Ege

Ege prefabrik ev, hizmet verdiğimiz şehirlerin listelendiği kategoridir. Prefabrik ev fiyatları sitemizde yer almaktadır.

Uşak Prefabrik Ev
Ege

Uşak Prefabrik Ev

Uşak, 370 bin nüfusa sahip ve Ege bölgesinde yer alan güzel bir şehirdir. Doğası oldukça güzel olmakla birlikte turizm açısından zengindir ve tatil yörelerine yakındır. Geçiş yolları üzerinde yer almasından dolayı sıkça ziyaret edilmektedir. Yeşilin hakim olduğu şehir merkezinde oldukça güzel bir mimari bulunmakta ve halkı da sıcak kanlıdır. Tarih boyunca birçok medeniyete ev sahipliği yapmasından dolayı dikkat çekmektedir. Uşak prefabrik ev, tüm Uşaklılar için sunduğumuz projemizdir. Dilerseniz size özel çizimler de yaparak evinizi dizayn etmekteyiz.

Şehrin yoğunluğundan ve gürültüsünden rahatsız olan kişiler daha sade bir hayatın özlemini çekerler. Bu özlemlerini gidermenin tek çaresini ise, şehirden uzakta olan yayla ve köy gibi yerlere ev yaptırmak oluşturur. Bu alanlara kolay bir şekilde ev kurmak ise prefabrik ev yapımıyla çok daha kolay ve zahmetsiz bir hale bürünüyor. Kişiler şehirde yaşıyor olsalar dahi hafta sonlarını veya yaz tatillerini bu yörelerdeki evlerinde daha sade bir şekilde geçirebiliyor. Bu sayede doğal alanlarda daha çok vakit geçirebildikleri gibi stres atarak rahatlayabiliyor.

Prefabrik Ev Fiyatları Uşak

Sakin bir hayat isteyen herkes prefabrik evler ile kendine özel bir yaşam alanı belirleyebiliyor. Kendine ait bir bahçesi ve toprağı olan bu evlerde eğer isterlerse ürün dahi yetiştirebiliyor. Prefabrik evler içinde yaşayacak kişi sayısına göre yaptırılabiliyor. Diğer evlere göre daha minyatür bir görüntüye sahip olan prefabrik ev isteğe uygun olarak da şekillendirilebiliyor. Bu evler, gürültülü ortamlardan uzaklaşmak isteyen kişiler için çok uygun olurken, genç aileler için de çocuklarına rahatlıkla oyun oynayacakları alanlar sağlıyor.

Tek katlı prefabrik ev fiyatları 1+1 40 m² ev ile başlamaktadır. Tek katlılar içerisinde 2 tane kampanyalı model bulunmaktadır. Bunlar 2+1, 70 m² ve 3+1 80 m² evlerdir. Tek katlı evlerde 166 m²’ye kadar çizimini yaptığımız ev bulunmaktadır. Siz isterseniz metrekareyi büyütebilir yada isteğinize göre çizim ve imalat yapabiliriz. Onlarca farklı model arasından dilediğinizi seçerek prefabrik evler ile ilgili plan değiştirme ve tasarım revizyonlarında bulunuyoruz.

Uşak prefabrik ev fiyatları, tüm fiyatların bulunduğu sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Dubleks prefabrik ev fiyatları, 2+1, 82 m² ev ile başlamaktadır. Çift katlı villa prefabrik modellerinde 158 m²’ye kadar hazırlamış olduğumuz çeşit bulunmaktadır. Tüm fiyatlarımız liste fiyatları üzerinden %20 iskontolu fiyatlardır. Dolayısıyla müşterilerimizin prefabrik ev konusunda alım gücü de artmış oldu. Prefabrik ev Uşak oldukça tercih edilebilir bir duruma gelmiştir.

Prefabrik Ev Uşak

Uşak’ın 6 ilçesi bulunmaktadır. Bu ilçelerin tamamına prefabrik evleri yapıyoruz. Bunlar:

 • Banaz
 • Eşme
 • Karahallı
 • Merkez
 • Sivaslı
 • Ulubey

Mimarisi ve özel görünümü ile modern bir hayat sunan Uşak prefabrik ev, çok kısa bir süre içinde hazırlanarak montajı yapılıyor. Depreme dayanıklı olan bu evler, başka insanlara bağlı kalmadan özgürce yaşamayı sağlıyor. Apartmanda oturan ve bu baskın ortamdan daha sakin bir ortamda kafa dinlemek isteyenler için son derece ideal bir seçim oluyor.

