Karaman Prefabrik Ev

Karaman Prefabrik Ev

Karaman, nüfusu 250 binin üzerinde olan ve İç Anadolu bölgesinde yer alan güzel bir şehirdir. Turistik bölgelere olan yakınlığıyla birlikte dikkatleri üzerine çekmeyi her zaman başarmıştır. Karaman prefabrik ev, Karamanlılar için sunduğumuz projemizdir. Yaşam alanları için farklı alternatifler değerlendirilirken son yıllarda en çok rağbet gösterilen tarz prefabrik evlerdir. Bu evler kurulumu ve üretimi bakımından çok kolaydır. Prefabrik evlerin tarzı ve oda sayısı kişilerin zevkine göre ayarlanabilir özelliktedir.

Kullanımı açısından da kişilere büyük yarar sağlayan prefabrik evleri tek katlı olarak üretilmektedir. Renkleri, duruşu ve kullanım kolaylığı ile bu tarz evler gün geçtikçe daha çok tercih edilmektedir. Çok katlı evlerin üretimi de ilgili firmalar tarafından yapılmaktadır. Özellikle bahçelerde kullanılan Karaman prefabrik ev kamelyalı veya daha düz olarak tercih edilebilir.

Prefabrik Ev Fiyatları Karaman

İçindekiler

Tek katlı prefabrik ev fiyatları 1+1 40 m² ev ile başlamakta ve fiyatı 37.200 TL’dir. Tek katlılar içerisinde 2 tane kampanyalı model bulunmaktadır. Bunlar 2+1 70 m² ve 3+1 80 m² evlerdir. İlk ev 47.200 TL ve ikinci ev ise 52.750 TL’dir. Tek katlı evlerde 166 m²’ye kadar çizimini yaptığımız ev bulunmaktadır. Siz isterseniz metrekareyi büyütebilir yada isteğinize göre çizim ve imalat yapabiliriz.

Karaman prefabrik ev fiyatları için tüm fiyatların bulunduğu sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Dubleks prefabrik ev fiyatları, 2+1 82 m² ev ile başlamakta ve fiyatı 86.500 TL’dir. Çift katlı villa prefabrik modellerinde 158 m²’ye kadar hazırlamış olduğumuz çeşit bulunmaktadır ve fiyatı 141.400 TL’dir. Tüm fiyatlarda %20’nin üzerinde indirim yaptık. Dolayısıyla müşterilerimizin prefabrik ev konusunda alım gücü de artmış oldu. Prefabrik ev Karaman, oldukça tercih edilebilir bir duruma gelmiştir.

Prefabrik evler genellikle her ortamda kullanılır. Hobi bahçelerinde, geniş arazilerde, arsalarda, şantiyelerde, otellerin bahçelerinde ve diğer gerekli olan her yerde bu ev modeli yer alır. Ekstra çaba sarf etmeden inşaat malzemesine gerek kalmadan prefabrik evler hazırlanır ve anında monte edilerek kullanıma hazırlanır. Bahçeli olan her arazide yaygın olarak kullanıldığından dolayı üreticiler bu konuda gerekli önlemleri alarak imal etmişlerdir.

Prefabrik Ev Karaman

Karaman’ın 6 ilçesi bulunmaktadır. Bu ilçelerin tamamına prefabrik ev yapıyoruz. Bunlar:

  • Ayrancı
  • Başyayla
  • Ermenek
  • Kazımkarabekir
  • Merkez
  • Sarıveliler

Prefabrik ev fiyatları her firmanın kullandığı malzemeye ve büyüklüğe göre değişiklik gösterir. Kişiler tarafından gelen talepler prefabrik evlerin büyüklüğün ev şeklini oluşturur. Oda sayısı, banyo ve mutfağın duruşu, balkon kısmı, cam ve çerçevelerin yapılmasıyla prefabrik evin ana hatları oluşturulmuş olur. Karaman prefabrik ev, sizlere daima en kaliteli ürünü satmayı hedeflemektedir. ürünü satmayı hedeflemektedir. En güzel ev modellerini firmamızdan bulabilirsiniz. Ayrıca bizleri fabrikamızın önündeki satış ofisimizde ziyaret ederek teknik ve detaylı bilgi alabilir ve showroom binalarımızı gezebilirsiniz. Ayrıntılı bilgi için lütfen bizi arayınız.