Tekirdağ Prefabrik Ev

Tekirdağ, nüfusu 1 milyon 50 bin olan ve Marmara bölgesinde yer alan güzel ve büyük bir şehirdir. Doğası ve deniziyle birlikte bir uyum içinde tüm halkın keyfini yerine getiren bu ilimize çevre şehirlerden tatil ve turistik açıdan rağbet oldukça fazladır. Tekirdağ prefabrik ev, Tekirdağlı müşterilerimiz için sunduğumuz projemizdir.

İlk bakışta normal inşa edilen bir evden farksız görünen prefabrik evler son yıllarda en çok rağbet gösterilen ev modeli olmuştur. Depreme karşı dayanıklı olan bu tarz evler ısı yalıtımı sayesinde kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Cam, çerçeve ve kapı gibi alanlarının da olduğu prefabrik ev modelleri için doğru firma ile anlaşmanız işinizi kolaylaştıracaktır. Elektrik ve su gibi aksamlarının da kolaylıkla ulaştırılabildiği prefabrik evler işinizi kolaylaştıracaktır. Prefabrik ev çeşitleri tek, iki ve üç katlı olarak tasarlanıp imal edilmektedir.

Prefabrik Ev Fiyatları Tekirdağ

Prefabrik evler yeni sahiplerini bulmaktadır. Bahçelerin kullanımını kolaylaştıran prefabrik ev tasarımları için kendi taleplerinizi de açıkça gösterebilirsiniz. Talep edilen ebatta tüm prefabrik evler kullanıcıları ile buluşuyor. Prefabrik ev modelleri için resmi internet sitesinden tüm çeşitleri dikkatlice inceleyebilirsiniz. Konteyner tarzı olan bu evler istendiği zaman özel araçlarla bahçelere, tarlalara, alanlara ve geniş arazilere monte ettirilir.

Tek katlı prefabrik ev fiyatları 1+1 40 m² ev ile başlamakta ve fiyatı 37.200 TL’dir. Tek katlılar içerisinde 2 tane kampanyalı model bulunmaktadır. Bunlar 2+1 70 m² ve 3+1 80 m² evlerdir. İlk ev 47.200 TL ve ikinci ev ise 52.750 TL’dir. Tek katlı evlerde 166 m²’ye kadar çizimini yaptığımız ev bulunmaktadır. Siz isterseniz metrekareyi büyütebilir yada isteğinize göre çizim ve imalat yapabiliriz.

Tekirdağ prefabrik ev fiyatları, tüm fiyatların bulunduğu sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Dubleks prefabrik ev fiyatları, 2+1 82 m² ev ile başlamakta ve fiyatı 86.500 TL’dir. Çift katlı villa prefabrik modellerinde 158 m²’ye kadar hazırlamış olduğumuz çeşit bulunmaktadır ve fiyatı 141.400 TL’dir. Tüm fiyatlarda %20’nin üzerinde indirim yaptık. Dolayısıyla müşterilerimizin prefabrik ev konusunda alım gücü de artmış oldu. Prefabrik ev Tekirdağ, oldukça tercih edilebilir bir duruma gelmiştir.

Prefabrik Ev Tekirdağ

Tekirdağ’ın 11 ilçesi bulunmaktadır. Bu ilçelerin tamamına prefabrik ev yapıyoruz. Bunlar:

 • Çerkezköy
 • Çorlu
 • Ergene
 • Hayrabolu
 • Kapaklı
 • Malkara
 • Marmaraereğlisi
 • Muratlı
 • Saray
 • Şarköy
 • Süleymanpaşa

Bahçelerde, tarlalarda, inşaat alanlarında ve istenilen her yere Tekirdağ prefabrik ev modellerinin kurulumu firma ekibimiz tarafından yapılmaktadır. Tüm Türkiye’de prefabrik ev temini için en uygun firmalarla irtibata geçmek en mantıklı karardır. Tek katlı bu tarz evlerin içleri daha küçük ve kullanışlı bir yapıdadır. En uygun fiyatlarla şık, modern ve kullanılabilir bu özel evlere sahip olabilirsiniz. İnşaat detayı ile uğraşmak istemeyenlerin tek tercih, prefabrik ev modelleridir.