Manisa Prefabrik Ev
Ege

Manisa Prefabrik Ev

Manisa, 1.5 milyona yakın nüfusa sahip ve Ege bölgesinde yer alan güzel bir şehirdir. Etrafında bulunan büyük şehirler ve turistik bölgelerin de verdiği avantaj ile dikkat çekmektedir. Ayrıca geçiş yolu üzerinde bulunan Manisa, birçok ziyaretçinin de mecburen geçeceği bir yerdir. Manisa prefabrik ev, Manisalılar için sunduğumuz projemizdir. Malzeme kalitesinden ödün vermeden ve titizlikle projelendirmesini ve imalatını yaptığımız prefabrik evler sayesinde siz de 4 mevsim olarak kullanacağınız güzel bir eve sahip olabilirsiniz.

Manisa prefabrik ev; dayanıklı, uzun ömürlü ve uygun fiyatlıdır. Kaliteli malzeme kullanılmış olan prefabrik evleri tercih etmekle çok uzun ömürlü 1 yatırım yapmış olunur. Prefabrik ev fiyatları modüler sisteme göre üretildiği için fiyat farklılıkları bulunmaktadır. Bu evler ihtiyaca göre de tercih edilmektedir. Prefabrik ev fiyatları ve modelleri farklılık göstermektedir. Kalitesiz olan prefabrik evi fahiş bir fiyata almamak için kısa çaplı bir araştırma yapılması önerilir, prefabrik ev fiyatları ve modelleri hakkında kısa bir araştırma yapılması önerilmektedir.

Prefabrik Ev Fiyatları Manisa

Tek katlı prefabrik ev fiyatları 1+1, 40 m² ev ile başlamaktadır. Tek katlılar içerisinde 2 tane kampanyalı model bulunmaktadır. Bunlar 2+1, 70 m² ve 3+1, 80 m² evlerdir. Tek katlı evlerde 166 m²’ye kadar çizimini yaptığımız ev bulunmaktadır. Siz isterseniz metrekareyi büyütebilir yada isteğinize göre çizim ve imalat yapabiliriz. Onlarca farklı model arasından dilediğinizi seçerek prefabrik evler ile ilgili plan değiştirme ve tasarım revizyonlarında bulunuyoruz.

Manisa prefabrik ev fiyatları, tüm fiyatların bulunduğu sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Dubleks prefabrik ev fiyatları, 2+1, 82 m² ev ile başlamaktadır. Çift katlı villa prefabrik modellerinde 158 m²’ye kadar hazırlamış olduğumuz çeşit bulunmaktadır. Tüm fiyatlarımız liste fiyatları üzerinden %20 iskontolu fiyatlardır. Dolayısıyla müşterilerimizin prefabrik ev konusunda alım gücü de artmış oldu. Prefabrik ev Manisa oldukça tercih edilebilir bir duruma gelmiştir.

Prefabrik ev modelleri hemen hemen her yerde bulunmaktadır. Okul, evler, sosyal tesisler, şantiyeler ve kamp alanları gibi birçok yapıda kullanılmaktadır. İstenilen büyüklüğe göre üretilen Manisa prefabrik evleri, çelik veya ahşap malzemeden de üretilebiliyor. Prefabrik; ihtiyaçtan dolayı da alınabilir, yazın kısa süreli zaman geçirmek, kamp yapılabilecek bir yerin olması için de tercih edilebilir. Prefabrik yapılar alındığında kaliteli malzemeden yapılmış olması oldukça önemlidir.

Prefabrik Ev Manisa

Manisa’nın 17 ilçesi bulunmaktadır. Bu ilçelerin tamamına prefabrik ev yapıyoruz. Bunlar:

 • Ahmetli
 • Akhisar
 • Alaşehir
 • Demirci
 • Gölmarmara
 • Gördes
 • Kırkağaç
 • Köprübaşı
 • Kula
 • Salihli
 • Sarıgöl
 • Saruhanlı
 • Şehzadeler
 • Selendi
 • Soma
 • Turgutlu
 • Yunusemre

Prefabrik olan evlerde, balkonlar ve banyolar istenilen yere yerleştirilebiliyor, ses yalıtımı ise diğer yapılara oranla biraz daha fazladır, rahat ve oldukça kolay kullanımı olan Manisa prefabrik ev, iyi bir yatırım aracı olarak görülebilir. Maliyeti de oldukça uygun olan prefabrike yapılar dekorasyon bakımından ev sahibi için büyük kolaylıklar sunar. İstenilen bölgeye göre üretilen bu evler istenirse büyük ya da küçük olarak üretilebiliyor. Prefabrik ev fiyatları ve modelleri için iyi bir araştırma yaparak karar verilmelidir. Detaylı bilgi için lütfen sitemizi inceleyin ve bizleri arayınız.

