Kars Prefabrik Ev

Kars Prefabrik Ev

Kars, 300 bine yaklaşan nüfusuyla Doğu Anadolu bölgesinde yer alan soğuk hava koşullarıyla meşhur güzel bir şehirdir. Ülke sınırımızda yer almasından dolayı farklı milletler ile sürekli olarak diyalog halinde olan ve ülkemize turist çeken bir şehir olmuştur. Kars prefabrik ev, Karslılar için sunduğumuz projemizdir. Soğuk hava koşullarına uygun olarak imal ettiğimiz kaliteli malzeme ile kışın gönül rahatlığıyla oturabileceğiniz evinizi bizlere yaptırmanızı tavsiye ediyoruz.

Ülkemize 1999 yılında Marmara depremi ile giriş yapan prefabrik evleri ilk etapta depremzedelere korunaklı bir barınak sağlamak amaçlı kullanılmıştır. Ancak dünyada çok popüler olan prefabrik ev fiyatları betonarme ev fiyatlarına göre daha hesaplı olduğu ve yapım süresinin hızlı bir şekilde sonuçlanması gibi nedenlerle ülkemizde de tercih edilir olmuştur. Özellikle bahçe içlerinde hem portatif hem de kullanışlılığı ile sıkça tercih ediliyor.

Prefabrik Ev Fiyatları Kars

İçindekiler

Tek katlı prefabrik ev fiyatları 1+1 40 m² ev ile başlamakta ve fiyatı 37.200 TL’dir. Tek katlılar içerisinde 2 tane kampanyalı model bulunmaktadır. Bunlar 2+1 70 m² ve 3+1 80 m² evlerdir. İlk ev 47.200 TL ve ikinci ev ise 52.750 TL’dir. Tek katlı evlerde 166 m²’ye kadar çizimini yaptığımız ev bulunmaktadır. Siz isterseniz metrekareyi büyütebilir yada isteğinize göre çizim ve imalat yapabiliriz.

Kars prefabrik ev fiyatları için tüm fiyatların bulunduğu sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Dubleks prefabrik ev fiyatları, 2+1 82 m² ev ile başlamakta ve fiyatı 86.500 TL’dir. Çift katlı villa prefabrik modellerinde 158 m²’ye kadar hazırlamış olduğumuz çeşit bulunmaktadır ve fiyatı 141.400 TL’dir. Tüm fiyatlarda %20’nin üzerinde indirim yaptık. Dolayısıyla müşterilerimizin prefabrik ev konusunda alım gücü de artmış oldu. Prefabrik ev Kars, oldukça tercih edilebilir bir duruma gelmiştir.

Aynı zamanda daha sonra evde tadilat ve yenileme işlemleri yapılacağı zaman parçaların sökülerek tekrar takılmasına olanak sağlıyor. Fabrikalardan hazır olarak gelen parçaların montajı ile tamamlanan prefabrik ev fiyatları uygun olmasının yanında kullanılan insan gücü de betonarme evlere göre daha azdır. Prefabrik evleri tercih edildiği zaman insan gücünden, zamandan ve maliyetten tasarruf edilir. Hal böyle olunca prefabrik ev fiyatları ve modelleri mutlaka değerlendirilmelidir.

Prefabrik Ev Kars

Kars’ın 8 ilçesi bulunmaktadır. Bu ilçelerin tamamına prefabrik ev yapıyoruz. Bunlar:

  • Akyaka
  • Arpaçay
  • Digor
  • Kağızman
  • Merkez
  • Sarıkamış
  • Selim
  • Susuz

Son yıllarda ısı yalıtımı sıkça kullanılan bir yalıtım sistemdir. Kars prefabrik ev, teknoloji ile bütünleşen yapılar olması ve fabrikalardan hazır olarak imal edilmesi gibi sebepler ile ısı yalıtımı betonarme evlere göre daha iyidir. Bunun dışında bilinmesi gereken bir husus daha vardır. Bu da prefabrik evler de tıpkı betonarme evler gibi bir temel üzerine oturtulmalıdır. Aksi takdirde evin inşaatı bittiğinde kapı ve pencerelerin takılması yada açılıp kapanmasında problemler yaşanabilir. Bu hususta dikkatli olunması evde oturacak ailelerin yararına olacaktır. Evin malzemeleri alınmadan önce nasıl bir ev olacağı konusunda proje çizilir.