu alanda kurulumu gerçekleştirilmektedir. Prefabrik evler gerekli görülürse daha sonra tekrar sökülüp başka bir yere yeniden kurulabilmektedir.

Prefabrik Ev Fiyatları Zonguldak

Son derece geniş bir kullanım alanına sahip olan prefabrik ev modelleri, kaliteli işçiliği ve malzemeleri ile hayat kurtarıcı bir görev üstlenmiştir. Hayalini kurmuş olduğunuz eve en düşük fiyatlar ile ulaşmanızı sağlayan prefabrik evler, ergonomik yapısı ile hayatı önemli ölçüde kolaylaştırmaktadır.

Tek katlı prefabrik ev fiyatları 1+1 40 m² ev ile başlamaktadır. Tek katlılar içerisinde 2 tane kampanyalı model bulunmaktadır. Bunlar 2+1, 70 m² ve 3+1 80 m² evlerdir. Tek katlı evlerde 166 m²’ye kadar çizimini yaptığımız ev bulunmaktadır. Siz isterseniz metrekareyi büyütebilir yada isteğinize göre çizim ve imalat yapabiliriz. Onlarca farklı model arasından dilediğinizi seçerek prefabrik evler ile ilgili plan değiştirme ve tasarım revizyonlarında bulunuyoruz.

Zonguldak prefabrik ev fiyatları, tüm fiyatların bulunduğu sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Dubleks prefabrik ev fiyatları, 2+1 82 m² ev ile başlamaktadır. Çift katlı villa prefabrik modellerinde 158 m²’ye kadar hazırlamış olduğumuz çeşit bulunmaktadır. Tüm fiyatlarımız liste fiyatları üzerinden %20 iskontolu fiyatlardır. Dolayısıyla müşterilerimizin prefabrik ev konusunda alım gücü de artmış oldu. Prefabrik ev Zonguldak oldukça tercih edilebilir bir duruma gelmiştir.

Prefabrik Ev Zonguldak

Zonguldak’ın 8 ilçesi bulunmaktadır. Bu ilçelerin tamamına prefabrik evleri yapıyoruz. Bunlar:

 • Alaplı
 • Çaycuma
 • Devrek
 • Ereğli
 • Gökçebey
 • Kilimli
 • Kozlu
 • Merkez

Prefabrik evleri tercih etmenin sağlamış olduğu en önemli faydalar arasında ilk olarak ekonomik olması ve kısa süreli bir üretim sürecine sahip olması gelmektedir. Bunun yanı sıra konforlu kullanım olanağı da sunan Zonguldak prefabrik ev, oldukça uzun bir süre kullanılmaya devam eder. Prefabrik evlerin ölçülerini ve özelliklerini dilediğiniz gibi belirleme imkanına sahipsiniz. Tüm dış etkenlere karşı yüksek dayanıklılık gösteren prefabrik ev modelleri, her açıdan üstün bir özellik göstermektedir. Dilediğiniz modelde ve ölçüde prefabrik evlere en düşük bütçeler ile sahip olabilir ve bu ayrıcalığı siz de yaşayabilirsiniz.

Tokat Prefabrik Ev
Karadeniz

Tokat Prefabrik Ev

Tokat, 610 bin nüfusa sahip olan ve Karadeniz bölgemizde bulunan güzel bir şehrimizdir. İlimiz çevre şehirlerin de verdiği etkiyle birlikte oldukça verimli geçiş yolları üzerinde olmasıyla birlikte tarih boyunca büyük medeniyetlere ev sahipliği yapmıştır. Turistik açıdan zengin olmasından dolayı her yıl binlerce turist ağırlamaktadır. Tokat prefabrik ev, Tokatlılar için sunduğumuz projemizdir.

Prefabrik evler, okullar şantiyeler, sosyal tesisler ve kamp alanları gibi birçok yapı için kullanılmakta. İstenilen büyüklüğe ve genişliğe göre üretilebilen Tokat prefabrik ev, demir veya ahşap malzemeden üretilebilmektedir. İhtiyacınıza göre, kamp yapmak için veya yazın keyifli vakit geçirebilmek için kolaylıkla kullanabileceğiniz prefabrik evleri dilediğiniz alanda kullanabilirsiniz. Ancak prefabrik ev aldığınızda, yapıldığı malzemenin çok kaliteli olmasına özen göstermelisiniz.

Prefabrik Ev Fiyatları Tokat

Prefabrik evler uygun fiyatlı ve dayanıklıdır. Kaliteli malzemelerden üretilmiş olan bir prefabrik ev alırsanız akıllıca ve uzun ömürlü bir yatırım yapmış olursunuz. Prefabrik yapılar, modüler sisteme göre üretildiğinden ihtiyaca göre tasarlanmaktadır. İsteğinize göre çok büyük veya çok küçük yapılabilir. Prefabrik ev alırken fiyatları özenle incelemelisiniz. Kalitesiz bir prefabrik evi çok uçuk bir fiyata almamak için, önceden detaylı bir inceleme ve araştırma yapmalısınız. Prefabrik ev alırken, elektrik sisteminin güvenliğiniz açısından büyük öneme sahip olduğunu unutmamalısınız. Dekorasyona verilen önemin, tesisata da verilmesi gerekmekte. Bu evler bütçenize dost olan evlerdir. Kolay ısınır ve yaz mevsiminde serin olur.

