Prefabrik Ev 3+1

Prefabrik Ev 3+1

Prefabrik evler gün geçtikçe ülkemizde daha yaygın hale gelen müstakil konut tipidir. Bu evlerin her geçen gün sayısının artmasının sebebi hızlı kurulup güvenli yapıya sahip olmalarıdır. Prefabrik ev 3+1, geniş ev isteyen müşterilerimizin tercihleri arasındadır. 3+1, 3 oda 1 salon prefabrik ev demektir. Mutfak oda olarak sayılmaz. 3+1 yapıya ek olarak binalarımızın içinde ister salon içinde, istenirse ayrı oda olarak kullanılır. 3+1 prefabrik ev, tek katlı ve dubleks ev olarak iki çeşitte incelenmektedir.

Prefabrik Ev Fiyatları 3+1

İçindekiler

Prefabrik ev fiyatları 3+1 evler için 18 tane modelimiz bulunmaktadır. Bunların 11 tanesi tek katlı 3+1 ev, 7 tanesi dubleks 3+1 modelidir. Tek katlı modellerimizde 8 adet standart, 3 özel tasarım prefabrik ev bulunmaktadır. Dubleks evlerde ise 7 tane standart çift katlı ev bulunmaktadır.

Tek Katlı 3+1 Prefabrik Evler

Tek katlı evler, 82 m²’den başlar ve 132 m²’ye kadar çeşitlilik gösterir. Modellerin fiyatlarına beğendiğiniz evlerin sayfalarından ulaşabilirsiniz. Tek katlı prefabrik ev 3+1 fiyatları ve modellerine aşağıdan ulaşabilirsiniz. 11 hazır projeye ek olarak kendi projenizi de çizebilirsiniz.

Dubleks 3+1 Prefabrik Evler

Dubleks evler, 82 m²’den başlar ve 158 m²’ye kadar çeşitlilik gösterir. Modellerin fiyatlarına beğendiğiniz evlerin sayfalarından ulaşabilirsiniz. Dubleks prefabrik ev 3+1 fiyatları ve modellerine aşağıdan ulaşabilirsiniz. 7 hazır projeye ek olarak kendi projenizi de çizebilirsiniz.

3 Oda 1 Salon Prefabrik Ev

3+1 evlerde, mutfağı salon içerisine alırsanız yatak odası sayısını artırabilirsiniz. Bu sizin tercihinize kalmış bir durum. Genellikle kalabalık ailelerin tercih ettiği büyük evler için 3 oda 1 salon prefabrik ev, en doğru tercihtir.

Firmamızın yayınladığı 18 tane hazır projeye ek olarak kendi projenizi yada mevcut evlerde değişiklik yapıyoruz. Burada temel amaç, her müşterinin beklentisini karşılamaktadır. Prefabrik evler esnek yapılı binalar olduğu için ihtiyaca yönelik evler yapılabilmektedir. Prefabrik ev 3+1, bu evler için konforun yüksek olduğu metrekareye sahip evlerdir. En küçük 3+1 ev, 82 metrekaredir. Bundan daha küçük metrekareye sahip evlerde 3 oda 1 salon uygulaması binadaki odaların ve kullanım alanlarını küçülteceği için tavsiye etmiyoruz. İhtiyacınıza yönelik en güzel prefabrik evleri yaptırmak için bizi arayarak bilgi alabilirsiniz.