Muş Prefabrik Ev

Muş Prefabrik Ev

Muş, nüfusu 400 binin üzerinde olan ve Doğu Anadolu bölgesinde yer alan güzel bir şehirdir. Doğal güzelliği ve yapısı itibariyle turistler için uğrak noktalardan birisi olan Muş, aynı zamanda tarihi açıdan da oldukça verimlidir. Muş prefabrik ev, Muşlular için sunduğumuz projemizdir. Son yıllarda kullanım alanı olarak geniş bir yelpazeye sahip olan prefabrik evler değişik ve özel tasarımlarıyla tercih nedenleri arasındadır. Tek katlı, iki katlı veya üç katlı olarak isteğe bağlı şekilde imalatı yapılan bu evler kurulumu açısından da çok kolaydır. Prefabrik evleri satın almak için ilgili firmalardan yardım alınarak uygun fiyatlar doğrultusunda satın alınabilmektedir. Bahçeli veya kamelyalı olarak tasarlanan bu evler genelde şehir hayatından sıkılan kişilerin gözdesi haline gelmiştir.

Prefabrik Ev Fiyatları Muş

İçindekiler

Tek katlı prefabrik ev fiyatları 1+1 40 m² ev ile başlamakta ve fiyatı 37.200 TL’dir. Tek katlılar içerisinde 2 tane kampanyalı model bulunmaktadır. Bunlar 2+1 70 m² ve 3+1 80 m² evlerdir. İlk ev 47.200 TL ve ikinci ev ise 52.750 TL’dir. Tek katlı evlerde 166 m²’ye kadar çizimini yaptığımız ev bulunmaktadır. Siz isterseniz metrekareyi büyütebilir yada isteğinize göre çizim ve imalat yapabiliriz.

Muş prefabrik ev fiyatları için tüm fiyatların bulunduğu sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Dubleks prefabrik ev fiyatları, 2+1 82 m² ev ile başlamakta ve fiyatı 86.500 TL’dir. Çift katlı villa prefabrik modellerinde 158 m²’ye kadar hazırlamış olduğumuz çeşit bulunmaktadır ve fiyatı 141.400 TL’dir. Tüm fiyatlarda %20’nin üzerinde indirim yaptık. Dolayısıyla müşterilerimizin prefabrik ev konusunda alım gücü de artmış oldu. Prefabrik ev Muş, oldukça tercih edilebilir bir duruma gelmiştir.

Prefabrik ev fiyatları ve modelleri, imal edilirken kullanılan malzemeye göre veya içeriğinde ki oda sayısına göre değişiklik gösterir. Prefabrik evlerin özel olarak üretilmesi sebebiyle genelde düz zeminlerde kullanılmaktadır. Arsalarda, tarlalarda, şantiyelerde, hobi bahçelerinde, otel ve pansiyonların geniş arazilerinde yaygın olarak kullanılır. Prefabrik evlerin duruşu betonarme evlere çok benzediğinden ilk tercih sebepleri arasında yer alır. Banyo, mutfak, oda, cam, çerçeve, ve daha birçok detayla üretilen Muş prefabrik ev, gelen talepler doğrultusunda yapılır. Bahçelere kurulması sebebiyle kişiler şehir hayatından koparak nefes alma ortamları yaratabilir.

Prefabrik Ev Muş

Muş’un 6 ilçesi bulunmaktadır. Bu ilçelerin tamamına prefabrik ev yapıyoruz. Bunlar:

  • Bulanık
  • Hasköy
  • Korkut
  • Malazgirt
  • Merkez
  • Varto

Üretimi yapılan fabrikalarda Muş prefabrik ev, müşterilerin hizmetine sunulmaktadır. Özel evler olduğundan dolayı araçlarla verilen adrese getirilerek montajı yapılır. Zahmetsiz ve çabasız şekilde prefabrik evler kullanım kolaylığı sağlar. Zahmetsiz ve çabasız şekilde prefabrik evler kullanım kolaylığı sağlar. Zahmetsiz ve çabasız şekilde prefabrik evler kullanım kolaylığı sağlar. Evler ile ilgili teknik bilgi ve merak ettiğiniz konular için bizleri arayarak detayları öğrenebilirsiniz.