Tek katlı prefabrik ev fiyatları 1+1, 40 m² ev ile başlamaktadır. Tek katlılar içerisinde 2 tane kampanyalı model bulunmaktadır. Bunlar 2+1, 70 m² ve 3+1, 80 m² evlerdir. Tek katlı evlerde 166 m²’ye kadar çizimini yaptığımız ev bulunmaktadır. Siz isterseniz metrekareyi büyütebilir yada isteğinize göre çizim ve imalat yapabiliriz. Onlarca farklı model arasından dilediğinizi seçerek prefabrik evler ile ilgili plan değiştirme ve tasarım revizyonlarında bulunuyoruz.

Tokat prefabrik ev fiyatları, tüm fiyatların bulunduğu sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Dubleks prefabrik ev fiyatları, 2+1, 82 m² ev ile başlamaktadır. Çift katlı villa prefabrik modellerinde 158 m²’ye kadar hazırlamış olduğumuz çeşit bulunmaktadır. Tüm fiyatlarımız liste fiyatları üzerinden %20 iskontolu fiyatlardır. Dolayısıyla müşterilerimizin prefabrik ev konusunda alım gücü de artmış oldu. Prefabrik ev Tokat oldukça tercih edilebilir bir duruma gelmiştir.

Prefabrik Ev Tokat

Tokat’ın 12 ilçesi bulunmaktadır. Bu ilçelerin tamamına prefabrik ev yapıyoruz. Bunlar:

 • Almus
 • Artova
 • Başçiftlik
 • Erbaa
 • Merkez
 • Niksar
 • Pazar
 • Reşadiye
 • Sulusaray
 • Turhal
 • Yeşilyurt
 • Zile

Bu evler hazır malzemelerden üretildiği için her şeyi seçme imkanınız var. Yaz veya kış mevsimlerinde düzenlediğiniz kaplarda kullanabileceğiniz bu şirin evleri dinlenme alanı olarak da kullanabilirsiniz. Tokat prefabrik ev projelerinde banyo, balkon vb. şeyleri dilediğiniz alana yaptırabilirsiniz. Ayrıca depreme de oldukça dayanıklı olan bu evler, deprem sel vb. doğal afetlerde de sığınılabilecek güvenli evlerdir.

Trabzon Prefabrik Ev
Karadeniz

Trabzon Prefabrik Ev

Trabzon, 800 binden fazla nüfusuyla Karadeniz bölgesinde yer alan ve bölgenin 2. büyük şehri konumunda olan güzel bir ilimizdir. Şehrimiz, tarihi güzelliklerinin yanında doğasıyla da şehre gelen turistleri kendine hayran bırakmaktadır. Sanayisinin gelişmiş olması ve tarih boyunca ilgi odağı olmasından dolayı her zaman itibarlı bir konumda olmuştur. Şehir mimarisi çok hoş olmakla birlikte kırsal yaşam da gelişmiştir. Köy ve yayla kültürünün çok etkin olduğu şehrimizde Trabzon prefabrik ev, Trabzonlular için sunduğumuz projemizdir.

Prefabrik evler son yıllarda yoğun ilgi görmeye başlamıştır. Trabzon prefabrik ev, birçok alanda kurulum ve kullanım rahatlığı yanında gösterişli tasarımları sebebiyle tercih edilmektedir. Prefabrik ev üreten firmalar bu konuda müşterilerine her türlü kolaylığı sağlamaktadır. İnsanların hayalini çizerek projeye dökmek ve sonra imal ederek müşteriye sunmak gerçekten insanları mutlu etmektedir. İnsanlar bağ, bahçe, dağ evi veya uygun arazisi olanlar prefabrik ev yaptırmanın avantajlı olduğunu düşünüyor.

Prefabrik Ev Fiyatları Trabzon

Tek katlı prefabrik ev fiyatları 1+1, 40 m² ev ile başlamaktadır. Tek katlılar içerisinde 2 tane kampanyalı model bulunmaktadır. Bunlar 2+1, 70 m² ve 3+1, 80 m² evlerdir. Tek katlı evlerde 166 m²’ye kadar çizimini yaptığımız ev bulunmaktadır. Siz isterseniz metrekareyi büyütebilir yada isteğinize göre çizim ve imalat yapabiliriz. Onlarca farklı model arasından dilediğinizi seçerek prefabrik evler ile ilgili plan değiştirme ve tasarım revizyonlarında bulunuyoruz.

Trabzon prefabrik ev fiyatları, tüm fiyatların bulunduğu sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Dubleks prefabrik ev fiyatları, 2+1, 82 m² ev ile başlamaktadır. Çift katlı villa prefabrik modellerinde 158 m²’ye kadar hazırlamış olduğumuz çeşit bulunmaktadır. Tüm fiyatlarımız liste fiyatları üzerinden %20 iskontolu fiyatlardır. Dolayısıyla müşterilerimizin prefabrik ev konusunda alım gücü de artmış oldu. Prefabrik ev Trabzon oldukça tercih edilebilir bir duruma gelmiştir.

Kullanılan çelik konstrüksiyonlar betonarme yapılara oranla daha güvenli olduğu bilinmektedir. Prefabrik evleri, su basmanı atıldıktan sonra istenilen ölçülere uygun üretilmektedir. İsteğe göre kat ve oda sayısı, yükseklik ve genişlik ayarlanabilmesi tercih edilme sebeplerinden birkaçıdır. Prefabrik evler, imal aşamalarında çizilen projeye göre iç tesisat alanları belirlenmektedir. Montaj yapılırken tesisatlar belirlenen alanlardan çekilir. Trabzon refabrik ev yaptırmanın diğer bir avantajı ise ısı yalıtımının olmasıdır. İsteğe göre prefabrik evlerde enerji tasarrufu sağlayan güneş enerjisi sistemleri, su tankları ve jeneratör sistemleri gibi özelliklerin eklenmesi mümkündür.

