Tunceli Prefabrik Ev

Tunceli Prefabrik Ev

Tunceli, 90 bin nüfusa sahip ve Doğu Anadolu bölgesinde yer alan güzel bir şehrimizdir. Tarihi yapısı itibariyle şehre gelenleri cezbedici bir havası bulunmaktadır. Ayrıca doğası çok güzel olmakla birlikte ferahlatıcı bir yapısı bulunmaktadır. Tunceli prefabrik ev, Tunceliler için sunduğumuz projemizdir.

Prefabrik evler Avrupa ülkelerinde daha çok normal yaşam için tercih edilen evler okurken ülkemizde daha çok doğal felaket ve depremden dolayı insanların mağdur olmaması için kurulan evlerdir. Beton yapılara göre daha avantajlı ve sağlamdır. Depreme dayanıklıdır. Prefabrik ev daha ekonomik olup istenildiği zaman sökülerek yeniden inşa edilebilir. Prefabrik ev hakkında yanlış bilinen bir konu soğuk olacağı konusudur.

Prefabrik Ev Fiyatları Tunceli

Üretici firmalar artık ısı yalıtım malzemeleri kullanarak prefabrik evlerin beton evler gibi daha sıcak olmasını sağlar. Villa tipi yapılabilir veya 2 kat çıkılabilir. Evin dış cephesini kendi zevkinize göre seçebilirsiniz. İstenildiği zaman bloklar ile oda yapılabilir veya oda sayısı azaltılabilir. Prefabrik ev istenilen her şekilde dizayn edilme imkanı sunar. İçinin su ve elektrik tesisatı rahatça döşenebilir. Beton yapılardan hiç bir farkı olmaz. Prefabrik ev malzemeleri alındıktan sonra aynı gün içinde kurulum imkanı olur.

Tek katlı prefabrik ev fiyatları 1+1, 40 m² ev ile başlamaktadır. Tek katlılar içerisinde 2 tane kampanyalı model bulunmaktadır. Bunlar 2+1, 70 m² ve 3+1, 80 m² evlerdir. Tek katlı evlerde 166 m²’ye kadar çizimini yaptığımız ev bulunmaktadır. Siz isterseniz metrekareyi büyütebilir yada isteğinize göre çizim ve imalat yapabiliriz. Onlarca farklı model arasından dilediğinizi seçerek prefabrik evler ile ilgili plan değiştirme ve tasarım revizyonlarında bulunuyoruz.

Tunceli prefabrik ev fiyatları, tüm fiyatların bulunduğu sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Dubleks prefabrik ev fiyatları, 2+1, 82 m² ev ile başlamaktadır. Çift katlı villa prefabrik modellerinde 158 m²’ye kadar hazırlamış olduğumuz çeşit bulunmaktadır. Tüm fiyatlarımız liste fiyatları üzerinden %20 iskontolu fiyatlardır. Dolayısıyla müşterilerimizin prefabrik ev konusunda alım gücü de artmış oldu. Prefabrik ev Tunceli oldukça tercih edilebilir bir duruma gelmiştir.

Prefabrik Ev Tunceli

Tunceli’nin 8 ilçesi bulunmaktadır. Bu ilçelerin tamamına prefabrik ev yapıyoruz. Bunlar:

  • Çemişgezek
  • Hozat
  • Mazgirt
  • Merkez
  • Nazımiye
  • Ovacık
  • Pertek
  • Pülümür

Daha sonra sökmek isterseniz aynı gün içinde sökebilir ve istediğiniz zaman tekrar kurabilirsiniz. Prefabrik ev kurulurken beton yapılar gibi temel atılarak kurulursa daha sağlam ve dayanıklı olur. Ev kurulumu yapılırken ustalardan yardım alınabilir, beton yapılar gibi aylar yıllar süren bir yapı işlemi gerekmez. İçini istediğiniz gibi dizayn edebilirsiniz. Tunceli prefabrik ev malzemesi tüm evin ekipmanları içeren malzemedir. Prefabrik ev alırken üretici firma iyi seçilmeli ve kaliteli malzemeden yapılmış prefabrik ev alınmalıdır.