Osmaniye Prefabrik Ev

Osmaniye Prefabrik Ev

Osmaniye, 550 bine yakın nüfusa sahip ve Akdeniz bölgesinde yer alan güzel bir şehirdir. Tarihi ve siyasi önemi açısından sürekli olarak gündeme gelmektedir. Ayrıca etrafındaki büyük şehirler ile sürekli etkileşimli olduğundan dolayı sanayi açısından gelişmeye başlamıştır. Trafik açısından gelişmekte olup, geçiş yolları üzerindedir. Osmaniye prefabrik ev, Osmaniyeliler için sunduğumuz projemizdir.

Son yıllarda artan şehir hayatından sıkılan kişilerin merkezden uzak alanlara ev yaptırmaları moda haline gelmiştir. Ev yapımı konusunda ilk adres firmamız olacaktır. Prefabrik evleri, farklı özelliklere sahip olup özellikle tek katlı olarak tercih edilmektedir.. İstenilen büyüklükte ve özellikte satın alınabilen Osmaniye prefabrik ev modellerinde yaşam oldukça kolay ve sağlıklıdır. Özel malzemelerden imal edilen bu evler belirli bir fiyat üzerinden satışa çıkarılmaktadır. Firmanın özel tasarımlarıyla evinizden uzak bir hayat kurmak artık çok daha kolay olacaktır.

Prefabrik Ev Fiyatları Osmaniye

Tek katlı prefabrik ev fiyatları 1+1, 40 m² ev ile başlamaktadır. Tek katlılar içerisinde 2 tane kampanyalı model bulunmaktadır. Bunlar 2+1, 70 m² ve 3+1, 80 m² evlerdir. Tek katlı evlerde 166 m²’ye kadar çizimini yaptığımız ev bulunmaktadır. Siz isterseniz metrekareyi büyütebilir yada isteğinize göre çizim ve imalat yapabiliriz. Onlarca farklı model arasından dilediğinizi seçerek prefabrik evler ile ilgili plan değiştirme ve tasarım revizyonlarında bulunuyoruz.

Osmaniye prefabrik ev fiyatları, tüm fiyatların bulunduğu sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Dubleks prefabrik ev fiyatları, 2+1, 82 m² ev ile başlamaktadır. Çift katlı villa prefabrik modellerinde 158 m²’ye kadar hazırlamış olduğumuz çeşit bulunmaktadır. Tüm fiyatlarımız liste fiyatları üzerinden %20 iskontolu fiyatlardır. Dolayısıyla müşterilerimizin prefabrik ev konusunda alım gücü de artmış oldu. Prefabrik ev Osmaniye oldukça tercih edilebilir bir duruma gelmiştir.

Prefabrik ev için bu siteden istediğiniz anda alım gerçekleştirebilirsiniz. Bahçe, arsa, tarla ve daha birçok açık alana montesi yapılan prefabrik yapılar en yaygın kullanım ağına sahip ev çeşididir. Buradan satın aldığınız her prefabrik ev, güvenli ulaşım sayesinde verilen adrese götürülerek kurulumu yapılmaktadır. Uzun süren ev inşaatları yerine kolay kurulan bu evler herkes tarafından çok beğenilmektedir.

Prefabrik Ev Osmaniye

Osmaniye’nin 7 ilçesi bulunmaktadır. Bu ilçelerin tamamına prefabrik ev yapıyoruz. Bunlar:

  • Bahçe
  • Düziçi
  • Hasanbeyli
  • Kadirli
  • Merkez
  • Sumbas
  • Toprakkale

Prefabrik ev için arayışınızı firmamız ile sonlandırabilir ve uygun fiyatlarla anında sahip olabilirsiniz. Osmaniye prefabrik ev, kullanım kolaylığı bakımından her zaman bu alanda bir numaradır. Özel malzemelerden üretilen prefabrik çeşitleri; bir odalı, iki odalı veya üç odalı olarak kullanıma hazır hale getirilir. İçinde banyo, mutfak ve tuvalet alanları da bulunan bu kolay evler birçok açıdan avantaj sağlamaktadır. Kullanım hakkı tamamen satın alan kişiye ait olan prefabrik evler için doğru adres.