Kütahya Prefabrik Ev
Ege

Kütahya Prefabrik Ev

Kütahya, 575 binin üzerinde nüfusa sahip ve Ege bölgesinde yer alan güzel bir şehirdir. İklim yapısı ve toprak verimliliği açısından oldukça verimli olan Kütahya tarihi açıdan da dikkat çeken bir ilimizdir. Şehrimizde turistleri çekecek birçok mekan ve doğal güzellik bulunmaktadır. Kütahya prefabrik ev, Kütahyalılar için sunduğumuz projemizdir.

Prefabrik, tüm dünyada yaygın olarak kullanılmakta olup ülkemizde Marmara depremi ile beraber kullanılmaya başlamıştır. Prefabrik yapılar hakkında bazı yanlış bilgiler mevcuttur. Bunlardan biri de fabrika üretimi olduğu için dayanıksız Ve soğuk olacağı kanısıdır. Bu yanlış bilgilerin aksine prefabrik evleri depreme en dayanıklı evlerdir. Isı yalıtımı yapıldığı için normal beton evlerden hiç bir farkı yoktur. Kütahya prefabrik ev, çok çeşitli olup zevkinize göre dizayn edilebilir.

Prefabrik Ev Fiyatları Kütahya

Tek katlı prefabrik ev fiyatları 1+1, 40 m² ev ile başlamaktadır. Tek katlılar içerisinde 2 tane kampanyalı model bulunmaktadır. Bunlar 2+1, 70 m² ve 3+1, 80 m² evlerdir. Tek katlı evlerde 166 m²’ye kadar çizimini yaptığımız ev bulunmaktadır. Siz isterseniz metrekareyi büyütebilir yada isteğinize göre çizim ve imalat yapabiliriz. Onlarca farklı model arasından dilediğinizi seçerek prefabrik evler ile ilgili plan değiştirme ve tasarım revizyonlarında bulunuyoruz.

Kütahya prefabrik ev fiyatları, tüm fiyatların bulunduğu sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Dubleks prefabrik ev fiyatları, 2+1, 82 m² ev ile başlamaktadır. Çift katlı villa prefabrik modellerinde 158 m²’ye kadar hazırlamış olduğumuz çeşit bulunmaktadır. Tüm fiyatlarımız liste fiyatları üzerinden %20 iskontolu fiyatlardır. Dolayısıyla müşterilerimizin prefabrik ev konusunda alım gücü de artmış oldu. Prefabrik ev Kütahya oldukça tercih edilebilir bir duruma gelmiştir.

Prefabrik evler kurulumu kolay plan evlerdir. Her bir parçası fabrikadan hazır olarak getirilir. İstenilen yere kurulabilir ve istenildiği zaman sökülebilir. Prefabrik evleri en fazla 3 kat çıkacak şekilde yapılmıştır. Prefabrik ev fiyatları ve modelleri için üretici firmalarla görüşmeniz gerekir. Isı yalıtımı yapıldığı için ev sıcacık olur. İstenirse ve ev için alan varsa ekstra bir oda eve dahil edilebilir. Beton yapılara göre daha ucuzdur. Sadece montajı için ustaya gerek duyulur. Prefabrik ev modelleri ekonomiktir ve zamandan tasarruf etmenizi sağlar.