Prefabrik Ev Trabzon

Trabzon’un 18 ilçesi bulunmaktadır. Bu ilçelerin tamamına prefabrik ev yapıyoruz. Bunlar:

 • Akçaabat
 • Araklı
 • Arsin
 • Beşikdüzü
 • Çarşıbaşı
 • Çaykara
 • Dernekpazarı
 • Düzköy
 • Hayrat
 • Köprübaşı
 • Maçka
 • Of
 • Ortahisar
 • Şalpazarı
 • Sürmene
 • Tonya
 • Vakfıkebir
 • Yomra

Trabzon prefabrik ev, kısa sürelerde imal edilmesi ve bir o kadar kısa sürede montajının yapılması ve fiyatlarının uygun olması sebebiyle köy, mezra ve şehir merkezlerinde bile yaptırılmaya başlanmıştır. Prefabrik evler kurulumdan sonra içerisinde değişiklik yapılması da betonarme evlere oranla daha kolaydır. Betonarme evlerin ömrü ortalama 50 yıl civarındadır. Ancak, prefabrik evlerin ömrü 100 yıla kadar sürmektedir. Bu durum da farklı bir tercih sebebidir.

Sinop Prefabrik Ev
Karadeniz

Sinop Prefabrik Ev

Sinop, 220 bin nüfusa sahip ve Karadeniz bölgesinde yer alan çok güzel bir şehirdir. Ülkemizin en uç noktasında yer alan bu şehrimiz turistler açısından oldukça verimli bir yerdir. Memleketimizde gezilecek yerler oldukça fazla olmakla beraber doğası gelenleri kendine hayran bırakmaktadır. Sinop prefabrik ev, Sinoplular için sunduğumuz projemizdir.

Son yıllarda ev yapımı da pratik hale dönüşmüştür. Çünkü inşaat işiyle uğraşmak istemeyen bireyler prefabrik ev kullanımını tercih etmektedir. Evler genelde tek, iki katlı ve üç katlı şekliyle imal edilen prefabrik evler çok fonksiyonlu şekilde kullanmalıdır. Özel malzemelerden üretilen Sinop prefabrik ev modelleri en uygun fiyatlarla birçok firma aracılığı ile temin edilmektedir. Bağ, bahçe, tarlalarda ve geniş arazilerde yaygın olarak kullanılan bu evler çok kolay şekilde kurulum sağlanmaktadır.

Prefabrik Ev Fiyatları Sinop

Tek katlı prefabrik ev fiyatları 1+1, 40 m² ev ile başlamaktadır. Tek katlılar içerisinde 2 tane kampanyalı model bulunmaktadır. Bunlar 2+1, 70 m² ve 3+1, 80 m² evlerdir. Tek katlı evlerde 166 m²’ye kadar çizimini yaptığımız ev bulunmaktadır. Siz isterseniz metrekareyi büyütebilir yada isteğinize göre çizim ve imalat yapabiliriz. Onlarca farklı model arasından dilediğinizi seçerek prefabrik evler ile ilgili plan değiştirme ve tasarım revizyonlarında bulunuyoruz.

Sinop prefabrik ev fiyatları, tüm fiyatların bulunduğu sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Dubleks prefabrik ev fiyatları, 2+1, 82 m² ev ile başlamaktadır. Çift katlı villa prefabrik modellerinde 158 m²’ye kadar hazırlamış olduğumuz çeşit bulunmaktadır. Tüm fiyatlarımız liste fiyatları üzerinden %20 iskontolu fiyatlardır. Dolayısıyla müşterilerimizin prefabrik ev konusunda alım gücü de artmış oldu. Prefabrik ev Sinop oldukça tercih edilebilir bir duruma gelmiştir.

Prefabrik evler oldukça kullanışlıdır. Kaliteli ve güvenli malzemelerden üretilen prefabrik evlerin avantajı oldukça fazladır. İstenilen alana özel tır ve vinçlerle taşınan prefabrik evler istenilen ebatta temin edilmektedir. Evlerin büyüklüğü ve fonksiyonuna göre belirlenen fiyat aralığı kolay ödeme fırsatlarıyla kişilere sunulmaktadır. Yüksek kalitede prefabrik ev çeşitleri depreme dayanıklı olarak tasarlanmıştır. Özel projelerle imal edilen prefabrik evlerde odalar, mutfak, banyo, wc ve balkon yapısı ile normal evden farksız şekliyle karşımıza çıkmaktadır. İstenildiği takdirde farklı renklerle de boyanmaktadır.

Prefabrik Ev Sinop

Sinop’un 9 ilçesi bulunmaktadır. Bu ilçelerin tamamına prefabrik ev yapıyoruz. Bunlar:

 • Ayancık
 • Boyabat
 • Dikmen
 • Durağan
 • Erfelek
 • Gerze
 • Merkez
 • Saraydüzü
 • Türkeli

Her alanda rahatlıkla kurulan Sinop prefabrik ev modelleri ilgili firmalarca uygun şekilde satılmaktadır. Özen gösterilerek imalatı gerçekleştirilen prefabrik ev çeşitleri birçok konuda avantaj sağlamaktadır. Üretim gücüyle çok kaliteli şekilde tasarlanan prefabrik ev modelleri yepyeni şekilleri ile aktif olarak resmi internet sitelerinde yer almaktadır. Yüksek teknolojinin getirdiği birçok önemli detay prefabrik evlerin daha özel ve kapsamlı olmasını sağlamaktadır.

