Uşak Prefabrik Ev

Uşak, 370 bin nüfusa sahip ve Ege bölgesinde yer alan güzel bir şehirdir. Doğası oldukça güzel olmakla birlikte turizm açısından zengindir ve tatil yörelerine yakındır. Geçiş yolları üzerinde yer almasından dolayı sıkça ziyaret edilmektedir. Yeşilin hakim olduğu şehir merkezinde oldukça güzel bir mimari bulunmakta ve halkı da sıcak kanlıdır. Tarih boyunca birçok medeniyete ev sahipliği yapmasından dolayı dikkat çekmektedir. Uşak prefabrik ev, tüm Uşaklılar için sunduğumuz projemizdir. Dilerseniz size özel çizimler de yaparak evinizi dizayn etmekteyiz.

Şehrin yoğunluğundan ve gürültüsünden rahatsız olan kişiler daha sade bir hayatın özlemini çekerler. Bu özlemlerini gidermenin tek çaresini ise, şehirden uzakta olan yayla ve köy gibi yerlere ev yaptırmak oluşturur. Bu alanlara kolay bir şekilde ev kurmak ise prefabrik ev yapımıyla çok daha kolay ve zahmetsiz bir hale bürünüyor. Kişiler şehirde yaşıyor olsalar dahi hafta sonlarını veya yaz tatillerini bu yörelerdeki evlerinde daha sade bir şekilde geçirebiliyor. Bu sayede doğal alanlarda daha çok vakit geçirebildikleri gibi stres atarak rahatlayabiliyor.

Prefabrik Ev Fiyatları Uşak

Sakin bir hayat isteyen herkes prefabrik evler ile kendine özel bir yaşam alanı belirleyebiliyor. Kendine ait bir bahçesi ve toprağı olan bu evlerde eğer isterlerse ürün dahi yetiştirebiliyor. Prefabrik evler içinde yaşayacak kişi sayısına göre yaptırılabiliyor. Diğer evlere göre daha minyatür bir görüntüye sahip olan prefabrik ev isteğe uygun olarak da şekillendirilebiliyor. Bu evler, gürültülü ortamlardan uzaklaşmak isteyen kişiler için çok uygun olurken, genç aileler için de çocuklarına rahatlıkla oyun oynayacakları alanlar sağlıyor.

Tek katlı prefabrik ev fiyatları 1+1 40 m² ev ile başlamakta ve fiyatı 37.200 TL’dir. Tek katlılar içerisinde 2 tane kampanyalı model bulunmaktadır. Bunlar 2+1 70 m² ve 3+1 80 m² evlerdir. İlk ev 47.200 TL ve ikinci ev ise 52.750 TL’dir. Tek katlı evlerde 166 m²’ye kadar çizimini yaptığımız ev bulunmaktadır. Siz isterseniz metrekareyi büyütebilir yada isteğinize göre çizim ve imalat yapabiliriz.

Uşak prefabrik ev fiyatları, tüm fiyatların bulunduğu sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Dubleks prefabrik ev fiyatları, 2+1 82 m² ev ile başlamakta ve fiyatı 86.500 TL’dir. Çift katlı villa prefabrik modellerinde 158 m²’ye kadar hazırlamış olduğumuz çeşit bulunmaktadır ve fiyatı 141.400 TL’dir. Tüm fiyatlarda %20’nin üzerinde indirim yaptık. Dolayısıyla müşterilerimizin prefabrik ev konusunda alım gücü de artmış oldu. Prefabrik ev Uşak, oldukça tercih edilebilir bir duruma gelmiştir.

Prefabrik Ev Uşak

Uşak’ın 6 ilçesi bulunmaktadır. Bu ilçelerin tamamına prefabrik evleri yapıyoruz. Bunlar:

  • Banaz
  • Eşme
  • Karahallı
  • Merkez
  • Sivaslı
  • Ulubey

Mimarisi ve özel görünümü ile modern bir hayat sunan Uşak prefabrik ev, çok kısa bir süre içinde hazırlanarak montajı yapılıyor. Depreme dayanıklı olan bu evler, başka insanlara bağlı kalmadan özgürce yaşamayı sağlıyor. Apartmanda oturan ve bu baskın ortamdan daha sakin bir ortamda kafa dinlemek isteyenler için son derece ideal bir seçim oluyor.