Prefabrik Ev Kütahya

Kütahya’nın 13 ilçesi bulunmaktadır. Bu ilçelerin tamamına prefabrik ev yapıyoruz. Bunlar:

 • Altıntaş
 • Aslanapa
 • Çavdarhisar
 • Domaniç
 • Dumlupınar
 • Emet
 • Gediz
 • Hisarcık
 • Merkez
 • Pazarlar
 • Şaphane
 • Simav
 • Tavşanlı

Prefabrik ev fiyatları üretilen evlerin özelliğine göre değişir. Tek katlı bir prefabrik evler oldukça tercih edilmektedir.. Beton evlerden daha uygun fiyata Kütahya prefabrik ev almak mümkündür. Üstelik de yer değiştirmek istediğinizde yer değiştirebilirsiniz. Ama en sağlıklı olanı belirlenen yerde kurulan evin devam etmesidir. Ürünlerimiz ile ilgili teknik bilgi ve aklınızdaki soruları sormak için lütfen bizimle iletişime geçiniz. Showroom binalarımızı gezerek hoşunuza giden evi yaptırabilirsiniz. Ayrıca fabrikamızda imal ettiğimiz prefabrik malzemelerini kendi gözleriniz ile görerek kalitemize şahit olabilirsiniz.

izmir prefabrik ev
Ege

İzmir Prefabrik Ev

Prefabrik evleri hemen hemen her yerde bulunmaktadır. Okul, evler, sosyal tesisler, şantiyeler ve kamp alanları gibi birçok yapıda kullanılmaktadır. İstenilen büyüklüğe göre üretilen İzmir prefabrik ev modelleri, demir veya ahşap malzemeden de üretilebiliyor. Prefabrik ev ihtiyaçtan dolayı da alınabilir, yazın kısa süreli zaman geçirmek, kamp yapılabilecek bir yerin olması için de tercih edilebilir, fakat prefabrik evler alındığında kaliteli malzemeden yapılmış olması oldukça önemlidir.

İzmir, Türkiye’nin en büyük 3. şehridir. 4.5 milyona yaklaşan devasa nüfusuyla hem ekonomik hem de sanayi açısından oldukça verimli olan bu şehir tarih boyu dikkat çekmiştir. Turistik açıdan çok verimli olmakla beraber her yıl ülkemize milyonlarca turist kazandırmakta ve denizi ve doğasıyla kendisine hayran bırakmaktadır. İzmir prefabrik ev, tüm İzmirliler için yaptığımız projedir.

Prefabrik Ev Fiyatları İzmir

Tek katlı prefabrik ev fiyatları 1+1, 40 m² ev ile başlamaktadır. Tek katlılar içerisinde 2 tane kampanyalı model bulunmaktadır. Bunlar 2+1, 70 m² ve 3+1, 80 m² evlerdir. Tek katlı evlerde 166 m²’ye kadar çizimini yaptığımız ev bulunmaktadır. Siz isterseniz metrekareyi büyütebilir yada isteğinize göre çizim ve imalat yapabiliriz. Onlarca farklı model arasından dilediğinizi seçerek prefabrik evler ile ilgili plan değiştirme ve tasarım revizyonlarında bulunuyoruz.

İzmir prefabrik ev fiyatları, tüm fiyatların bulunduğu sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Dubleks prefabrik ev fiyatları, 2+1, 82 m² ev ile başlamaktadır. Çift katlı villa prefabrik modellerinde 158 m²’ye kadar hazırlamış olduğumuz çeşit bulunmaktadır. Tüm fiyatlarımız liste fiyatları üzerinden %20 iskontolu fiyatlardır. Dolayısıyla müşterilerimizin prefabrik ev konusunda alım gücü de artmış oldu. Prefabrik ev İzmir oldukça tercih edilebilir bir duruma gelmiştir.

İzmir prefabrik ev, dayanıklı ve uygun fiyatlıdır. Kaliteli malzeme kullanılmış olan prefabrik evleri tercih etmekle çok uzun ömürlü 1 yatırım yapmış olunur. Prefabrik yapılar, modüler sisteme göre üretildiği için fiyat farklılıkları bulunmaktadır. Bu evler ihtiyaca göre de tercih edilmektedir. Prefabrik ev çeşitlerinde farklılık göstermektedir. Kalitesiz olan prefabrik ev modelleri ve fiyatlarını fahiş bir fiyata almamak için kısa çaplı bir araştırma yapılması önerilir, ev fiyatları için de kısa bir araştırma yapılması önerilmektedir.

