Malatya Prefabrik Ev

Malatya Prefabrik Ev

Malatya, 800 bin nüfusa sahip ve Doğu Anadolu bölgesinde yer alan güzel bir şehirdir. Doğal güzelliği ve tarım alanında kendini ispat etmesi Malatya’yı her zaman göz önünde bir yer haline getirmiştir. Yeşilliği ve nehirleriyle birlikte adeta doğunun hoş ili haline gelen şehrimiz için Malatya prefabrik ev, Malatyalılar için sunduğumuz projemizdir.

Kullanım kolaylığı ve yapımı konusunda prefabrik yapılar, yüzlerce kişi tarafından tek tercih nedenleri arasında yer alır. Tüm prefabrik evler yalıtımlı ve darbelere karşı tam koruma sağlar. Geniş arazilere monte edilen Malatya prefabrik ev, istenilen oda sayısına göre tasarlanmıştır. Firmalar üretimlerini yaparken müşterilerinden gelen taleplere göre bir değerlendirme yaparak uygun malzemelerle evlerin yapımına geçer. Kaliteli malzemelerden imal edilen prefabrik evleri satın almak için öncesinde firma yetkilileri ile bir görüşme sağlanmalıdır. Yangına veya büyük şiddetli darbelere karşı daha az korumalı olduğundan dolayı alıcılar öncesinde bilgilendirilmelidir.

Prefabrik Ev Fiyatları Malatya

Tek katlı prefabrik ev fiyatları 1+1, 40 m² ev ile başlamaktadır. Tek katlılar içerisinde 2 tane kampanyalı model bulunmaktadır. Bunlar 2+1, 70 m² ve 3+1, 80 m² evlerdir. Tek katlı evlerde 166 m²’ye kadar çizimini yaptığımız ev bulunmaktadır. Siz isterseniz metrekareyi büyütebilir yada isteğinize göre çizim ve imalat yapabiliriz. Onlarca farklı model arasından dilediğinizi seçerek prefabrik evler ile ilgili plan değiştirme ve tasarım revizyonlarında bulunuyoruz.

Malatya prefabrik ev fiyatları, tüm fiyatların bulunduğu sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Dubleks prefabrik ev fiyatları, 2+1, 82 m² ev ile başlamaktadır. Çift katlı villa prefabrik modellerinde 158 m²’ye kadar hazırlamış olduğumuz çeşit bulunmaktadır. Tüm fiyatlarımız liste fiyatları üzerinden %20 iskontolu fiyatlardır. Dolayısıyla müşterilerimizin prefabrik ev konusunda alım gücü de artmış oldu. Prefabrik ev Malatya oldukça tercih edilebilir bir duruma gelmiştir.

Prefabrik, genelde dış alanlara ve şehirden uzak yerlere yapılır. İnşaat şantiyeleri dışında keyif veya arada olmak şartıyla barınmak için kullanılır. Prefabrik ev fiyatları ve modelleri, gerekli bir araştırma neticesinde doğru karar verilecektir. Belirli bir fiyatlanma için prefabrik evlerin fiziki durumu önemlidir. Prefabrik evlerin üreticileri kalite çizgisinden ödün vermeden seri şekilde ev yapımını gerçekleştirmektedirler. Düz bir zemin üzerine kurulan bu evler son yılların en gözde yapıları arasına girmeyi başarmıştır.

Prefabrik Ev Malatya

Malatya’nın 13 ilçesi bulunmaktadır. Bu ilçelerin tamamına prefabrik ev yapıyoruz. Bunlar:

 • Akçadağ
 • Arapgir
 • Arguvan
 • Battalgazi
 • Darende
 • Doğanşehir
 • Doğanyol
 • Hekimhan
 • Kale
 • Kuluncak
 • Pütürge
 • Yazıhan
 • Yeşilyurt

Genel olarak bakıldığında prefabrik ev modelleri resmi internet sitemizde yer almaktadır. Tüm modellerin bir arada bulunması seçimlerin daha kolay olmasını sağlamaktadır. Betonarme evlerde sıkılanların satın almak istedikleri ev tipi prefabrik evlerdir. Kurulumu ve yapısı ile göz doldurmaktadır. Malatya prefabrik ev, siz değerli müşterilerimiz için özenle tasarımını ve imalatını yaptığımız malzemelerden oluşmaktadır. Detaylı bilgi almak için lütfen bizi arayınız.