Tekirdağ Prefabrik Ev

Tekirdağ Prefabrik Ev

Tekirdağ, nüfusu 1 milyon 50 bin olan ve Marmara bölgesinde yer alan güzel ve büyük bir şehirdir. Doğası ve deniziyle birlikte bir uyum içinde tüm halkın keyfini yerine getiren bu ilimize çevre şehirlerden tatil ve turistik açıdan rağbet oldukça fazladır. Tekirdağ prefabrik ev, Tekirdağlı müşterilerimiz için sunduğumuz projemizdir.

İlk bakışta normal inşa edilen bir evden farksız görünen prefabrik evler son yıllarda en çok rağbet gösterilen ev modeli olmuştur. Depreme karşı dayanıklı olan bu tarz evler ısı yalıtımı sayesinde kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Cam, çerçeve ve kapı gibi alanlarının da olduğu Tekirdağ prefabrik ev modelleri için doğru firma ile anlaşmanız işinizi kolaylaştıracaktır. Elektrik ve su gibi aksamlarının da kolaylıkla ulaştırılabildiği prefabrik evler işinizi kolaylaştıracaktır. Prefabrik ev çeşitleri tek, iki ve üç katlı olarak tasarlanıp imal edilmektedir.

Prefabrik Ev Fiyatları Tekirdağ

Prefabrik evler yeni sahiplerini bulmaktadır. Bahçelerin kullanımını kolaylaştıran prefabrik ev tasarımları için kendi taleplerinizi de açıkça gösterebilirsiniz. Talep edilen ebatta tüm prefabrik evler kullanıcıları ile buluşuyor. Prefabrik ev modelleri için resmi internet sitesinden tüm çeşitleri dikkatlice inceleyebilirsiniz. Konteyner tarzı olan bu evler istendiği zaman özel araçlarla bahçelere, tarlalara, alanlara ve geniş arazilere monte ettirilir.

Tek katlı prefabrik ev fiyatları 1+1, 40 m² ev ile başlamaktadır. Tek katlılar içerisinde 2 tane kampanyalı model bulunmaktadır. Bunlar 2+1, 70 m² ve 3+1, 80 m² evlerdir. Tek katlı evlerde 166 m²’ye kadar çizimini yaptığımız ev bulunmaktadır. Siz isterseniz metrekareyi büyütebilir yada isteğinize göre çizim ve imalat yapabiliriz. Onlarca farklı model arasından dilediğinizi seçerek prefabrik evler ile ilgili plan değiştirme ve tasarım revizyonlarında bulunuyoruz.

Tekirdağ prefabrik ev fiyatları, tüm fiyatların bulunduğu sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Dubleks prefabrik ev fiyatları, 2+1, 82 m² ev ile başlamaktadır. Çift katlı villa prefabrik modellerinde 158 m²’ye kadar hazırlamış olduğumuz çeşit bulunmaktadır. Tüm fiyatlarımız liste fiyatları üzerinden %20 iskontolu fiyatlardır. Dolayısıyla müşterilerimizin prefabrik ev konusunda alım gücü de artmış oldu. Prefabrik ev Tekirdağ oldukça tercih edilebilir bir duruma gelmiştir.

Prefabrik Ev Tekirdağ

Tekirdağ’ın 11 ilçesi bulunmaktadır. Bu ilçelerin tamamına prefabrik ev yapıyoruz. Bunlar:

 • Çerkezköy
 • Çorlu
 • Ergene
 • Hayrabolu
 • Kapaklı
 • Malkara
 • Marmaraereğlisi
 • Muratlı
 • Saray
 • Şarköy
 • Süleymanpaşa

Bahçelerde, tarlalarda, inşaat alanlarında ve istenilen her yere Tekirdağ prefabrik ev modellerinin kurulumu firma ekibimiz tarafından yapılmaktadır. Tüm Türkiye’de prefabrik ev temini için en uygun firmalarla irtibata geçmek en mantıklı karardır. Tek katlı bu tarz evlerin içleri daha küçük ve kullanışlı bir yapıdadır. En uygun fiyatlarla şık, modern ve kullanılabilir bu özel evlere sahip olabilirsiniz. İnşaat detayı ile uğraşmak istemeyenlerin tek tercih, prefabrik ev modelleridir.