Prefabrik Ev İzmir

İzmir’in 30 ilçesi bulunmaktadır. Bu ilçelerin tamamına prefabrik ev yapıyoruz. Bunlar:

 • Aliağa
 • Balçova
 • Bayındır
 • Bayraklı
 • Bergama
 • Beydağ
 • Bornova
 • Buca
 • Çeşme
 • Çiğli
 • Dikili
 • Foça
 • Gaziemir
 • Güzelbahçe
 • Karabağlar
 • Karaburun
 • Karşıyaka
 • Kemalpaşa
 • Kınık
 • Kiraz
 • Konak
 • Menderes
 • Menemen
 • Narlıdere
 • Ödemiş
 • Seferihisar
 • Selçuk
 • Tire
 • Torbalı
 • Urla

Prefabrik olan evlerde, balkonlar ve banyolar istenilen yere yerleştirilebiliyor, ses yalıtımı ise diğer yapılara oranla biraz daha fazladır, rahat ve oldukça kolay kullanımı olan İzmir prefabrik ev, iyi bir yatırım aracı olarak görmek mümkündür. Maliyeti de oldukça uygun olan prefabrik evler dekorasyon bakımından da ev sahibi için büyük kolaylıklar sunar. İstenilen bölgeye göre üretilen bu evler istenirse büyük ya da küçük olarak üretilebiliyor. Prefabrik evleri için iyi bir araştırma yaparak karar verilmelidir. Prefabrik ev modelleri ve fiyatları ile alakalı ilgili internet sitesinden yararlanılabilir.

Denizli Prefabrik Ev
Ege

Denizli Prefabrik Ev

Denizli, Ege bölgesinde yer alan nüfusu 1 milyonun üzerinde olan güzel ve turistik bir büyükşehirdir. Tarihi yapısı ve doğasından dolayı her yıl ülkemize on binlerce turist kazandırmaktadır. Bu kadar gelişmiş ve kendine has yapısı olan şehir için Denizli prefabrik ev, adeta ideal bir tercih olacaktır. Toprak yapısının prefabrik evleri açısından uygun olmasından dolayı müşterilerimiz Denizli’den sıklıkla aramaktadır. Onlar için bu projeleri tercihlerine sunuyoruz.

Bir eve sahip olmak herkesin hayalidir. Ancak, ev fiyatlarının yüksekliği pek çok kişinin bu hayalini sürekli ertelemesine sebep olmaktadır. Özgün tasarımı ile dikkat çeken ve aynı zamanda ekonomik bir eve sahip olmak isteyen müşteriler Denizli prefabrik ev tercih etmektedir. Bu evler, ekonomik olmasının yanı sıra, son derece kullanışlı olması nedeniyle, çok sayıda kişinin tercihi olmaktadır. Evlerin her türlü ortamda kullanılmaya müsait yapısı ve istenilen ebatlarda üretilebilmesi nedeniyle prefabrik evlere olan ilgi giderek artmaktadır.

Prefabrik Ev Fiyatları Denizli

Denizli prefabrik evleri, farklı ortamlarda kullanıma uygundur. Ortama göre, farklı malzemeden imal edilir. Bununla beraber, kişilerin zevkine göre üretilir. Bu evlerin parçaları fabrikada ayrı şekilde üretilerek, yerinde monte edilir. Bu ise, kişisel tarzlara ulaşmak için bir avantaj sağlar. Ayrıca, evin odaları isteğe uygun bir şekilde farklı olarak monte edilebilir. Bu evler, istendiğinde tek katlı, istediğinde ise çift katlı veya farklı tarzlarda imal edilir. Prefabrik ev fiyatları ve modelleri, gerek duyulduğunda, yerinden sökülerek başka bir yere monte edilebilir. Bunlar, bu evlerin sadece birkaç özelliğidir.

Denizli prefabrik ev fiyatları 2019 yılı ilk çeyreği için sitemizde bulunmaktadır. Metrekare olarak en küçük evimiz 40 m², en büyük evimiz 166 m²’dir. Tek katlı prefabrik ev fiyatları 34.500 TL’den başlıyorken dubleks ev fiyatları 76.500 TL’den başlamaktadır. Ayrıca indirime girmiş evlerimize de göz atmanızı tavsiye ederiz. Toplamda 33 tane ev modelimiz bulunmakla birlikte dilerseniz siz de hayalinizdeki evi yaptırabilirsiniz.

Prefabrik Ev Denizli

Denizli’nin tüm ilçelerine prefabrik ev yapıyoruz. Bu ilçeler şunlardır:

 • Acıpayam
 • Babadağ
 • Baklan
 • Bekilli
 • Beyağaç
 • Bozkurt
 • Buldan
 • Çal
 • Çameli
 • Çardak
 • Çivril
 • Güney
 • Honaz
 • Kale
 • Merkezefendi
 • Pamukkale
 • Sarayköy
 • Serinhisar
 • Tavas

Bu evler hem sıcakta hem de soğukta kullanıma uygundur. Spesifik olarak, kullanılacağı yere göre farklı malzemelerden imal edilir. İzolasyona sahip, yangın ve depreme dayanıklı Denizli prefabrik ev, evrensel standartlara uygun bir şekilde üretildiğinden dolayı son derece güvenlidir. Her ortamda kullanıma uygun evler, aynı zamanda farklı ebatlarda üretilmektedir.

