Sinop Prefabrik Ev

Sinop, 220 bin nüfusa sahip ve Karadeniz bölgesinde yer alan çok güzel bir şehirdir. Ülkemizin en uç noktasında yer alan bu şehrimiz turistler açısından oldukça verimli bir yerdir. Memleketimizde gezilecek yerler oldukça fazla olmakla beraber doğası gelenleri kendine hayran bırakmaktadır. Sinop prefabrik ev, Sinoplular için sunduğumuz projemizdir. Son yıllarda ev yapımı da pratik hale dönüşmüştür. Çünkü inşaat işiyle uğraşmak istemeyen bireyler prefabrik ev kullanımını tercih etmektedir. Evler genelde tek, iki katlı ve üç katlı şekliyle imal edilen prefabrik evler çok fonksiyonlu şekilde kullanmalıdır. Özel malzemelerden üretilen prefabrik ev modelleri en uygun fiyatlarla birçok firma aracılığı ile temin edilmektedir. Bağ, bahçe, tarlalarda ve geniş arazilerde yaygın olarak kullanılan bu evler çok kolay şekilde kurulum sağlanmaktadır.

Prefabrik Ev Fiyatları Sinop

Tek katlı prefabrik ev fiyatları 1+1 40 m² ev ile başlamakta ve fiyatı 37.200 TL’dir. Tek katlılar içerisinde 2 tane kampanyalı model bulunmaktadır. Bunlar 2+1 70 m² ve 3+1 80 m² evlerdir. İlk ev 47.200 TL ve ikinci ev ise 52.750 TL’dir. Tek katlı evlerde 166 m²’ye kadar çizimini yaptığımız ev bulunmaktadır. Siz isterseniz metrekareyi büyütebilir yada isteğinize göre çizim ve imalat yapabiliriz.

Sinop prefabrik ev fiyatları için tüm fiyatların bulunduğu sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Dubleks prefabrik ev fiyatları, 2+1 82 m² ev ile başlamakta ve fiyatı 86.500 TL’dir. Çift katlı villa prefabrik modellerinde 158 m²’ye kadar hazırlamış olduğumuz çeşit bulunmaktadır ve fiyatı 141.400 TL’dir. Tüm fiyatlarda %20’nin üzerinde indirim yaptık. Dolayısıyla müşterilerimizin prefabrik ev konusunda alım gücü de artmış oldu. Prefabrik ev Sinop, oldukça tercih edilebilir bir duruma gelmiştir.

Prefabrik evler oldukça kullanışlıdır. Kaliteli ve güvenli malzemelerden üretilen prefabrik evlerin avantajı oldukça fazladır. İstenilen alana özel tır ve vinçlerle taşınan prefabrik evler istenilen ebatta temin edilmektedir. Evlerin büyüklüğü ve fonksiyonuna göre belirlenen fiyat aralığı kolay ödeme fırsatlarıyla kişilere sunulmaktadır. Yüksek kalitede prefabrik ev çeşitleri depreme dayanıklı olarak tasarlanmıştır. Özel projelerle imal edilen prefabrik evlerde odalar, mutfak, banyo, wc ve balkon yapısı ile normal evden farksız şekliyle karşımıza çıkmaktadır. İstenildiği takdirde farklı renklerle de boyanmaktadır.

Prefabrik Ev Sinop

Sinop’un 9 ilçesi bulunmaktadır. Bu ilçelerin tamamına prefabrik ev yapıyoruz. Bunlar:

  • Ayancık
  • Boyabat
  • Dikmen
  • Durağan
  • Erfelek
  • Gerze
  • Merkez
  • Saraydüzü
  • Türkeli

Her alanda rahatlıkla kurulan Sinop prefabrik ev modelleri ilgili firmalarca uygun şekilde satılmaktadır. Özen gösterilerek imalatı gerçekleştirilen prefabrik ev çeşitleri birçok konuda avantaj sağlamaktadır. Üretim gücüyle çok kaliteli şekilde tasarlanan prefabrik ev modelleri yepyeni şekilleri ile aktif olarak resmi internet sitelerinde yer almaktadır. Yüksek teknolojinin getirdiği birçok önemli detay prefabrik evlerin daha özel ve kapsamlı olmasını sağlamaktadır.