Rize Prefabrik Ev
Karadeniz

Rize Prefabrik Ev

Rize, 350 bin nüfusa sahip ve Karadeniz’de bulunan güzel bir şehrimizdir. Ülkemizin en fazla yağış alan ili olduğundan dolayı çay ihracatı konusundan çok önemlidir. Doğal güzelliğiyle birlikte kendisine hayran bırakan yapısı her yıl binlerce turisti şehre çekmektedir. Rize prefabrik ev, Rizeliler için sunduğumuz projemizdir. Yayla ve bağ evi kültürü bulunan Rize için ev modellerimizin tamamına sitemizden ulaşabilir ve showroom binalarımızı gezerek yaptığımız örnek evleri görebilirsiniz.

Bir ev sahibi olmak günümüzde herkesin hayallerini süsler. Ev sahibi olmak demek mutlaka bir apartmandan daire almak ya da hazır yapılı bir evi satın almak demek değildir. Bu gibi evlere sahip olmak hem daha zor hem de daha maliyetlidir. Maliyeti düşük, yapımı pratik bir ev sahibi de pekala olunabilir. Bu durumda ortaya Rize prefabrik ev olarak bilinen oldukça pratik evler devreye girmektedir.

Prefabrik Ev Fiyatları Rize

Tek katlı prefabrik ev fiyatları 1+1, 40 m² ev ile başlamaktadır. Tek katlılar içerisinde 2 tane kampanyalı model bulunmaktadır. Bunlar 2+1, 70 m² ve 3+1, 80 m² evlerdir. Tek katlı evlerde 166 m²’ye kadar çizimini yaptığımız ev bulunmaktadır. Siz isterseniz metrekareyi büyütebilir yada isteğinize göre çizim ve imalat yapabiliriz. Onlarca farklı model arasından dilediğinizi seçerek prefabrik evler ile ilgili plan değiştirme ve tasarım revizyonlarında bulunuyoruz.

Rize prefabrik ev fiyatları, tüm fiyatların bulunduğu sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Dubleks prefabrik ev fiyatları, 2+1, 82 m² ev ile başlamaktadır. Çift katlı villa prefabrik modellerinde 158 m²’ye kadar hazırlamış olduğumuz çeşit bulunmaktadır. Tüm fiyatlarımız liste fiyatları üzerinden %20 iskontolu fiyatlardır. Dolayısıyla müşterilerimizin prefabrik ev konusunda alım gücü de artmış oldu. Prefabrik ev Rize oldukça tercih edilebilir bir duruma gelmiştir.

Diğer evler ile kıyaslandığı zaman prefabrik ev sahibi olmak daha kolaydır. Önemli olan prefabrik ev yapılacak olan araziyi bulmak ve satın almaktır. Bu arazi şehrin içinde bir yerde olabilir ya da yazlık bölgede bir yerde. Prefabrik evleri, yapısal olarak her türlü araziye ve iklim koşullarına dayanıklıdır. Karadeniz bölgesinde bir dağın tepesine ev yapıp huzurla yaşamak istiyorsanız bu bir prefabrik ev olabilir. Aynı şekilde köy ve yaylalara da Rize prefabrik ev kurulabilir. Prefabrik evlerde diğer evler gibi elektrik ve su tesisatı yapıl an, bacası olan, kışın sıcak yazın serin tutan evlerdir.

Prefabrik Ev Rize

Rize’nin 12 ilçesi bulunmaktadır. Bu ilçelerin tamamına prefabrik ev yapıyoruz. Bunlar:

 • Ardeşen
 • Çamlıhemşin
 • Çayeli
 • Derepazarı
 • Fındıklı
 • Güneysu
 • Hemşin
 • İkizdere
 • İyidere
 • Kalkandere
 • Merkez
 • Pazar

Betondan yapılan evlerle kıyaslandığı zaman hiçbir farkı yoktur. Ayrıca prefabrik ev almadan ve kurulmadan önce farklı modellerine bakarak nasıl bir ev olacağına karar verilebilir. İster tek kat ister iki katlı, ister verandalı, ister garajlı modellerinden birisi satın alınıp çok kısa sürede kurulabilir. Rize prefabrik ev konusunda hizmet veren firmamız ne tür bir alana nasıl bir ev istenildiği konusunda yardımcı olacaklardır.

Ordu Prefabrik Ev
Karadeniz

Ordu Prefabrik Ev

Ordu, 800 bine yakın nüfusa sahip ve Karadeniz’de yer alan güzel bir şehirdir. Sahil şehrinin vermiş olduğu avantaj ve güzel doğasıyla birlikte şehre gelenleri kendisine hayran bırakmaktadır. Bizim de birçok kez gidip gezdiğimiz ilimizde turistik mekanların sayısı bir hayli fazladır. Etrafındaki şehirler ile birlikte dikkat çeken yapısı ve geçiş yolları üzerinde olması Ordu’yu her zaman göz önünde yapmaktadır. Ordu prefabrik ev, tüm Ordulular için sunduğumuz projemizdir. Ordu’nun toprak yapısına gayet uygun olarak imal ettiğimiz evlerimizin parçaları uzun ömürlü olup 1. kalite malzemeden yapılmakta ve bu konuda garanti vermekteyiz. 4 mevsim olarak kullanabileceğiniz prefabrik evleri, yazlık olarak da kullanabilirsiniz.

