Siirt Prefabrik Ev

Siirt, Güneydoğu Anadolu bölgesinde yer alan ve nüfusu 330 binin üzerinde olan güzel bir şehirdir. Şehrimiz yapısı itibariyle geçmişi köklü olup tarihi açıdan önemli bir ilimizdir. Gezilecek yerlerin çok olmasından dolayı turistler açısından keyif alınabilecek bir yerdir. Siirt prefabrik ev, Siirtliler için sunduğumuz hizmettir. Onlarca katlı apartman dairelerinden çıkıp küçük bir arazi almakla işe başlamak gerekir. Huzur ve mutluluk o araziye kurulan prefabrik ev sayesinde gelecektir. Prefabrik ev alması, yaptırması en kolay evlerden biridir. Normal bir evden çok daha kısa sürede yapılır ve oturuma hazır olur. Diğer evlerden hiçbir farkı da yoktur. Bir apartman dairesinde ya da müstakil evde olan her şey prefabrik evde de mevcut. Tek farkı kişinin kendisine ait olması ve istediği gibi tasarlanmasıdır.

Prefabrik Ev Fiyatları Siirt

Tek katlı prefabrik ev fiyatları 1+1 40 m² ev ile başlamakta ve fiyatı 37.200 TL’dir. Tek katlılar içerisinde 2 tane kampanyalı model bulunmaktadır. Bunlar 2+1 70 m² ve 3+1 80 m² evlerdir. İlk ev 47.200 TL ve ikinci ev ise 52.750 TL’dir. Tek katlı evlerde 166 m²’ye kadar çizimini yaptığımız ev bulunmaktadır. Siz isterseniz metrekareyi büyütebilir yada isteğinize göre çizim ve imalat yapabiliriz.

Siirt prefabrik ev fiyatları için tüm fiyatların bulunduğu sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Dubleks prefabrik ev fiyatları, 2+1 82 m² ev ile başlamakta ve fiyatı 86.500 TL’dir. Çift katlı villa prefabrik modellerinde 158 m²’ye kadar hazırlamış olduğumuz çeşit bulunmaktadır ve fiyatı 141.400 TL’dir. Tüm fiyatlarda %20’nin üzerinde indirim yaptık. Dolayısıyla müşterilerimizin prefabrik ev konusunda alım gücü de artmış oldu. Prefabrik ev Siirt, oldukça tercih edilebilir bir duruma gelmiştir.

Bilmeyen birçok insan prefabrik evin sadece bir kulübeden ibaret olduğunu ve zor yaşam şartları sunduğunu zannetmektedir. Betondan yapılan diğer evlerin verdiği her türlü konforu veren prefabrik evler yılın on iki ayı rahatlıkla kullanılabilir. Önemli olan bu evi nerede yaptırmak istediğinize karar vermekte.

Prefabrik Ev Siirt

Siirt’in 7 ilçesi bulunmaktadır. Bu ilçelerin tamamına prefabrik ev yapıyoruz. Bunlar:

  • Baykan
  • Eruh
  • Kurtalan
  • Merkez
  • Pervari
  • Şirvan
  • Tillo

Günümüzde prefabrik ev satışı yapan firmalar çoğaldı. Rekabet ortamının artması ile birlikte de prefabrik ev kalitesi ve modelleri arttı. İsteyen herkes hayallerini süsleyen o muhteşem verandalı eve prefabrik ev satın alarak sahip olabilir. Siirt prefabrik ev, bu açıdan düşündüğünüzde oldukça avantajlı fırsatları müşterilerimize sunmaktadır. Firmalar farklı modelleri müşterilere sunmaktadır. Ayrıca müşterinin isteğine göre tasarlayan firmalarda mevcuttur. Çiçekler içinde kendi tasarladığınız hoş bir eve kolayca sahip olmak için çok fazla uğraşmaya gerek yok. Üstelik maliyeti de diğer evlere göre çok daha ucuz.