Kütahya Prefabrik Ev

Kütahya Prefabrik Ev

Kütahya, 575 binin üzerinde nüfusa sahip ve Ege bölgesinde yer alan güzel bir şehirdir. İklim yapısı ve toprak verimliliği açısından oldukça verimli olan Kütahya tarihi açıdan da dikkat çeken bir ilimizdir. Şehrimizde turistleri çekecek birçok mekan ve doğal güzellik bulunmaktadır. Kütahya prefabrik ev, Kütahyalılar için sunduğumuz projemizdir.

Prefabrik, tüm dünyada yaygın olarak kullanılmakta olup ülkemizde Marmara depremi ile beraber kullanılmaya başlamıştır. Prefabrik yapılar hakkında bazı yanlış bilgiler mevcuttur. Bunlardan biri de fabrika üretimi olduğu için dayanıksız Ve soğuk olacağı kanısıdır. Bu yanlış bilgilerin aksine prefabrik evleri depreme en dayanıklı evlerdir. Isı yalıtımı yapıldığı için normal beton evlerden hiç bir farkı yoktur. Kütahya prefabrik ev, çok çeşitli olup zevkinize göre dizayn edilebilir.

Prefabrik Ev Fiyatları Kütahya

Tek katlı prefabrik ev fiyatları 1+1, 40 m² ev ile başlamaktadır. Tek katlılar içerisinde 2 tane kampanyalı model bulunmaktadır. Bunlar 2+1, 70 m² ve 3+1, 80 m² evlerdir. Tek katlı evlerde 166 m²’ye kadar çizimini yaptığımız ev bulunmaktadır. Siz isterseniz metrekareyi büyütebilir yada isteğinize göre çizim ve imalat yapabiliriz. Onlarca farklı model arasından dilediğinizi seçerek prefabrik evler ile ilgili plan değiştirme ve tasarım revizyonlarında bulunuyoruz.

Kütahya prefabrik ev fiyatları, tüm fiyatların bulunduğu sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Dubleks prefabrik ev fiyatları, 2+1, 82 m² ev ile başlamaktadır. Çift katlı villa prefabrik modellerinde 158 m²’ye kadar hazırlamış olduğumuz çeşit bulunmaktadır. Tüm fiyatlarımız liste fiyatları üzerinden %20 iskontolu fiyatlardır. Dolayısıyla müşterilerimizin prefabrik ev konusunda alım gücü de artmış oldu. Prefabrik ev Kütahya oldukça tercih edilebilir bir duruma gelmiştir.

Prefabrik evler kurulumu kolay plan evlerdir. Her bir parçası fabrikadan hazır olarak getirilir. İstenilen yere kurulabilir ve istenildiği zaman sökülebilir. Prefabrik evleri en fazla 3 kat çıkacak şekilde yapılmıştır. Prefabrik ev fiyatları ve modelleri için üretici firmalarla görüşmeniz gerekir. Isı yalıtımı yapıldığı için ev sıcacık olur. İstenirse ve ev için alan varsa ekstra bir oda eve dahil edilebilir. Beton yapılara göre daha ucuzdur. Sadece montajı için ustaya gerek duyulur. Prefabrik ev modelleri ekonomiktir ve zamandan tasarruf etmenizi sağlar.

Prefabrik Ev Kütahya

Kütahya’nın 13 ilçesi bulunmaktadır. Bu ilçelerin tamamına prefabrik ev yapıyoruz. Bunlar:

 • Altıntaş
 • Aslanapa
 • Çavdarhisar
 • Domaniç
 • Dumlupınar
 • Emet
 • Gediz
 • Hisarcık
 • Merkez
 • Pazarlar
 • Şaphane
 • Simav
 • Tavşanlı

Prefabrik ev fiyatları üretilen evlerin özelliğine göre değişir. Tek katlı bir prefabrik evler oldukça tercih edilmektedir.. Beton evlerden daha uygun fiyata Kütahya prefabrik ev almak mümkündür. Üstelik de yer değiştirmek istediğinizde yer değiştirebilirsiniz. Ama en sağlıklı olanı belirlenen yerde kurulan evin devam etmesidir. Ürünlerimiz ile ilgili teknik bilgi ve aklınızdaki soruları sormak için lütfen bizimle iletişime geçiniz. Showroom binalarımızı gezerek hoşunuza giden evi yaptırabilirsiniz. Ayrıca fabrikamızda imal ettiğimiz prefabrik malzemelerini kendi gözleriniz ile görerek kalitemize şahit olabilirsiniz.