Prefabrik ev genelde açık ve geniş araziler üzerinde kullanılmaktadır. İstenildiği takdirde birden fazla kat sayısına sahip olan bu evler, istenilen büyüklükte tercih edilip kullanılabilir. Bahçelerde, arsalarda, arazilerde ve tarlalarda aktif olarak kullanılmaktadır. Özellikle bazı iş sektörlerinde de sıklıkla ihtiyaç duyulan prefabrik evler uygun fiyatlarla satışa sunulmaktadır. Kullanım avantajı sağlayan bu tarz evler odalı olarak da imal edilmektedir. Ordu prefabrik ev, kolay kurulumu ile kişilerin tercih nedenleri arasındadır.

Prefabrik Ev Fiyatları Ordu

Tek katlı prefabrik ev fiyatları 1+1, 40 m² ev ile başlamaktadır. Tek katlılar içerisinde 2 tane kampanyalı model bulunmaktadır. Bunlar 2+1, 70 m² ve 3+1, 80 m² evlerdir. Tek katlı evlerde 166 m²’ye kadar çizimini yaptığımız ev bulunmaktadır. Siz isterseniz metrekareyi büyütebilir yada isteğinize göre çizim ve imalat yapabiliriz. Onlarca farklı model arasından dilediğinizi seçerek prefabrik evler ile ilgili plan değiştirme ve tasarım revizyonlarında bulunuyoruz.

Ordu prefabrik ev fiyatları, tüm fiyatların bulunduğu sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Dubleks prefabrik ev fiyatları, 2+1, 82 m² ev ile başlamaktadır. Çift katlı villa prefabrik modellerinde 158 m²’ye kadar hazırlamış olduğumuz çeşit bulunmaktadır. Tüm fiyatlarımız liste fiyatları üzerinden %20 iskontolu fiyatlardır. Dolayısıyla müşterilerimizin prefabrik ev konusunda alım gücü de artmış oldu. Prefabrik ev Ordu oldukça tercih edilebilir bir duruma gelmiştir.

Prefabrik ev modelleri, yalıtım malzemeleri kullanıldığından dolayı ısı seviyesi korunur. Bireylerin prefabrik ev ihtiyaçları olduğundan kolay temini için uygun firmalar seçilmelidir. İlk bakışta normal bir evden farksız olan prefabrik evler özel taşıma araçlarıyla verilen adrese götürülerek hızlı şekilde kurulum sağlar. Özel olarak tasarlanmış prefabrik evlerin fiyatları da boyutlarına ve özelliklerine göre değişebilir. Tek bir hamleyle anahtar teslimi yapılan prefabrik evlerde odalar, banyo, mutfak, tuvalet ve balkon bulunmaktadır. Uygun maliyetli prefabrik ev projeleri yine çok uygun fiyatlarla satışa sunulmaktadır.

Prefabrik Ev Ordu

Ordu’nun 19 ilçesi bulunmaktadır. Bu ilçelerin tamamına prefabrik ev yapıyoruz. Bunlar:

 • Akkuş
 • Altınordu
 • Aybastı
 • Çamaş
 • Çatalpınar
 • Çaybaşı
 • Fatsa
 • Gölköy
 • Gülyalı
 • Gürgentepe
 • İkizce
 • Kabadüz
 • Kabataş
 • Korgan
 • Kumru
 • Mesudiye
 • Perşembe
 • Ulubey
 • Ünye

Son yıllarda özellikle hobi bahçelerinde, inşaat alanlarında, arsalarda ve tüm açık alanlarda kullanılan prefabrik yapılar pencere ve cam alanlarıyla da şık bir tarz yaratmaktadır. Modern, kullanışlı ve özellikli olan Ordu prefabrik ev modelleri zevkinizi ve isteğinizi yansıtacaktır. Özellikle inşaat sonucu ev sahibi olmak istemeyenler için prefabrik ev tarzı oldukça idealdir. Pratik ve avantajlı prefabrik evleri çok hoşunuza gidecek.

Kastamonu Prefabrik Ev
Karadeniz

Kastamonu Prefabrik Ev

Kastamonu, 400 bin nüfusa sahip ve Karadeniz bölgesinde yer alan güzel bir sahil şehridir. Doğası ve ikliminden dolayı hoş bir il olan şehrimizde hemşehrilerimize en güzel ev seçeneklerini sunuyoruz. Kaliteli malzeme yapısı ve uzun ömürlü yapısı sayesinde Kastamonu prefabrik ev, daima tercih edilebilir bir seçenektir. Günümüz dünyasında artan nüfusun en büyük sorunlarından birisi olan barınma ihtiyacı, günden güne artıyor ve insanları zor durumlarda bırakabiliyor.

Beton yapılı binalara ve artan nüfusa çözüm olmak adına üretilen prefabrik evler, temelleri betondan oluşan fakat diğer tüm parçaları (Pencere, cam, kapı, tavan, çatı) fabrikada üretilen, fonksiyonel yapılı evlerdir. Kurulmuş şekilde olan herhangi bir prefabrik eve ek yapılabilir. Ek yapılabilir olması prefabrik ev fiyatları ve modelleri çeşitli kılmıştır. Prefabrik ev fiyatları ve modelleri, evin boyutu ve yapısına göre değişiklik göstermekle beraber onlarca çeşide ve tasarıma sahiptir.