Aydın Prefabrik Ev
Ege

Aydın Prefabrik Ev

Aydın, Ege bölgesinde yer alan 1.1 milyon nüfusa sahip Türkiye’nin en güzel şehirlerinden biridir. Sahip olduğu doğal güzellikler sayesinde şehre büyük miktarda turist çekmektedir. Aydın prefabrik ev, bu güzel şehre sunduğumuz hizmetimizin adıdır. Her ilçeye, mahalle ve köye istediğiniz model ve metrekareye uygun ev yapabiliyoruz. Dilerseniz fabrikamıza gelerek imalata kendi gözleriniz ile şahit olabilirsiniz.

İnsanların en büyük amaçları, kendilerine ait bir eve sahip olmalarıdır. Ancak bir evin maliyeti oldukça yüksektir. Bununla beraber evler, standart olarak hazırlanmaktadır. Bu nedenle hem ucuz hem de özgün tasarımlara ilgi duyan kişiler için en ideal çözüm Aydın prefabrik ev olarak öne çıkmaktadır. Bu evler, her zevke uygun bir biçimde imal edilmekte olup, aynı zamanda son derece ekonomiktir. Kendisine özel bir ev yapmak isteyen pek çok kişi kullanışlı evlerle rahatlığın tadına varmaktadır.

Prefabrik Ev Fiyatları Aydın

Yazlık ev piyasasının oldukça gelişmiş olduğu Aydın’da insanlar sıklıkla villa yaptırmaktadır. Aydın prefabrik ev fiyatları, bundan dolayı uygun tutulmuş olup müşterilerimizin beklentisini karşılamak için sizlerin tercihine sunulmuştur. Tek katlı prefabrik ev fiyatları 34.500 TL’den başlarken dubleks prefabrik ev fiyatları 76.400 TL’den başlamaktadır. Tek katlılarda en küçük ev 1+1 olan 40 m2 lik evdir, çift katlılarda 82 m2 olan villa modelidir.

Prefabrik ev fiyatları ve modelleri açısından oldukça zengin model ve planlar sunan firmamız bu konuyla özel olarak ilgilenmektedir. 2 tane kampanyalı ev ile sizler çalışmaktayız. 70 m² ve 80 m² olan bu evlerin ilki 2+1 ikincisi 3+1 olup fiyatları 47.200 lira ve 52.750 liradır. Bu açıdan baktığınızda prefabrik ev fiyatları Aydın için oldukça uygun ve her bütçeye hitap etmektedir.

Bu evlerin en önemli özelliği ekonomik olmasıdır. Bununla beraber Aydın prefabrik evleri, parçalar halinde imal edilerek yerinde monte edilir. Bu nedenle kişilerin arzusuna göre şekillendirilebilir. Aynı şekilde odalar farklı biçimlerde monte edilebilmektedir. Evler, bu özellikleri yanında, sonradan ilave yapılabilmesi gibi bir avantaj da sunmaktadır. Bir yere monte edilen ev, arzuya göre oradan sökülüp, bir başka yere götürüldükten sonra monte edilebilir. Kullanım yerine göre farklı malzemeden ve ihtiyaca göre farklı ebatlarda üretilebilir.

Bu tür evler, söz gelimi, yaylalarda yazın kullanılabildiği gibi, kışın da kullanıma uygundur. Yaz ve kış kullanımını mümkün hale getiren izolasyona sahiptir. Ayrıca, yangın ve deprem gibi sorunlara yönelik olarak, prefabrik ev uluslararası standartlara uygun bir biçimde üretilmektedir. Farklı malzemeler ve üretim tekniğine bağlı olarak, bu evlerin ömrü, 40 ile 70 arasındadır.

