Van Prefabrik Ev

Van Prefabrik Ev

Van, 1 milyon 130 bin nüfusa sahip ve Doğu Anadolu bölgesinde yer alan güzel bir şehrimizdir. Ülke sınırında yer alması, yoğun nüfusu ve tarih boyunca ilgi çekmesinden dolayı gelişmiş bir şehirdir. Türkiye’nin en büyük gölüne ev sahipliği yapmasıyla birlikte tarihi dokusu ve doğasının güzelliğiyle birlikte insanları kendine hayran bırakmaktadır. Van prefabrik ev, tüm Vanlılar için sunduğumuz projemizdir. Ayrıca yöresel anlamda örnek olan şehrimiz için özel çizimler de yapıyoruz.

Konut fiyatlarının sürekli artış göstermesi ev sahibi olmak isteyen birçok kişinin belini büküyor. Apartman dairesinden farkı olmayan, kurulum ve konfor açısından büyük avantaj sağlayan prefabrik ev güzel bir alternatif olabiliyor. Peki, prefabrik olarak tasarlanan bu konforlu, pratik ve ekonomik evler nasıl üretiliyor? Avantajları nelerdir? Nasıl satın alınır ve kuruluyor? Prefabrik ev modelleri için gerekli olan tüm parçalar fabrikalarda üretiliyor. Örneğin evin duvarı, kapısı, pencereleri fabrikada belirli bir sisteme göre üretiliyor. Bu parçalar evin kurulacağı alana taşınır ve burada monte edilir. Fabrikasyon olan parçalar evin oluşturulacağı beton zeminin üzerinde kolayca eklenebiliyor. Bunun için belirli ölçü ve ebatlarda parçaların üretilmesi önem taşıyor.

Prefabrik Ev Fiyatları Van

Birçok açıdan avantaj sağlayan prefabrik evleri; kolay, hızlı ve pratik olarak monte edilebiliyor. Bunun yanında kaliteli, ucuz ve sağlam yapılardır. Prefabrik konut için gerekli olan parçalar istenilen boyutlarda üretilebiliyor. Bu yapıtlar dışarıdan gelen gürültüyü ve soğuk havayı izole edebilen özelliğe sahiptir. İsteğe göre sökülerek farklı bir yere taşınabilir. Malzeme yapısı ve kalitesi önem arz eden bu konutların minimum ömrü 40 yıl olarak biliniyor.

Tek katlı prefabrik ev fiyatları 1+1 40 m² ev ile başlamaktadır. Tek katlılar içerisinde 2 tane kampanyalı model bulunmaktadır. Bunlar 2+1, 70 m² ve 3+1 80 m² evlerdir. Tek katlı evlerde 166 m²’ye kadar çizimini yaptığımız ev bulunmaktadır. Siz isterseniz metrekareyi büyütebilir yada isteğinize göre çizim ve imalat yapabiliriz. Onlarca farklı model arasından dilediğinizi seçerek prefabrik evler ile ilgili plan değiştirme ve tasarım revizyonlarında bulunuyoruz.

Van prefabrik ev fiyatları, tüm fiyatların bulunduğu sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Dubleks prefabrik ev fiyatları, 2+1, 82 m² ev ile başlamaktadır. Çift katlı villa prefabrik modellerinde 158 m²’ye kadar hazırlamış olduğumuz çeşit bulunmaktadır. Tüm fiyatlarımız liste fiyatları üzerinden %20 iskontolu fiyatlardır. Dolayısıyla müşterilerimizin prefabrik ev konusunda alım gücü de artmış oldu. Prefabrik ev Van oldukça tercih edilebilir bir duruma gelmiştir.

Prefabrik Ev Van

Van’ın 13 ilçesi bulunmaktadır. Bu ilçelerin tamamına prefabrik evler yapıyoruz. Bunlar:

 • Bahçesaray
 • Başkale
 • Çaldıran
 • Çatak
 • Edremit
 • Erciş
 • Gevaş
 • Gürpınar
 • İpekyolu
 • Muradiye
 • Özalp
 • Saray
 • Tuşba

Yazımızın başında da belirttiğimiz gibi son derece konforlu olan Van prefabrik ev, oldukça ekonomik fiyatlara sahiptir. Çok sayıda profesyonel firma tarafından bu konutları inşa ediliyor. Kullanılan malzemeye, evin şekline ve özelliklerine göre farklılık gösteren fiyatlar, firmadan firmaya da değişiklik gösteriyor.