Karabük Prefabrik Ev

Karabük Prefabrik Ev

Karabük, Karadeniz bölgesinde yer alan ve nüfusu 250 bin olan güzel bir şehirdir. Turizm açısından oldukça gelişmiş olan il her yıl yüz binlerce ziyaretçi ağırlamaktadır. Karabük prefabrik ev, Karabüklüler için sunduğumuz projemizdir. Depreme dayanıklı olarak projesi çizilen ve imalatı yapılan ürünlerimiz bu bölgede gönül rahatlığıyla kullanılabilir. Şehrimiz fabrikamıza yakın olduğu için müşterilerimizi fabrikaya ve satış ofisimize davet ediyoruz. Bununla beraber gittikçe artan ve çoğalan nüfusun ihtiyaçlarından birisi olan barınma ihtiyacı, günden güne artmakta ve sorun haline gelmektedir.

Artan beton yapılara ve artan nüfusa bir çözüm olarak üretilen prefabrik yapılar, bütçe bakımından sıkıntı çekenler daha çok tercih etmektedirler. Prefabrik evleri çekici kılan özelliklerinden biriside istenildiği kadar, ekleme yapılabilmesi ve yapının genişletilebilir bir halde olmasıdır. Hatta çoğu kişinin tercih sebeplerinden olan ekleme yapılabilir olunuşu, evin genişletilmesine olanak sağlamaktadır ve prefabrik ev daha cazip olmaktadır.

Prefabrik Ev Fiyatları Karabük

Tek katlı prefabrik ev fiyatları 1+1 40 m² ev ile başlamakta ve fiyatı 37.200 TL’dir. Tek katlılar içerisinde 2 tane kampanyalı model bulunmaktadır. Bunlar 2+1 70 m² ve 3+1 80 m² evlerdir. İlk ev 47.200 TL ve ikinci ev ise 52.750 TL’dir. Tek katlı evlerde 166 m²’ye kadar çizimini yaptığımız ev bulunmaktadır. Siz isterseniz metrekareyi büyütebilir yada isteğinize göre çizim ve imalat yapabiliriz.

Karabük prefabrik ev fiyatları için tüm fiyatların bulunduğu sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Dubleks prefabrik ev fiyatları, 2+1 82 m² ev ile başlamakta ve fiyatı 86.500 TL’dir. Çift katlı villa prefabrik modellerinde 158 m²’ye kadar hazırlamış olduğumuz çeşit bulunmaktadır ve fiyatı 141.400 TL’dir. Tüm fiyatlarda %20’nin üzerinde indirim yaptık. Dolayısıyla müşterilerimizin prefabrik ev konusunda alım gücü de artmış oldu. Prefabrik ev Karabük, oldukça tercih edilebilir bir duruma gelmiştir.

Prefabrik evler, yeri belirlenerek önce beton ile zemini hazırlanan ve geri kalan tüm parçalarının (kapı, cam, pencere, duvarlar, zemin malzemesi) fabrikada üretilmesi ile, belirlenen yerde birleştirilmesi sonucu ortaya çıkan evlerdir. Ekonomik olarak beton yapılardan daha ucuz olan ve fonksiyonel yapılar olan prefabrik evler çoğu kesimin tercihi olmuştur. Karabük prefabrik ev, artan talep neticesinde ucuzlamış ve hitap ettiği kesimi artırmıştır. Ayrıca prefabrik ev fiyatları, beton yapılı binalardan çok daha ucuzdur.

Prefabrik Ev Karabük

Karabük’ün 6 ilçesi bulunmaktadır. Bu ilçelerin tamamına prefabrik ev yapıyoruz. Bunlar:

  • Eflani
  • Eskipazar
  • Merkez
  • Ovacık
  • Safranbolu
  • Yenice

Prefabrik evleri kullanışlı yapan en büyük özellikleri istenilen yere, istenilen ölçüde yapılabilir ve istenildiği zaman kaldırılabilir veya taşınabilir bir ürün olmalarıdır. Bu sebeple prefabrik ev fiyatları ve modelleri oldukça geniştir. İstenilen şekilde yapılabilen prefabrik evler oldukça çok çeşit ve modele sahiptirler. Bu yüzden Karabük prefabrik ev modelleri oldukça fazladır.