Gümüşhane Prefabrik Ev

Gümüşhane Prefabrik Ev

Gümüşhane, 160 binden fazla nüfusa sahip Karadeniz şehridir. Doğası ve dağları ile çevre şehirler arasında dikkat çekmektedir. Gümüşhane prefabrik ev, Gümüşhaneliler için sunduğumuz hizmetimizdir. Arazisi olan birçok kişi rahatlığı ve kullanışlı olması nedeni ile prefabrik evleri tercih etmektedir. Hafif çelik teknolojisi ile detaylandırılan konutlar yapı yönetmeliğine uygun olarak projelendirilmekte ve tasarlanmaktadır. Farklı kullanım ihtiyaçlarına göre tasarlanan evler, her türlü iklim koşullarına ayak uydurduğu gibi sağlam, estetik ve uzun ömürlü yapılardır. Isı ve ses yalıtımına sahip evleri her ortamda kullanabilirsiniz.

Prefabrik evler tasarımları ve kullanışlılığı nedeni ile çok fazla tercih edilmektedir. Bu yapılar 1. derecede depreme dayanıklı olan hazır yapılardır. Esnek ve hafif olması nedeni ile sallansa bile yıkılmazlar. Prefabrik ev modelleri çok fazla seçeneklere sahiptir. Konutlar sökülerek takılabilir. Her türlü iklim koşulu hesaplanması nedeni ile uzun yıllar kullanım imkanı sağlar. Kullanılan kaliteli malzeme nedeni ile kesinlikle paslanma sorunu yaşanmaz, senelerce güvenle kullanabilirsiniz.

Prefabrik Ev Fiyatları Gümüşhane

İçindekiler

Tek katlı prefabrik ev fiyatları 1+1 40 m² ev ile başlamakta ve fiyatı 37.200 TL’dir. Tek katlılar içerisinde 2 tane kampanyalı model bulunmaktadır. Bunlar 2+1 70 m² ve 3+1 80 m² evlerdir. İlk ev 47.200 TL ve ikinci ev ise 52.750 TL’dir. Tek katlı evlerde 166 m²’ye kadar çizimini yaptığımız ev bulunmaktadır. Siz isterseniz metrekareyi büyütebilir yada isteğinize göre çizim ve imalat yapabiliriz.

Gümüşhane prefabrik ev fiyatları için tüm fiyatların bulunduğu sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Dubleks prefabrik ev fiyatları, 2+1 82 m² ev ile başlamakta ve fiyatı 86.500 TL’dir. Çift katlı villa prefabrik modellerinde 158 m²’ye kadar hazırlamış olduğumuz çeşit bulunmaktadır ve fiyatı 141.400 TL’dir. Tüm fiyatlarda %20’nin üzerinde indirim yaptık. Dolayısıyla müşterilerimizin prefabrik ev konusunda alım gücü de artmış oldu. Prefabrik ev Gümüşhane, oldukça tercih edilebilir bir duruma gelmiştir.

Prefabrik ev fiyatları özelliklerine göre farklılık gösterebiliyor. Kullanıcılarına özel konfor koşullarını sağlamak ve kaliteli yaşam alanı oluşturmak için her türlü etkenler hesaplanarak üretimi sağlanır. Tek katlı ve çok katlı evler düşük maliyetleri sayesinde oldukça uygun fiyatlara üretilebiliyor. Üretim aşamasında kullanılan malzemeler geri dönüşümlü olması sebebi ile çevre dostu tam bir mimarlık örneği sergilemektedir. Doğa dostu evler tasarıları ve teknolojileri ile kullanıcılarına tam konforu sağlamaktadır.

Prefabrik Ev Gümüşhane

Gümüşhane’nin 6 ilçesi bulunmaktadır. Bu ilçelerin tamamına prefabrik ev yapıyoruz. Bunlar:

  • Kelkit
  • Köse
  • Kürtün
  • Merkez
  • Şiran
  • Torul

Gümüşhane prefabrik ev, sizlere hem dayanıklı hem de görsel açıdan zengin bir ev ortamı sunmaktadır. Yazın ve kışın gönül rahatlığıyla evinizde oturabilirsiniz. Detaylar için lütfen bizimle iletişime geçiniz.