Hakkari Prefabrik Ev

Hakkari Prefabrik Ev

Hakkari, nüfusu 280 binin üzerinde olan ve Doğu Anadolu bölgesinde yer alan bir şehrimizdir. Ülkemizin en güneyinde bulunur ve ülke sınırındadır. Doğası gayet güzel olan bu şehir için Hakkari prefabrik ev, adeta tüm Hakkarililer için tercih edilebilir bir projedir. Dünyada kullanımı oldukça yaygın olan prefabrik evleri ülkemizde Marmara depremi sonrasında evsiz kalan depremzedelerin mağduriyetini çözmek amacı kullanılmıştır. O günden sonra ise kullanımı giderek artmıştır.

Prefabrik evleri birçok konforu ile dikkatleri üzerine çekiyor. Ancak en önemli avantajı betonarme evlere göre hem hızlı hem de pratik bir yapım aşamasının olmasıdır. Bunun yanında ısı yalıtımının da betonarme evlere göre daha etkili olduğu biliniyor. Ayrıca parçaları sökülerek başka yerlere nakil edilebilen ve montajı sağlanabilen prefabrik ev fiyatları piyasada oldukça uygundur. Betonarme evlere göre prefabrik ev fiyatları daha uygundur.

Prefabrik Ev Fiyatları Hakkari

Tek katlı prefabrik ev fiyatları 1+1 40 m² ev ile başlamakta ve fiyatı 37.200 TL’dir. Tek katlılar içerisinde 2 tane kampanyalı model bulunmaktadır. Bunlar 2+1 70 m² ve 3+1 80 m² evlerdir. İlk ev 47.200 TL ve ikinci ev ise 52.750 TL’dir. Tek katlı evlerde 166 m²’ye kadar çizimini yaptığımız ev bulunmaktadır. Siz isterseniz metrekareyi büyütebilir yada isteğinize göre çizim ve imalat yapabiliriz.

Hakkari prefabrik ev fiyatları için tüm fiyatların bulunduğu sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Dubleks prefabrik ev fiyatları, 2+1 82 m² ev ile başlamakta ve fiyatı 86.500 TL’dir. Çift katlı villa prefabrik modellerinde 158 m²’ye kadar hazırlamış olduğumuz çeşit bulunmaktadır ve fiyatı 141.400 TL’dir. Tüm fiyatlarda %20’nin üzerinde indirim yaptık. Dolayısıyla müşterilerimizin prefabrik ev konusunda alım gücü de artmış oldu. Prefabrik ev Hakkari, oldukça tercih edilebilir bir duruma gelmiştir.

Prefabrik deyince genelde akla prefabrik evler gelse de prefabrik yapılar fabrikasyon aşmasında projelere göre parçaları üretilip yapım aşamasında parçaların birbirine monte edilmesi esasına dayanan şantiyeler, okullar, ofisler ve hastaneler gibi yapılarda da kullanılmaktadır. Prefabrik yapıların montajı aşamasında önce temel üzerine yapının iskeleti oturtulur. Akabinde ise parçalar iskeletin üzerinde birleştirilir.

Prefabrik Ev Hakkari

Hakkari’nin 5 ilçesi bulunmaktadır. Bu ilçelerin tamamına prefabrik ev yapıyoruz. Bunlar:

  • Çukurca
  • Derecik
  • Merkez
  • Şemdinli
  • Yüksekova

Yapının inşasında dikkat edilmesi gereken en önemli nokta ise prefabrik yapının yerleştirileceği zeminin mutlaka düz olması gerekir. Çünkü zemin düz olmaz ise yapının kapı ve pencereleri açılıp kapanırken sorun yaratabilir. Bunun yanında kamu kurumlarının tadilatı sırasında da prefabrik ev fiyatları ve modelleri ekonomik olduğu için değerlendirilmesi gerekir. Hakkari prefabrik ev yapımı ortalama 7 ile 10 gün kadar sürer. Montaj işlemine başlanmadan önce prefabrik ev modelleri hakkında detaylı bir inceleme yapılmalıdır.