Osmaniye Prefabrik Ev

Osmaniye, 550 bine yakın nüfusa sahip ve Akdeniz bölgesinde yer alan güzel bir şehirdir. Tarihi ve siyasi önemi açısından sürekli olarak gündeme gelmektedir. Ayrıca etrafındaki büyük şehirler ile sürekli etkileşimli olduğundan dolayı sanayi açısından gelişmeye başlamıştır. Trafik açısından gelişmekte olup, geçiş yolları üzerindedir. Osmaniye prefabrik ev, Osmaniyeliler için sunduğumuz projemizdir.

Son yıllarda artan şehir hayatından sıkılan kişilerin merkezden uzak alanlara ev yaptırmaları moda haline gelmiştir. Ev yapımı konusunda ilk adres firmamız olacaktır. Prefabrik evleri, farklı özelliklere sahip olup özellikle tek katlı olarak tercih edilmektedir.. İstenilen büyüklükte ve özellikte satın alınabilen Osmaniye prefabrik ev modellerinde yaşam oldukça kolay ve sağlıklıdır. Özel malzemelerden imal edilen bu evler belirli bir fiyat üzerinden satışa çıkarılmaktadır. Firmanın özel tasarımlarıyla evinizden uzak bir hayat kurmak artık çok daha kolay olacaktır.

Prefabrik Ev Fiyatları Osmaniye

Tek katlı prefabrik ev fiyatları 1+1 40 m² ev ile başlamakta ve fiyatı 37.200 TL’dir. Tek katlılar içerisinde 2 tane kampanyalı model bulunmaktadır. Bunlar 2+1 70 m² ve 3+1 80 m² evlerdir. İlk ev 47.200 TL ve ikinci ev ise 52.750 TL’dir. Tek katlı evlerde 166 m²’ye kadar çizimini yaptığımız ev bulunmaktadır. Siz isterseniz metrekareyi büyütebilir yada isteğinize göre çizim ve imalat yapabiliriz.

Osmaniye prefabrik ev fiyatları için tüm fiyatların bulunduğu sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Dubleks prefabrik ev fiyatları, 2+1 82 m² ev ile başlamakta ve fiyatı 86.500 TL’dir. Çift katlı villa prefabrik modellerinde 158 m²’ye kadar hazırlamış olduğumuz çeşit bulunmaktadır ve fiyatı 141.400 TL’dir. Tüm fiyatlarda %20’nin üzerinde indirim yaptık. Dolayısıyla müşterilerimizin prefabrik ev konusunda alım gücü de artmış oldu. Prefabrik ev Osmaniye, oldukça tercih edilebilir bir duruma gelmiştir.

Prefabrik ev için bu siteden istediğiniz anda alım gerçekleştirebilirsiniz. Bahçe, arsa, tarla ve daha birçok açık alana montesi yapılan prefabrik yapılar en yaygın kullanım ağına sahip ev çeşididir. Buradan satın aldığınız her prefabrik ev, güvenli ulaşım sayesinde verilen adrese götürülerek kurulumu yapılmaktadır. Uzun süren ev inşaatları yerine kolay kurulan bu evler herkes tarafından çok beğenilmektedir.

Prefabrik Ev Osmaniye

Osmaniye’nin 7 ilçesi bulunmaktadır. Bu ilçelerin tamamına prefabrik ev yapıyoruz. Bunlar:

  • Bahçe
  • Düziçi
  • Hasanbeyli
  • Kadirli
  • Merkez
  • Sumbas
  • Toprakkale

Prefabrik ev için arayışınızı firmamız ile sonlandırabilir ve uygun fiyatlarla anında sahip olabilirsiniz. Osmaniye prefabrik ev, kullanım kolaylığı bakımından her zaman bu alanda bir numaradır. Özel malzemelerden üretilen prefabrik çeşitleri; bir odalı, iki odalı veya üç odalı olarak kullanıma hazır hale getirilir. İçinde banyo, mutfak ve tuvalet alanları da bulunan bu kolay evler birçok açıdan avantaj sağlamaktadır. Kullanım hakkı tamamen satın alan kişiye ait olan prefabrik evler için doğru adres.