Prefabrik Ev Aydın İlçeleri

 • Bozdoğan
 • Buharkent
 • Çine
 • Didim
 • Efeler
 • Germencik
 • İncirliova
 • Karacasu
 • Karpuzlu
 • Koçarlı
 • Köşk
 • Kuşadası
 • Kuyucak
 • Nazilli
 • Söke
 • Sultanhisar
 • Yenipazar

Aydın’ın 17 ilçesine de hizmet veriyoruz. Yazlık turizme uygun olacak şekilde ayrıca kışın da gönül rahatlığıyla oturabileceğiniz evler yapıyoruz. Aydın prefabrik ev, sizlere kalite vaat ediyor. Merak ettiğiniz her şey için telefon numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Muğla Prefabrik Ev
Ege

Muğla Prefabrik Ev

Muğla, doğal güzelliğiyle ülkemize en fazla turist çeken şehirlerin başında gelmektedir. Denizi, havası ve doğasıyla şehre gelenleri adeta kendine bağlamakta ustadır. Ege denizine kıyısı olan her ilçesi kendi kadar popüler bir şehirdir. Nüfusu 1 milyona yakın olmasına rağmen, aldığı turist göçüyle bir o kadar daha ziyaretçiye ev sahipliği yapmaktadır. Muğla prefabrik ev, bu güzel şehirde müşterilerimize sunduğumuz hizmettir. Yazlık olarak çok fazla müstakil konuta ev sahipliği yapan Muğla, prefabrik ev açısından oldukça elverişlidir.

Günümüzde her geçen gün kullanım alanı artmakta olan prefabrik ev modelleri, önceden fabrikada üretilen parçaların birbirine monte edilmesi ile birlikte kullanıma hazır hale gelmektedir. Üstün özellikleri ve modern dizaynları ile dikkatleri üzerine çeken prefabrik yapılar, tek ya da dubleks olarak tasarlanabiliyor. Prefabrik ev Muğla, eşsiz bir konfor deneyimini sizlere sunmaktadır.

Prefabrik Ev Fiyatları Muğla

Pratik bir üretim aşaması bulunan ve kısa sürede teslimatı gerçekleştirilen Muğla prefabrik ev fiyatları, uzun yıllar boyunca özelliğini kaybetmeden kullanım imkanı sunmaktadır. Düşük bir maliyet ve kolay işçilik gerektiren evler, ihtiyaçlar göz önünde bulundurularak üretilmektedir. Esnek malzemeler kullanılarak üretilmiş olması nedeniyle depreme karşı dayanıklılık gösteren prefabrik ev projeleri, kısa zamanda üretilmesi nedeni ile size zamandan kazandırmaktadır. Tek katlı prefabrik ev fiyatları 1+1 modelimiz olan 40 m² ebatında olup fiyatı 47.500 TL’dir. Ayrıca tek katlı evlerde 166 m²’ye kadar ev yapmaktayız.

Dubleks prefabrik ev fiyatları, 82 m² boyundan başlayıp fiyatı 111.900 TL’dir. Çift katlı evlerde, 158 m²’ye kadar yapmaktayız ve fiyatı 177.200 TL’dir. Yazlık dubleks villa için oldukça uygun olan bu fiyatların içine montaj masrafları da dahildir. Sizlerin yapması gereken sadece bizimle irtibata geçerek yaptırmak istediğiniz evi bellirlemektir. Prefabrik ev fiyatları Muğla şeklinde bizlere ulaşarak dilediğiniz projeyi de çizdirebilirsiniz. Bunlara ek olarak 70 m² tek katlı kampanyalı ev fiyatı 47.000 TL, 80 m² evin fiyatı da 52.750 TL’dir.

Prefabrik Ev Muğla İlçeleri

 • Bodrum
 • Dalaman
 • Datça
 • Fethiye
 • Kavaklıdere
 • Köyceğiz
 • Marmaris
 • Menteşe
 • Milas
 • Ortaca
 • Seydikemer
 • Ula
 • Yatağan

Muğla’nın 13 ilçesine de prefabrik evleri yapıyoruz. Yaz turizmi açısından vakit kaybetmek istemeyen müşterilerimiz için hızlı kurulum ile zamandan kar sağlamış oluyoruz. Hem maliyet hem zaman avantajı sağlamakta olan Muğla prefabrik ev modelleri, istenilen her projeye uygun olarak şekillenmektedir. Üretiminde çevreye zarar verebilecek herhangi bir malzeme kullanılmayan prefabrik ev, son derece kullanışlı bir yapıya sahiptir. Isı ve ses yalıtımı üstün kalitede olan prefabrik ev çeşitleri, betonarme binalara göre çok daha konforlu bir kullanım sunar. Tüm süreci büyük bir titizlik ile tasarlanmakta olan prefabrik evleri, her bölgenin iklim şartlarına uygun özelliklerde üretilmektedir. Güvenilir bir kullanıma sahip olmasının dışında düşük maliyetle üretilmesi nedeniyle de dikkatleri üzerine çeken prefabrik yapılar, her geçen yıl daha çok dikkat çekmeye başlamaktadır.