Prefabrik Ev Fiyatları Kastamonu

Tek katlı prefabrik ev fiyatları 1+1 40 m² ev ile başlamakta ve fiyatı 37.200 TL’dir. Tek katlılar içerisinde 2 tane kampanyalı model bulunmaktadır. Bunlar 2+1 70 m² ve 3+1 80 m² evlerdir. İlk ev 47.200 TL ve ikinci ev ise 52.750 TL’dir. Tek katlı evlerde 166 m²’ye kadar çizimini yaptığımız ev bulunmaktadır. Siz isterseniz metrekareyi büyütebilir yada isteğinize göre çizim ve imalat yapabiliriz.

Kastamonu prefabrik ev fiyatları için tüm fiyatların bulunduğu sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Dubleks prefabrik ev fiyatları, 2+1 82 m² ev ile başlamakta ve fiyatı 86.500 TL’dir. Çift katlı villa prefabrik modellerinde 158 m²’ye kadar hazırlamış olduğumuz çeşit bulunmaktadır ve fiyatı 141.400 TL’dir. Tüm fiyatlarda %20’nin üzerinde indirim yaptık. Dolayısıyla müşterilerimizin prefabrik ev konusunda alım gücü de artmış oldu. Prefabrik ev Kastamonu, oldukça tercih edilebilir bir duruma gelmiştir.

Artan nüfusun getirdiği bu problem ile birlikte artan ev fiyatları da, bu işin tuzu biberi olmuştur. Artan fiyat ve taleplere bir çözüm arayan büyük şirketler, prefabrik evleri bulmuş ve üretimini sağlamışlardır. Üretilen Kastamonu prefabrik evleri, betonarme yapılardan daha ucuza mal eden firmalar, doğal olarak prefabrik evleri, daha ucuza satar duruma gelmişlerdir. Günden güne artan ev fiyatlarına göre prefabrik ev fiyatları daha uygun hale gelmiş ve tercih sebebi olmuşlardır. Kastamonu prefabrik ev modelleri ve fiyatları git git gide ucuzlamış ve çoğu yerde kullanılır hale gelmişlerdir.

Prefabrik Ev Kastamonu

Kastamonu’nun 20 ilçesi bulunmaktadır. Bu ilçelerin tamamına prefabrik ev yapıyoruz. Bunlar:

 • Abana
 • Ağlı
 • Araç
 • Azdavay
 • Bozkurt
 • Çatalzeytin
 • Cide
 • Daday
 • Devrekani
 • Doğanyurt
 • Hanönü
 • İhsangazi
 • İnebolu
 • Küre
 • Merkez
 • Pınarbaşı
 • Şenpazar
 • Seydiler
 • Taşköprü
 • Tosya

Ucuz, kaliteli ve beton yapılar kadar sağlamdırlar. İstenildiği zaman sökülebilir ve bir başka yere taşınabilir yapıdadırlar. Beton yapılı evlere göre daha ucuz ve avantajlıdırlar. Her türlü zemine, istenilen ölçü, ebat ve şekilde yapılabilir olmaları prefabrik evleri kullanışlı bir hale getirmiştir. Kastamonu prefabrik ev, siz değerli müşterilerimiz için iyi bir tercih olacaktır. Bizlere telefon numaralarından ve showroomdan ulaşabilirsiniz.

Karabük Prefabrik Ev
Karadeniz

Karabük Prefabrik Ev

Karabük, Karadeniz bölgesinde yer alan ve nüfusu 250 bin olan güzel bir şehirdir. Turizm açısından oldukça gelişmiş olan il her yıl yüz binlerce ziyaretçi ağırlamaktadır. Karabük prefabrik ev, Karabüklüler için sunduğumuz projemizdir. Depreme dayanıklı olarak projesi çizilen ve imalatı yapılan ürünlerimiz bu bölgede gönül rahatlığıyla kullanılabilir. Şehrimiz fabrikamıza yakın olduğu için müşterilerimizi fabrikaya ve satış ofisimize davet ediyoruz. Bununla beraber gittikçe artan ve çoğalan nüfusun ihtiyaçlarından birisi olan barınma ihtiyacı, günden güne artmakta ve sorun haline gelmektedir.

Artan beton yapılara ve artan nüfusa bir çözüm olarak üretilen prefabrik yapılar, bütçe bakımından sıkıntı çekenler daha çok tercih etmektedirler. Prefabrik evleri çekici kılan özelliklerinden biriside istenildiği kadar, ekleme yapılabilmesi ve yapının genişletilebilir bir halde olmasıdır. Hatta çoğu kişinin tercih sebeplerinden olan ekleme yapılabilir olunuşu, evin genişletilmesine olanak sağlamaktadır ve prefabrik ev daha cazip olmaktadır.

Prefabrik Ev Fiyatları Karabük

Tek katlı prefabrik ev fiyatları 1+1 40 m² ev ile başlamakta ve fiyatı 37.200 TL’dir. Tek katlılar içerisinde 2 tane kampanyalı model bulunmaktadır. Bunlar 2+1 70 m² ve 3+1 80 m² evlerdir. İlk ev 47.200 TL ve ikinci ev ise 52.750 TL’dir. Tek katlı evlerde 166 m²’ye kadar çizimini yaptığımız ev bulunmaktadır. Siz isterseniz metrekareyi büyütebilir yada isteğinize göre çizim ve imalat yapabiliriz.

