Prefabrik Ev Hakkında

Prefabrik ev blogu kategorimizde prefabrik evler ile ilgili detayları anlattık. Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Prefabrik Ev 3+1
Prefabrik Ev Hakkında

Prefabrik Ev 3+1

Prefabrik evler gün geçtikçe ülkemizde daha yaygın hale gelen müstakil konut tipidir. Bu evlerin her geçen gün sayısının artmasının sebebi hızlı kurulup güvenli yapıya sahip olmalarıdır. Prefabrik ev 3+1, geniş ev isteyen müşterilerimizin tercihleri arasındadır. 3+1, 3 oda 1 salon prefabrik ev demektir. Mutfak oda olarak sayılmaz. 3+1 yapıya ek olarak binalarımızın içinde ister salon içinde, istenirse ayrı oda olarak kullanılır. 3+1 prefabrik ev, tek katlı ve dubleks ev olarak iki çeşitte incelenmektedir.

Prefabrik Ev Fiyatları 3+1

Prefabrik ev fiyatları 3+1 evler için 18 tane modelimiz bulunmaktadır. Bunların 11 tanesi tek katlı 3+1 ev, 7 tanesi dubleks 3+1 modelidir. Tek katlı modellerimizde 8 adet standart, 3 özel tasarım prefabrik ev bulunmaktadır. Dubleks evlerde ise 7 tane standart çift katlı ev bulunmaktadır.

Tek Katlı 3+1 Prefabrik Evler

Tek katlı evler, 82 m²’den başlar ve 132 m²’ye kadar çeşitlilik gösterir. Modellerin fiyatlarına beğendiğiniz evlerin sayfalarından ulaşabilirsiniz. Tek katlı prefabrik ev 3+1 fiyatları ve modellerine aşağıdan ulaşabilirsiniz. 11 hazır projeye ek olarak kendi projenizi de çizebilirsiniz.

Dubleks 3+1 Prefabrik Evler

Dubleks evler, 82 m²’den başlar ve 158 m²’ye kadar çeşitlilik gösterir. Modellerin fiyatlarına beğendiğiniz evlerin sayfalarından ulaşabilirsiniz. Dubleks prefabrik ev 3+1 fiyatları ve modellerine aşağıdan ulaşabilirsiniz. 7 hazır projeye ek olarak kendi projenizi de çizebilirsiniz.

3 Oda 1 Salon Prefabrik Ev

3+1 evlerde, mutfağı salon içerisine alırsanız yatak odası sayısını artırabilirsiniz. Bu sizin tercihinize kalmış bir durum. Genellikle kalabalık ailelerin tercih ettiği büyük evler için 3 oda 1 salon prefabrik ev, en doğru tercihtir.

Firmamızın yayınladığı 18 tane hazır projeye ek olarak kendi projenizi yada mevcut evlerde değişiklik yapıyoruz. Burada temel amaç, her müşterinin beklentisini karşılamaktadır. Prefabrik evler esnek yapılı binalar olduğu için ihtiyaca yönelik evler yapılabilmektedir. Prefabrik ev 3+1, bu evler için konforun yüksek olduğu metrekareye sahip evlerdir. En küçük 3+1 ev, 82 metrekaredir. Bundan daha küçük metrekareye sahip evlerde 3 oda 1 salon uygulaması binadaki odaların ve kullanım alanlarını küçülteceği için tavsiye etmiyoruz. İhtiyacınıza yönelik en güzel prefabrik evleri yaptırmak için bizi arayarak bilgi alabilirsiniz.

Prefabrik Ev içi
Prefabrik Ev Hakkında

Prefabrik Ev İçi Nasıldır?