Afyonkarahisar Prefabrik Ev
Ege

Afyonkarahisar Prefabrik Ev

Afyonkarahisar, nüfusu 725 bin olan ve Ege bölgesinde bulunan bir şehirdir. İsminin uzunluğundan dolayı Afyon olarak daha sık telaffuz edilmektedir. Afyonkarahisar prefabrik ev, bu nadide şehir için sunmuş olduğumuz hizmettir. Prefabrik evler özellikle tatillerini şehirden uzaklaşmak isteyen kişilerin yaptırdıkları yapılardır. Betonorme inşaat yapılarına göre daha uygun fiyatlı olduklarından tercih edilmektedir. İhtiyaç duyulan plan ve özelliklere göre alışılmış binalardan daha kısa sürede yapılabilmektedir. Artık günümüzde teknolojinin ilerlemesiyle daha az maliyetli ve kullanım ömürleri de uzamaktadır. Prefabrik ev Afyonkarahisar için vazgeçilmez bir fırsat durumunda.

Prefabrik Ev Fiyatları Afyonkarahisar

Kişinin tercihine göre katlı ya da müstakil tarz planlarda Kaynak yapılmadan kurulumu yapılmaktadır. Bu tür yapılar günümüzde yazlıkçılar ile birlikte tatil işletmecileri ve acil durumda mülteciler için kullanabileceği şeklinde geniş kulanım alanına sahiptir. Ortalama bir prefabrik evin metre karesi firmadan firmaya değişiklik göstermektedir. Afyonkarahisar prefabrik ev fiyatları kampanyalı evlerimizde metrekare fiyatımız 650 TL’dir. Ayrıca 70 m² kampanyalı tek katlı prefabrik ev fiyatları, 47.000 TL’den, 80 m² ev fiyatı da 52.750 TL’den başlamaktadır.

Prefabrik evlerin ucuz, dört mevsimde dahi kullanımının uygun olması aynı zamanda farklı iklim türlerine uygun tasarlanmış olmalarından dolayı tercih edilmektedir. Tek katlı prefabrik evleri en çok da yazlık amaçlı kullanacak aileler tarafından yaptırılmaktadır. ABD filmlerinde sıkça rastlanılan müstakil bahçeli tek katlı prefabrik ev yapıları herkes tarafından beğenilmektedir. Tek katlı yapılar diğerine göre daha az maliyetlidir. Prefabrik ev fiyatları Afyonkarahisar sizler için sunulmuştur.

Tek katlı prefabrik ev için en düşük metrekare 40 m² olmaktadır. Bu evin fiyatı 47.500 TL. Afyon prefabrik ev, 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 seçenekleri mevcuttur. Bu tür prefabrik evler yazlıkçıların yanı sıra özellikle tatil beldelerinde ticari otelcilik tarzındaki kullanımlarda tercih edilmektedir. Yaptırma imkanı bulamayan kişiler toplu konut projeleriyle yapılan bu tür yapılara tatilleri boyunca konaklama imkanı elde etmektedirler. Hem işletmeler için hem de tatilciler için ekonomik olmaktadır.

Prefabrik Ev Afyonkarahisar İlçeleri

 • Başmakçı
 • Bayat
 • Bolvadin
 • Çay
 • Çobanlar
 • Dazkırı
 • Dinar
 • Emirdağ
 • Evciler
 • Hocalar
 • İhsaniye
 • İscehisar
 • Kızılören
 • Merkez
 • Sandıklı
 • Sinanpaşa
 • Şuhut
 • Sultandağı

Afyonkarahisar’ın 18 ilçesi bulunmaktadır. Yaman Prefabrik olarak Afyon’un tüm ilçelerine hizmet vermekteyiz. Afyonkarahisar prefabrik ev, sitemizde ulaşabileceğiniz ürünleri sizlere sunuyor. Bizlerle iletişime geçerek ev ihtiyacınızı hızlı bir şekilde karşılayabilirsiniz.