Zonguldak Prefabrik Ev

Zonguldak Prefabrik Ev

Zonguldak, 600 bin nüfusa sahip ve Karadeniz bölgesinde yer alan güzel bir şehirdir. Doğal maden çıkarılması açısından en çok verim alınan şehirlerin başında yer almaktadır. Ayrıca denize kıyısı olduğu için havası ılıman ve doğası yeşilliklerle kaplıdır. Geçiş yolları üzerinde olması da burayı etkili bir şehir haline getirmekte ve gezilmesi gereken şehirlerin başında yer alır. Zonguldak prefabrik ev, Zonguldaklılar için sunduğumuz projemizdir. Fabrikamıza yakın olmasından dolayı müşterilerimizi satış ofisimiz ve showroom binalarımızı görmeye davet ediyoruz.

Zonguldak prefabrik ev ile birlikte geçici yapılar olarak hayatımıza giren ancak yeni teknolojiler ile son derece konforlu bir yapı haline kavuşturulan prefabrik ev projeleri, önemini her geçen yıl arttırmaktadır. Estetik modelleri ile ön plana çıkan prefabrik evler, beklentilere en alternatif çözüm önerilerini sunmaktadır.  Prefabrik evlerin ön üretimi fabrikada gerçekleştirilmekte ve sonrasında sizlerin belirlemiş olduğu alanda kurulumu gerçekleştirilmektedir. Prefabrik evler gerekli görülürse daha sonra tekrar sökülüp başka bir yere yeniden kurulabilmektedir.

Prefabrik Ev Fiyatları Zonguldak

Son derece geniş bir kullanım alanına sahip olan prefabrik ev modelleri, kaliteli işçiliği ve malzemeleri ile hayat kurtarıcı bir görev üstlenmiştir. Hayalini kurmuş olduğunuz eve en düşük fiyatlar ile ulaşmanızı sağlayan prefabrik evler, ergonomik yapısı ile hayatı önemli ölçüde kolaylaştırmaktadır.

Tek katlı prefabrik ev fiyatları 1+1 40 m² ev ile başlamaktadır. Tek katlılar içerisinde 2 tane kampanyalı model bulunmaktadır. Bunlar 2+1, 70 m² ve 3+1 80 m² evlerdir. Tek katlı evlerde 166 m²’ye kadar çizimini yaptığımız ev bulunmaktadır. Siz isterseniz metrekareyi büyütebilir yada isteğinize göre çizim ve imalat yapabiliriz. Onlarca farklı model arasından dilediğinizi seçerek prefabrik evler ile ilgili plan değiştirme ve tasarım revizyonlarında bulunuyoruz.

Zonguldak prefabrik ev fiyatları, tüm fiyatların bulunduğu sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Dubleks prefabrik ev fiyatları, 2+1 82 m² ev ile başlamaktadır. Çift katlı villa prefabrik modellerinde 158 m²’ye kadar hazırlamış olduğumuz çeşit bulunmaktadır. Tüm fiyatlarımız liste fiyatları üzerinden %20 iskontolu fiyatlardır. Dolayısıyla müşterilerimizin prefabrik ev konusunda alım gücü de artmış oldu. Prefabrik ev Zonguldak oldukça tercih edilebilir bir duruma gelmiştir.

Prefabrik Ev Zonguldak

Zonguldak’ın 8 ilçesi bulunmaktadır. Bu ilçelerin tamamına prefabrik evleri yapıyoruz. Bunlar:

  • Alaplı
  • Çaycuma
  • Devrek
  • Ereğli
  • Gökçebey
  • Kilimli
  • Kozlu
  • Merkez

Prefabrik evleri tercih etmenin sağlamış olduğu en önemli faydalar arasında ilk olarak ekonomik olması ve kısa süreli bir üretim sürecine sahip olması gelmektedir. Bunun yanı sıra konforlu kullanım olanağı da sunan Zonguldak prefabrik ev, oldukça uzun bir süre kullanılmaya devam eder. Prefabrik evlerin ölçülerini ve özelliklerini dilediğiniz gibi belirleme imkanına sahipsiniz. Tüm dış etkenlere karşı yüksek dayanıklılık gösteren prefabrik ev modelleri, her açıdan üstün bir özellik göstermektedir. Dilediğiniz modelde ve ölçüde prefabrik evlere en düşük bütçeler ile sahip olabilir ve bu ayrıcalığı siz de yaşayabilirsiniz.