Prefabrik evlerin içi her zaman merak edilmektedir. Siz değerli müşterilerimiz için prefabrik ev içi nasıldır bunu anlatacağız. Yapmış olduğumuz evlerde parke, seramik ve mutfak dolabını müşterilerimiz yapmaktadır. Bunun sebebini daha önceki yazılarımızda anlatmıştık. Kısaca değinmek gerekirse, ahşap grubu malzemelerde fiyat aralığı çok değişken olmak ile birlikte göz zevkine hitap etmektedir. Bundan dolayı müşterilerimize bu bölümleri bırakıyoruz.

Son yıllarda teknolojinin gelişimiyle beraber prefabrik evler odak noktası haline gelmiştir. Pandemi sürecinden sonra müstakil evlere olan ihtiyaç bir hayli artmış ve müşterilerimizde de bu yönde talepler oluşmuştur. Prefabrik ev yaptırmak isteyen müşterilerimiz prefabrik ev içi hakkında bilgi almak istemektedir. Sizlere hem detayları anlatıp hem de fotoğraflar ile prefabrik evin içi nasıldır sorusunu yanıtlayacağız.

Prefabrik Ev Odaları Nasıldır?

Prefabrik ev içi, en çok odalar açısından sorulmaktadır. Yaptığımız evlerde odalar bu şekilde gözükmektedir. Duvar panellerinde gördüğünüz çizgiler duvar panelleri birleşimleri olup çıtalar ile kapatılmaktadır. Dilerseniz alçıpan uygulamasıyla üstü kapatılarak düz duvar görüntüsü de verilmektedir. Alçıpan uygulaması yalnızca görüntü açısından yapılmakta olup ek bir izolasyon görevi görmemektedir.

Prefabrik Ev içi

Prefabrik Evlerin içi Prefabrik Ev Modelleri ve içi

Prefabrik Evlerde Banyo Nasıldır?

Prefabrik ev banyosu nasıldır diye merak ediyorsanız bu şekilde bir banyoya sahip olabilirsiniz. Banyo kaplamaları müşterilerimizin inisiyatifinde olup, biz size duşakabin teknesi, klozet ve eviye paketini veriyoruz. Buna ek olarak sizler fayans  uygulaması yaptırarak dilediğiniz tasarıma uygun bir banyoya sahip olabilirsiniz. Burada uygulamalar sizin göz zevkinize ve bütçenize bağlı olarak değişiklik göstermektedir.

Prefabrik Ev Banyosu Nasıldır Prefabrik Ev Banyosu

Prefabrik ev tuvaleti ve banyosu şekilde gördüğünüz gibi yapılabilmektedir. Duvarlarımız betopan olduğu için seramik ve fayans uygulamaları için uygundur. Projelerimizde tuvalet ve banyo metrekarelerini görebilirsiniz. Bu ölçüler sizler için uygun ise bu şekilde, değilse sizin istediğiniz ebatlar için tasarlanmış banyo ve tuvaletlere uygulama yaptırabilirsiniz.

Prefabrik Ev Mutfağı Nasıldır?

Prefabrik ev mutfağı müşterilerimiz tarafından merak edilmektedir. Beğendiğiniz modellerimizde ister amerikan mutfak, isterseniz ayrı mutfak olarak sizlere projeler sunmaktayız. Prefabrik ev fiyatları sayfamızdan bir model seçerek mutfak boyutlarına ulaşabilirsiniz. Mutfak tezgahlarında metretül hesabıyla belirlenen boyutlarda tezgah yaptırabilirsiniz. Bunun için ister yapı malzemeleri satan firmalardan, isterseniz de marangozlardan mutfak dolabı yaptırabilirsiniz. Örneklerde göreceğiniz farklı türde mutfak dolapları bulunmaktadır.

Prefabrik Ev Mutfak Prefabrik Evlerde Mutfak

Prefabrik ev modelleri ve içi hakkında fotoğrafları sitemizden yada showroom binalarımızdan görebilirsiniz. Bizlere ulaşarak prefabrik ev içi ile ilgili bilgileri daha detaylı olarak öğrenebilirsiniz.