Siirt Prefabrik Ev

Siirt Prefabrik Ev

Siirt, Güneydoğu Anadolu bölgesinde yer alan ve nüfusu 330 binin üzerinde olan güzel bir şehirdir. Şehrimiz yapısı itibariyle geçmişi köklü olup tarihi açıdan önemli bir ilimizdir. Gezilecek yerlerin çok olmasından dolayı turistler açısından keyif alınabilecek bir yerdir. Siirt prefabrik ev, Siirtliler için sunduğumuz hizmettir. Onlarca katlı apartman dairelerinden çıkıp küçük bir arazi almakla işe başlamak gerekir.

Huzur ve mutluluk o araziye kurulan Siirt prefabrik ev sayesinde gelecektir. Prefabrik ev alması, yaptırması en kolay evlerden biridir. Normal bir evden çok daha kısa sürede yapılır ve oturuma hazır olur. Diğer evlerden hiçbir farkı da yoktur. Bir apartman dairesinde ya da müstakil evde olan her şey prefabrik evde de mevcut. Tek farkı kişinin kendisine ait olması ve istediği gibi tasarlanmasıdır.

Prefabrik Ev Fiyatları Siirt

Tek katlı prefabrik ev fiyatları 1+1, 40 m² ev ile başlamaktadır. Tek katlılar içerisinde 2 tane kampanyalı model bulunmaktadır. Bunlar 2+1, 70 m² ve 3+1, 80 m² evlerdir. Tek katlı evlerde 166 m²’ye kadar çizimini yaptığımız ev bulunmaktadır. Siz isterseniz metrekareyi büyütebilir yada isteğinize göre çizim ve imalat yapabiliriz. Onlarca farklı model arasından dilediğinizi seçerek prefabrik evler ile ilgili plan değiştirme ve tasarım revizyonlarında bulunuyoruz.

Siirt prefabrik ev fiyatları, tüm fiyatların bulunduğu sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Dubleks prefabrik ev fiyatları, 2+1, 82 m² ev ile başlamaktadır. Çift katlı villa prefabrik modellerinde 158 m²’ye kadar hazırlamış olduğumuz çeşit bulunmaktadır. Tüm fiyatlarımız liste fiyatları üzerinden %20 iskontolu fiyatlardır. Dolayısıyla müşterilerimizin prefabrik ev konusunda alım gücü de artmış oldu. Prefabrik ev Siirt oldukça tercih edilebilir bir duruma gelmiştir.

Bilmeyen birçok insan prefabrik evin sadece bir kulübeden ibaret olduğunu ve zor yaşam şartları sunduğunu zannetmektedir. Betondan yapılan diğer evlerin verdiği her türlü konforu veren prefabrik evler yılın on iki ayı rahatlıkla kullanılabilir. Önemli olan bu evi nerede yaptırmak istediğinize karar vermekte.

Prefabrik Ev Siirt

Siirt’in 7 ilçesi bulunmaktadır. Bu ilçelerin tamamına prefabrik ev yapıyoruz. Bunlar:

  • Baykan
  • Eruh
  • Kurtalan
  • Merkez
  • Pervari
  • Şirvan
  • Tillo

Günümüzde prefabrik ev satışı yapan firmalar çoğaldı. Rekabet ortamının artması ile birlikte de prefabrik ev kalitesi ve modelleri arttı. İsteyen herkes hayallerini süsleyen o muhteşem verandalı eve prefabrik ev satın alarak sahip olabilir. Siirt prefabrik ev, bu açıdan düşündüğünüzde oldukça avantajlı fırsatları müşterilerimize sunmaktadır. Firmalar farklı modelleri müşterilere sunmaktadır. Ayrıca müşterinin isteğine göre tasarlayan firmalarda mevcuttur. Çiçekler içinde kendi tasarladığınız hoş bir eve kolayca sahip olmak için çok fazla uğraşmaya gerek yok. Üstelik maliyeti de diğer evlere göre çok daha ucuz.