Tokat Prefabrik Ev

Tokat, 610 bin nüfusa sahip olan ve Karadeniz bölgemizde bulunan güzel bir şehrimizdir. İlimiz çevre şehirlerin de verdiği etkiyle birlikte oldukça verimli geçiş yolları üzerinde olmasıyla birlikte tarih boyunca büyük medeniyetlere ev sahipliği yapmıştır. Turistik açıdan zengin olmasından dolayı her yıl binlerce turist ağırlamaktadır. Tokat prefabrik ev, Tokatlılar için sunduğumuz projemizdir.

Prefabrik evler, okullar şantiyeler, sosyal tesisler ve kamp alanları gibi birçok yapı için kullanılmakta. İstenilen büyüklüğe ve genişliğe göre üretilebilen prefabrik ev demir veya ahşap malzemeden üretilebilmektedir. İhtiyacınıza göre, kamp yapmak için veya yazın keyifli vakit geçirebilmek için kolaylıkla kullanabileceğiniz prefabrik evleri dilediğiniz alanda kullanabilirsiniz. Ancak prefabrik ev aldığınızda, yapıldığı malzemenin çok kaliteli olmasına özen göstermelisiniz.

Prefabrik Ev Fiyatları Tokat

Prefabrik evler uygun fiyatlı ve dayanıklıdır. Kaliteli malzemelerden üretilmiş olan bir prefabrik ev alırsanız akıllıca ve uzun ömürlü bir yatırım yapmış olursunuz. Prefabrik yapılar, modüler sisteme göre üretildiğinden ihtiyaca göre tasarlanmaktadır. İsteğinize göre çok büyük veya çok küçük yapılabilir. Prefabrik ev alırken fiyatları özenle incelemelisiniz. Kalitesiz bir prefabrik evi çok uçuk bir fiyata almamak için, önceden detaylı bir inceleme ve araştırma yapmalısınız. Prefabrik ev alırken, elektrik sisteminin güvenliğiniz açısından büyük öneme sahip olduğunu unutmamalısınız. Dekorasyona verilen önemin, tesisata da verilmesi gerekmekte. Bu evler bütçenize dost olan evlerdir. Kolay ısınır ve yaz mevsiminde serin olur.

Tek katlı prefabrik ev fiyatları 1+1 40 m² ev ile başlamakta ve fiyatı 37.200 TL’dir. Tek katlılar içerisinde 2 tane kampanyalı model bulunmaktadır. Bunlar 2+1 70 m² ve 3+1 80 m² evlerdir. İlk ev 47.200 TL ve ikinci ev ise 52.750 TL’dir. Tek katlı evlerde 166 m²’ye kadar çizimini yaptığımız ev bulunmaktadır. Siz isterseniz metrekareyi büyütebilir yada isteğinize göre çizim ve imalat yapabiliriz.

Tokat prefabrik ev fiyatları, tüm fiyatların bulunduğu sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Dubleks prefabrik ev fiyatları, 2+1 82 m² ev ile başlamakta ve fiyatı 86.500 TL’dir. Çift katlı villa prefabrik modellerinde 158 m²’ye kadar hazırlamış olduğumuz çeşit bulunmaktadır ve fiyatı 141.400 TL’dir. Tüm fiyatlarda %20’nin üzerinde indirim yaptık. Dolayısıyla müşterilerimizin prefabrik ev konusunda alım gücü de artmış oldu. Prefabrik ev Tokat, oldukça tercih edilebilir bir duruma gelmiştir.

Prefabrik Ev Tokat

Tokat’ın 12 ilçesi bulunmaktadır. Bu ilçelerin tamamına prefabrik ev yapıyoruz. Bunlar:

 • Almus
 • Artova
 • Başçiftlik
 • Erbaa
 • Merkez
 • Niksar
 • Pazar
 • Reşadiye
 • Sulusaray
 • Turhal
 • Yeşilyurt
 • Zile

Bu evler hazır malzemelerden üretildiği için her şeyi seçme imkanınız var. Yaz veya kış mevsimlerinde düzenlediğiniz kaplarda kullanabileceğiniz bu şirin evleri dinlenme alanı olarak da kullanabilirsiniz. Tokat prefabrik ev projelerinde banyo, balkon vb. şeyleri dilediğiniz alana yaptırabilirsiniz. Ayrıca depreme de oldukça dayanıklı olan bu evler, deprem sel vb. doğal afetlerde de sığınılabilecek güvenli evlerdir.