Yalova Prefabrik Ev

Yalova Prefabrik Ev

Yalova 270 bin nüfusa sahip ve Marmara bölgesinde yer alan şehirdir. Denize kıyısı olmasından dolayı havası ılıman ve turistik açıdan zengin bir yapıya sahiptir. Ayrıca etrafında yer alan illerin de etkisiyle geçiş yolları üzerinde bulunmaktadır. Ayrıca doğal güzellikleri bulunduğu için sıkça tercih edilen ve göz önünde olan bir ilimizdir. Yalova prefabrik ev, tüm Yalovalılar için sunduğumuz projemizdir. Fabrikamızın bulunduğu bölgeye oldukça yakın olmasından dolayı burada bulunan hemşehrilerimizi satış ofisimize ziyarete bekliyoruz.

İnşasında fabrikasyon malzemenin kullanıldığı yapılar prefabrik olarak tanımlanır. Bu yapılardan bir tanesi ev inşası olmakla beraber prefabrik evler oldukça tercih edilen yapılanmalardan biridir. En fazla iki katlı olarak yapımına izin verilmektedir. Beton zeminin üzerine oturtulan çeşitli fabrikasyon parçalar ile inşası yapıldığı için maliyeti de oldukça uygundur. Prefabrik ev yapılarının en önemli özelliği ekonomik olmasıdır.

Prefabrik Ev Fiyatları Yalova

Kolay işçilik de ekonomik olmasındaki etmenlerden bir tanesidir. Kısa sürede inşasının yapılabiliyor olması özellikle depremzedeler için bulunmaz bir fırsat oluşturulmasını sağlar. Prefabrik ev yapılanmasının kullanıcısına sağladığı en büyük avantaj zamandan ve paradan tasarruf ettirmesidir. İstenilen projeye ve plana göre şekillendirilmesi aynı zamanda istenilen zemin büyüklüğüne göre oluşturulmasını da sağlar. Prefabrik yapıların avantajlarından biri olarak bilinen çevre duyarlılığı, birçok kişinin bu yapılanmalara yönelmesine neden olmuştur.

Tek katlı prefabrik ev fiyatları 1+1 40 m² ev ile başlamaktadır. Tek katlılar içerisinde 2 tane kampanyalı model bulunmaktadır. Bunlar 2+1, 70 m² ve 3+1 80 m² evlerdir. Tek katlı evlerde 166 m²’ye kadar çizimini yaptığımız ev bulunmaktadır. Siz isterseniz metrekareyi büyütebilir yada isteğinize göre çizim ve imalat yapabiliriz. Onlarca farklı model arasından dilediğinizi seçerek prefabrik evler ile ilgili plan değiştirme ve tasarım revizyonlarında bulunuyoruz.

Yalova prefabrik ev fiyatları, tüm fiyatların bulunduğu sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Dubleks prefabrik ev fiyatları, 2+1, 82 m² ev ile başlamaktadır. Çift katlı villa prefabrik modellerinde 158 m²’ye kadar hazırlamış olduğumuz çeşit bulunmaktadır. Tüm fiyatlarımız liste fiyatları üzerinden %20 iskontolu fiyatlardır. Dolayısıyla müşterilerimizin prefabrik ev konusunda alım gücü de artmış oldu. Prefabrik ev Yalova oldukça tercih edilebilir bir duruma gelmiştir.

Prefabrik Ev Yalova

Yalova’nın 6 ilçesi bulunmaktadır. Bu ilçelerin tamamına prefabrik evleri yapıyoruz. Bunlar:

  • Altınova
  • Armutlu
  • Çiftlikköy
  • Çınarcık
  • Merkez
  • Termal

Duvar ve çatı kaplamalarında kullanılan malzemelerin kişinin zevkine göre şekillenebilmesi de sunduğu avantajlardan biridir. Depreme dayanıklı olması da Türkiye gibi deprem kuşağında yer alan ülkelerde zararın minimuma indirilmesini ve can kaybının önlenmesini sağlar. Yalova prefabrik ev, normal inşaat işleminde olduğu gibi ruhsatın alınması gerekir. Hastaneler, ofisler, şantiye binaları, spor salonları, soyunma odaları, depolar, okullar vb. daha pek çok alanda kullanılabilen prefabrik yapılar kullanış bakımından da tuğladan örülmüş bir evden farksız olmaktadır. Uzun ömürlü kullanımı ile beraber tercih edilen yapılanmalardan biridir.