Prefabrik Ev içi

Prefabrik Ev İçi Nasıldır?

Prefabrik evlerin içi her zaman merak edilmektedir. Siz değerli müşterilerimiz için prefabrik ev içi nasıldır bunu anlatacağız. Yapmış olduğumuz evlerde parke, seramik ve mutfak dolabını müşterilerimiz yapmaktadır. Bunun sebebini daha önceki yazılarımızda anlatmıştık. Kısaca değinmek gerekirse, ahşap grubu malzemelerde fiyat aralığı çok değişken olmak ile birlikte göz zevkine hitap etmektedir. Bundan dolayı müşterilerimize bu bölümleri bırakıyoruz.

Son yıllarda teknolojinin gelişimiyle beraber prefabrik evler odak noktası haline gelmiştir. Pandemi sürecinden sonra müstakil evlere olan ihtiyaç bir hayli artmış ve müşterilerimizde de bu yönde talepler oluşmuştur. Prefabrik ev yaptırmak isteyen müşterilerimiz prefabrik ev içi hakkında bilgi almak istemektedir. Sizlere hem detayları anlatıp hem de fotoğraflar ile prefabrik evin içi nasıldır sorusunu yanıtlayacağız.

Prefabrik Ev Odaları Nasıldır?

İçindekiler

Prefabrik ev içi, en çok odalar açısından sorulmaktadır. Yaptığımız evlerde odalar bu şekilde gözükmektedir. Duvar panellerinde gördüğünüz çizgiler duvar panelleri birleşimleri olup çıtalar ile kapatılmaktadır. Dilerseniz alçıpan uygulamasıyla üstü kapatılarak düz duvar görüntüsü de verilmektedir. Alçıpan uygulaması yalnızca görüntü açısından yapılmakta olup ek bir izolasyon görevi görmemektedir.

Prefabrik Ev içi

Prefabrik Evlerin içi Prefabrik Ev Modelleri ve içi

Prefabrik Evlerde Banyo Nasıldır?

Prefabrik ev banyosu nasıldır diye merak ediyorsanız bu şekilde bir banyoya sahip olabilirsiniz. Banyo kaplamaları müşterilerimizin inisiyatifinde olup, biz size duşakabin teknesi, klozet ve eviye paketini veriyoruz. Buna ek olarak sizler fayans  uygulaması yaptırarak dilediğiniz tasarıma uygun bir banyoya sahip olabilirsiniz. Burada uygulamalar sizin göz zevkinize ve bütçenize bağlı olarak değişiklik göstermektedir.

Prefabrik Ev Banyosu Nasıldır Prefabrik Ev Banyosu

Prefabrik ev tuvaleti ve banyosu şekilde gördüğünüz gibi yapılabilmektedir. Duvarlarımız betopan olduğu için seramik ve fayans uygulamaları için uygundur. Projelerimizde tuvalet ve banyo metrekarelerini görebilirsiniz. Bu ölçüler sizler için uygun ise bu şekilde, değilse sizin istediğiniz ebatlar için tasarlanmış banyo ve tuvaletlere uygulama yaptırabilirsiniz.

Prefabrik Ev Mutfağı Nasıldır?

Prefabrik ev mutfağı müşterilerimiz tarafından merak edilmektedir. Beğendiğiniz modellerimizde ister amerikan mutfak, isterseniz ayrı mutfak olarak sizlere projeler sunmaktayız. Prefabrik ev fiyatları sayfamızdan bir model seçerek mutfak boyutlarına ulaşabilirsiniz. Mutfak tezgahlarında metretül hesabıyla belirlenen boyutlarda tezgah yaptırabilirsiniz. Bunun için ister yapı malzemeleri satan firmalardan, isterseniz de marangozlardan mutfak dolabı yaptırabilirsiniz. Örneklerde göreceğiniz farklı türde mutfak dolapları bulunmaktadır.

Prefabrik Ev Mutfak Prefabrik Evlerde Mutfak

Prefabrik ev modelleri ve içi hakkında fotoğrafları sitemizden yada showroom binalarımızdan görebilirsiniz. Bizlere ulaşarak prefabrik ev içi ile ilgili bilgileri daha detaylı olarak öğrenebilirsiniz.