Tokat Prefabrik Ev

Tokat Prefabrik Ev

Tokat, 610 bin nüfusa sahip olan ve Karadeniz bölgemizde bulunan güzel bir şehrimizdir. İlimiz çevre şehirlerin de verdiği etkiyle birlikte oldukça verimli geçiş yolları üzerinde olmasıyla birlikte tarih boyunca büyük medeniyetlere ev sahipliği yapmıştır. Turistik açıdan zengin olmasından dolayı her yıl binlerce turist ağırlamaktadır. Tokat prefabrik ev, Tokatlılar için sunduğumuz projemizdir.

Prefabrik evler, okullar şantiyeler, sosyal tesisler ve kamp alanları gibi birçok yapı için kullanılmakta. İstenilen büyüklüğe ve genişliğe göre üretilebilen Tokat prefabrik ev, demir veya ahşap malzemeden üretilebilmektedir. İhtiyacınıza göre, kamp yapmak için veya yazın keyifli vakit geçirebilmek için kolaylıkla kullanabileceğiniz prefabrik evleri dilediğiniz alanda kullanabilirsiniz. Ancak prefabrik ev aldığınızda, yapıldığı malzemenin çok kaliteli olmasına özen göstermelisiniz.

Prefabrik Ev Fiyatları Tokat

Prefabrik evler uygun fiyatlı ve dayanıklıdır. Kaliteli malzemelerden üretilmiş olan bir prefabrik ev alırsanız akıllıca ve uzun ömürlü bir yatırım yapmış olursunuz. Prefabrik yapılar, modüler sisteme göre üretildiğinden ihtiyaca göre tasarlanmaktadır. İsteğinize göre çok büyük veya çok küçük yapılabilir. Prefabrik ev alırken fiyatları özenle incelemelisiniz. Kalitesiz bir prefabrik evi çok uçuk bir fiyata almamak için, önceden detaylı bir inceleme ve araştırma yapmalısınız. Prefabrik ev alırken, elektrik sisteminin güvenliğiniz açısından büyük öneme sahip olduğunu unutmamalısınız. Dekorasyona verilen önemin, tesisata da verilmesi gerekmekte. Bu evler bütçenize dost olan evlerdir. Kolay ısınır ve yaz mevsiminde serin olur.

Tek katlı prefabrik ev fiyatları 1+1, 40 m² ev ile başlamaktadır. Tek katlılar içerisinde 2 tane kampanyalı model bulunmaktadır. Bunlar 2+1, 70 m² ve 3+1, 80 m² evlerdir. Tek katlı evlerde 166 m²’ye kadar çizimini yaptığımız ev bulunmaktadır. Siz isterseniz metrekareyi büyütebilir yada isteğinize göre çizim ve imalat yapabiliriz. Onlarca farklı model arasından dilediğinizi seçerek prefabrik evler ile ilgili plan değiştirme ve tasarım revizyonlarında bulunuyoruz.

Tokat prefabrik ev fiyatları, tüm fiyatların bulunduğu sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Dubleks prefabrik ev fiyatları, 2+1, 82 m² ev ile başlamaktadır. Çift katlı villa prefabrik modellerinde 158 m²’ye kadar hazırlamış olduğumuz çeşit bulunmaktadır. Tüm fiyatlarımız liste fiyatları üzerinden %20 iskontolu fiyatlardır. Dolayısıyla müşterilerimizin prefabrik ev konusunda alım gücü de artmış oldu. Prefabrik ev Tokat oldukça tercih edilebilir bir duruma gelmiştir.

Prefabrik Ev Tokat

Tokat’ın 12 ilçesi bulunmaktadır. Bu ilçelerin tamamına prefabrik ev yapıyoruz. Bunlar:

 • Almus
 • Artova
 • Başçiftlik
 • Erbaa
 • Merkez
 • Niksar
 • Pazar
 • Reşadiye
 • Sulusaray
 • Turhal
 • Yeşilyurt
 • Zile

Bu evler hazır malzemelerden üretildiği için her şeyi seçme imkanınız var. Yaz veya kış mevsimlerinde düzenlediğiniz kaplarda kullanabileceğiniz bu şirin evleri dinlenme alanı olarak da kullanabilirsiniz. Tokat prefabrik ev projelerinde banyo, balkon vb. şeyleri dilediğiniz alana yaptırabilirsiniz. Ayrıca depreme de oldukça dayanıklı olan bu evler, deprem sel vb. doğal afetlerde de sığınılabilecek güvenli evlerdir.