Karabük prefabrik ev fiyatları için tüm fiyatların bulunduğu sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Dubleks prefabrik ev fiyatları, 2+1 82 m² ev ile başlamakta ve fiyatı 86.500 TL’dir. Çift katlı villa prefabrik modellerinde 158 m²’ye kadar hazırlamış olduğumuz çeşit bulunmaktadır ve fiyatı 141.400 TL’dir. Tüm fiyatlarda %20’nin üzerinde indirim yaptık. Dolayısıyla müşterilerimizin prefabrik ev konusunda alım gücü de artmış oldu. Prefabrik ev Karabük, oldukça tercih edilebilir bir duruma gelmiştir.

Prefabrik evler, yeri belirlenerek önce beton ile zemini hazırlanan ve geri kalan tüm parçalarının (kapı, cam, pencere, duvarlar, zemin malzemesi) fabrikada üretilmesi ile, belirlenen yerde birleştirilmesi sonucu ortaya çıkan evlerdir. Ekonomik olarak beton yapılardan daha ucuz olan ve fonksiyonel yapılar olan prefabrik evler çoğu kesimin tercihi olmuştur. Karabük prefabrik ev, artan talep neticesinde ucuzlamış ve hitap ettiği kesimi artırmıştır. Ayrıca prefabrik ev fiyatları, beton yapılı binalardan çok daha ucuzdur.

Prefabrik Ev Karabük

Karabük’ün 6 ilçesi bulunmaktadır. Bu ilçelerin tamamına prefabrik ev yapıyoruz. Bunlar:

 • Eflani
 • Eskipazar
 • Merkez
 • Ovacık
 • Safranbolu
 • Yenice

Prefabrik evleri kullanışlı yapan en büyük özellikleri istenilen yere, istenilen ölçüde yapılabilir ve istenildiği zaman kaldırılabilir veya taşınabilir bir ürün olmalarıdır. Bu sebeple prefabrik ev fiyatları ve modelleri oldukça geniştir. İstenilen şekilde yapılabilen prefabrik evler oldukça çok çeşit ve modele sahiptirler. Bu yüzden Karabük prefabrik ev modelleri oldukça fazladır.

Gümüşhane Prefabrik Ev
Karadeniz

Gümüşhane Prefabrik Ev

Gümüşhane, 160 binden fazla nüfusa sahip Karadeniz şehridir. Doğası ve dağları ile çevre şehirler arasında dikkat çekmektedir. Gümüşhane prefabrik ev, Gümüşhaneliler için sunduğumuz hizmetimizdir. Arazisi olan birçok kişi rahatlığı ve kullanışlı olması nedeni ile prefabrik evleri tercih etmektedir. Hafif çelik teknolojisi ile detaylandırılan konutlar yapı yönetmeliğine uygun olarak projelendirilmekte ve tasarlanmaktadır. Farklı kullanım ihtiyaçlarına göre tasarlanan evler, her türlü iklim koşullarına ayak uydurduğu gibi sağlam, estetik ve uzun ömürlü yapılardır. Isı ve ses yalıtımına sahip evleri her ortamda kullanabilirsiniz.

Prefabrik evler tasarımları ve kullanışlılığı nedeni ile çok fazla tercih edilmektedir. Bu yapılar 1. derecede depreme dayanıklı olan hazır yapılardır. Esnek ve hafif olması nedeni ile sallansa bile yıkılmazlar. Prefabrik ev modelleri çok fazla seçeneklere sahiptir. Konutlar sökülerek takılabilir. Her türlü iklim koşulu hesaplanması nedeni ile uzun yıllar kullanım imkanı sağlar. Kullanılan kaliteli malzeme nedeni ile kesinlikle paslanma sorunu yaşanmaz, senelerce güvenle kullanabilirsiniz.

Prefabrik Ev Fiyatları Gümüşhane

Tek katlı prefabrik ev fiyatları 1+1 40 m² ev ile başlamakta ve fiyatı 37.200 TL’dir. Tek katlılar içerisinde 2 tane kampanyalı model bulunmaktadır. Bunlar 2+1 70 m² ve 3+1 80 m² evlerdir. İlk ev 47.200 TL ve ikinci ev ise 52.750 TL’dir. Tek katlı evlerde 166 m²’ye kadar çizimini yaptığımız ev bulunmaktadır. Siz isterseniz metrekareyi büyütebilir yada isteğinize göre çizim ve imalat yapabiliriz.

Gümüşhane prefabrik ev fiyatları için tüm fiyatların bulunduğu sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Dubleks prefabrik ev fiyatları, 2+1 82 m² ev ile başlamakta ve fiyatı 86.500 TL’dir. Çift katlı villa prefabrik modellerinde 158 m²’ye kadar hazırlamış olduğumuz çeşit bulunmaktadır ve fiyatı 141.400 TL’dir. Tüm fiyatlarda %20’nin üzerinde indirim yaptık. Dolayısıyla müşterilerimizin prefabrik ev konusunda alım gücü de artmış oldu. Prefabrik ev Gümüşhane, oldukça tercih edilebilir bir duruma gelmiştir.

