Sinop Prefabrik Ev

Sinop Prefabrik Ev

Sinop, 220 bin nüfusa sahip ve Karadeniz bölgesinde yer alan çok güzel bir şehirdir. Ülkemizin en uç noktasında yer alan bu şehrimiz turistler açısından oldukça verimli bir yerdir. Memleketimizde gezilecek yerler oldukça fazla olmakla beraber doğası gelenleri kendine hayran bırakmaktadır. Sinop prefabrik ev, Sinoplular için sunduğumuz projemizdir.

Son yıllarda ev yapımı da pratik hale dönüşmüştür. Çünkü inşaat işiyle uğraşmak istemeyen bireyler prefabrik ev kullanımını tercih etmektedir. Evler genelde tek, iki katlı ve üç katlı şekliyle imal edilen prefabrik evler çok fonksiyonlu şekilde kullanmalıdır. Özel malzemelerden üretilen Sinop prefabrik ev modelleri en uygun fiyatlarla birçok firma aracılığı ile temin edilmektedir. Bağ, bahçe, tarlalarda ve geniş arazilerde yaygın olarak kullanılan bu evler çok kolay şekilde kurulum sağlanmaktadır.

Prefabrik Ev Fiyatları Sinop

Tek katlı prefabrik ev fiyatları 1+1, 40 m² ev ile başlamaktadır. Tek katlılar içerisinde 2 tane kampanyalı model bulunmaktadır. Bunlar 2+1, 70 m² ve 3+1, 80 m² evlerdir. Tek katlı evlerde 166 m²’ye kadar çizimini yaptığımız ev bulunmaktadır. Siz isterseniz metrekareyi büyütebilir yada isteğinize göre çizim ve imalat yapabiliriz. Onlarca farklı model arasından dilediğinizi seçerek prefabrik evler ile ilgili plan değiştirme ve tasarım revizyonlarında bulunuyoruz.

Sinop prefabrik ev fiyatları, tüm fiyatların bulunduğu sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Dubleks prefabrik ev fiyatları, 2+1, 82 m² ev ile başlamaktadır. Çift katlı villa prefabrik modellerinde 158 m²’ye kadar hazırlamış olduğumuz çeşit bulunmaktadır. Tüm fiyatlarımız liste fiyatları üzerinden %20 iskontolu fiyatlardır. Dolayısıyla müşterilerimizin prefabrik ev konusunda alım gücü de artmış oldu. Prefabrik ev Sinop oldukça tercih edilebilir bir duruma gelmiştir.

Prefabrik evler oldukça kullanışlıdır. Kaliteli ve güvenli malzemelerden üretilen prefabrik evlerin avantajı oldukça fazladır. İstenilen alana özel tır ve vinçlerle taşınan prefabrik evler istenilen ebatta temin edilmektedir. Evlerin büyüklüğü ve fonksiyonuna göre belirlenen fiyat aralığı kolay ödeme fırsatlarıyla kişilere sunulmaktadır. Yüksek kalitede prefabrik ev çeşitleri depreme dayanıklı olarak tasarlanmıştır. Özel projelerle imal edilen prefabrik evlerde odalar, mutfak, banyo, wc ve balkon yapısı ile normal evden farksız şekliyle karşımıza çıkmaktadır. İstenildiği takdirde farklı renklerle de boyanmaktadır.

Prefabrik Ev Sinop

Sinop’un 9 ilçesi bulunmaktadır. Bu ilçelerin tamamına prefabrik ev yapıyoruz. Bunlar:

  • Ayancık
  • Boyabat
  • Dikmen
  • Durağan
  • Erfelek
  • Gerze
  • Merkez
  • Saraydüzü
  • Türkeli

Her alanda rahatlıkla kurulan Sinop prefabrik ev modelleri ilgili firmalarca uygun şekilde satılmaktadır. Özen gösterilerek imalatı gerçekleştirilen prefabrik ev çeşitleri birçok konuda avantaj sağlamaktadır. Üretim gücüyle çok kaliteli şekilde tasarlanan prefabrik ev modelleri yepyeni şekilleri ile aktif olarak resmi internet sitelerinde yer almaktadır. Yüksek teknolojinin getirdiği birçok önemli detay prefabrik evlerin daha özel ve kapsamlı olmasını sağlamaktadır.