Rize Prefabrik Ev

Rize Prefabrik Ev

Rize, 350 bin nüfusa sahip ve Karadeniz’de bulunan güzel bir şehrimizdir. Ülkemizin en fazla yağış alan ili olduğundan dolayı çay ihracatı konusundan çok önemlidir. Doğal güzelliğiyle birlikte kendisine hayran bırakan yapısı her yıl binlerce turisti şehre çekmektedir. Rize prefabrik ev, Rizeliler için sunduğumuz projemizdir. Yayla ve bağ evi kültürü bulunan Rize için ev modellerimizin tamamına sitemizden ulaşabilir ve showroom binalarımızı gezerek yaptığımız örnek evleri görebilirsiniz.

Bir ev sahibi olmak günümüzde herkesin hayallerini süsler. Ev sahibi olmak demek mutlaka bir apartmandan daire almak ya da hazır yapılı bir evi satın almak demek değildir. Bu gibi evlere sahip olmak hem daha zor hem de daha maliyetlidir. Maliyeti düşük, yapımı pratik bir ev sahibi de pekala olunabilir. Bu durumda ortaya Rize prefabrik ev olarak bilinen oldukça pratik evler devreye girmektedir.

Prefabrik Ev Fiyatları Rize

Tek katlı prefabrik ev fiyatları 1+1, 40 m² ev ile başlamaktadır. Tek katlılar içerisinde 2 tane kampanyalı model bulunmaktadır. Bunlar 2+1, 70 m² ve 3+1, 80 m² evlerdir. Tek katlı evlerde 166 m²’ye kadar çizimini yaptığımız ev bulunmaktadır. Siz isterseniz metrekareyi büyütebilir yada isteğinize göre çizim ve imalat yapabiliriz. Onlarca farklı model arasından dilediğinizi seçerek prefabrik evler ile ilgili plan değiştirme ve tasarım revizyonlarında bulunuyoruz.

Rize prefabrik ev fiyatları, tüm fiyatların bulunduğu sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Dubleks prefabrik ev fiyatları, 2+1, 82 m² ev ile başlamaktadır. Çift katlı villa prefabrik modellerinde 158 m²’ye kadar hazırlamış olduğumuz çeşit bulunmaktadır. Tüm fiyatlarımız liste fiyatları üzerinden %20 iskontolu fiyatlardır. Dolayısıyla müşterilerimizin prefabrik ev konusunda alım gücü de artmış oldu. Prefabrik ev Rize oldukça tercih edilebilir bir duruma gelmiştir.

Diğer evler ile kıyaslandığı zaman prefabrik ev sahibi olmak daha kolaydır. Önemli olan prefabrik ev yapılacak olan araziyi bulmak ve satın almaktır. Bu arazi şehrin içinde bir yerde olabilir ya da yazlık bölgede bir yerde. Prefabrik evleri, yapısal olarak her türlü araziye ve iklim koşullarına dayanıklıdır. Karadeniz bölgesinde bir dağın tepesine ev yapıp huzurla yaşamak istiyorsanız bu bir prefabrik ev olabilir. Aynı şekilde köy ve yaylalara da Rize prefabrik ev kurulabilir. Prefabrik evlerde diğer evler gibi elektrik ve su tesisatı yapıl an, bacası olan, kışın sıcak yazın serin tutan evlerdir.

Prefabrik Ev Rize

Rize’nin 12 ilçesi bulunmaktadır. Bu ilçelerin tamamına prefabrik ev yapıyoruz. Bunlar:

 • Ardeşen
 • Çamlıhemşin
 • Çayeli
 • Derepazarı
 • Fındıklı
 • Güneysu
 • Hemşin
 • İkizdere
 • İyidere
 • Kalkandere
 • Merkez
 • Pazar

Betondan yapılan evlerle kıyaslandığı zaman hiçbir farkı yoktur. Ayrıca prefabrik ev almadan ve kurulmadan önce farklı modellerine bakarak nasıl bir ev olacağına karar verilebilir. İster tek kat ister iki katlı, ister verandalı, ister garajlı modellerinden birisi satın alınıp çok kısa sürede kurulabilir. Rize prefabrik ev konusunda hizmet veren firmamız ne tür bir alana nasıl bir ev istenildiği konusunda yardımcı olacaklardır.