Prefabrik ev fiyatları özelliklerine göre farklılık gösterebiliyor. Kullanıcılarına özel konfor koşullarını sağlamak ve kaliteli yaşam alanı oluşturmak için her türlü etkenler hesaplanarak üretimi sağlanır. Tek katlı ve çok katlı evler düşük maliyetleri sayesinde oldukça uygun fiyatlara üretilebiliyor. Üretim aşamasında kullanılan malzemeler geri dönüşümlü olması sebebi ile çevre dostu tam bir mimarlık örneği sergilemektedir. Doğa dostu evler tasarıları ve teknolojileri ile kullanıcılarına tam konforu sağlamaktadır.

Prefabrik Ev Gümüşhane

Gümüşhane’nin 6 ilçesi bulunmaktadır. Bu ilçelerin tamamına prefabrik ev yapıyoruz. Bunlar:

 • Kelkit
 • Köse
 • Kürtün
 • Merkez
 • Şiran
 • Torul

Gümüşhane prefabrik ev, sizlere hem dayanıklı hem de görsel açıdan zengin bir ev ortamı sunmaktadır. Yazın ve kışın gönül rahatlığıyla evinizde oturabilirsiniz. Detaylar için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Giresun Prefabrik Ev
Karadeniz

Giresun Prefabrik Ev

Giresun, 450 binin üzerinde nüfusa sahip olan güzel bir Karadeniz şehridir. Tarihi kimliği ve coğrafyasıyla her zaman dikkatleri üzerine çekmiş olan şehrimizde inşaat sektörü gelişmiştir. Giresun prefabrik ev, Giresunlular için verdiğimiz hizmetimizdir. Arazisi olan birçok kişi rahatlığı ve kullanışlı olması nedeni ile prefabrik evleri tercih etmektedir. Hafif çelik teknolojisi ile detaylandırılan konutlar yapı yönetmeliğine uygun olarak projelendirmekte ve tasarlanmaktadır.

Giresun prefabrik ev modelleri, kullanışlılığı nedeni ile çok fazla tercih edilmektedir. Bu yapılar 1. derecede depreme dayanıklı olan hazır yapılardır. Esnek ve hafif olması nedeni ile sallansa bile yıkılmazlar. Prefabrik ev fiyatları ve modelleri çok fazla seçeneklere sahiptir. Konutlar sökülerek takılabilir. Her türlü iklim koşulu hesaplanması nedeni ile uzun yıllar kullanım imkanı sağlar. Kullanılan kaliteli malzeme nedeni ile kesinlikle paslanma sorunu yaşanmaz, senelerce güvenle kullanabilirsiniz.

Prefabrik Ev Fiyatları Giresun

Tek katlı prefabrik ev fiyatları 1+1 40 m² ev ile başlamakta ve fiyatı 37.200 TL’dir. Tek katlılar içerisinde 2 tane kampanyalı model bulunmaktadır. Bunlar 2+1 70 m² ve 3+1 80 m² evlerdir. İlk ev 47.200 TL ve ikinci ev ise 52.750 TL’dir. Tek katlı evlerde 166 m²’ye kadar çizimini yaptığımız ev bulunmaktadır. Siz isterseniz metrekareyi büyütebilir yada isteğinize göre çizim ve imalat yapabiliriz.

Giresun prefabrik ev fiyatları için tüm fiyatların bulunduğu sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Dubleks prefabrik ev fiyatları, 2+1 82 m² ev ile başlamakta ve fiyatı 86.500 TL’dir. Çift katlı villa prefabrik modellerinde 158 m²’ye kadar hazırlamış olduğumuz çeşit bulunmaktadır ve fiyatı 141.400 TL’dir. Tüm fiyatlarda %20’nin üzerinde indirim yaptık. Dolayısıyla müşterilerimizin prefabrik ev konusunda alım gücü de artmış oldu. Prefabrik ev Giresun, oldukça tercih edilebilir bir duruma gelmiştir.

Farklı kullanım ihtiyaçlarına göre tasarlanan evler, her türlü iklim koşullarına ayak uydurduğu gibi sağlam, estetik ve uzun ömürlü yapılardır. Isı ve ses yalıtımına sahip evleri her ortamda kullanabilirsiniz. Prefabrik ev fiyatları özelliklerine göre farklılık gösterebiliyor. Kullanıcılarına özel konfor koşullarını sağlamak ve kaliteli yaşam alanı oluşturmak için her türlü etkenler hesaplanarak üretimi sağlanır. Tek katlı ve çok katlı evler düşük maliyetleri sayesinde oldukça uygun fiyatlara üretilebiliyor.

Prefabrik Ev Giresun

Giresun’un 16 ilçesi bulunmaktadır. Bu ilçelerin tamamına prefabrik ev yapıyoruz. Bunlar:

 • Alucra
 • Bulancak
 • Çamoluk
 • Çanakçı
 • Dereli
 • Doğankent
 • Espiye
 • Eynesil
 • Görele
 • Güce
 • Keşap
 • Merkez
 • Piraziz
 • Şebinkarahisar
 • Tirebolu
 • Yağlıdere

Üretim aşamasında kullanılan malzemeler geri dönüşümlü olması sebebi ile çevre dostu tam bir mimarlık örneği sergilemektedir. Giresun prefabrik ev, sizlere hem kaliteli bir ev ortamı sunacak hem de tasarımı ile dikkat çekecektir. Doğa dostu evler tasarıları ve teknolojileri ile kullanıcılarına tam konforu sağlamaktadır.