Kırıkkale Prefabrik Ev

Kırıkkale Prefabrik Ev

Kırıkkale, nüfusu 400 binin üzerinde olan ve İç Anadolu bölgesinde yer alan güzel bir şehirdir. Askeri sanayi konusunda gelişmiş olması bu şehri dikkat çeken bir hale getirmiştir. Ayrıca konum olarak ortada yer alması sayesinde yolcu trafiği açısından geçiş yolundadır. Kırıkkale prefabrik ev, Kırıkkaleliler için sunduğumuz projemizdir. İnsanların en büyük hayallerinden biri, şüphesiz ev sahibi olmaktır. Ancak ev fiyatlarının yüksek oluşu insanların bu hayallerini ertelemelerine sebep olmaktadır. Bununla birlikte, prefabrik ev nedeniyle pek çok kişinin ev sahibi olmasına olanak vermektedir.

Uygun fiyatları ile öne çıkan prefabrik evleri ayrıca özgün tasarım imkanı sebebiyle de tercih edilmektedir. Kırıkkale prefabrik ev, parçalar halinde fabrikada imal edilir. Kişiler kendi istedikleri özelliklerde imal ettirdikleri evlerle kendi tarzlarını oluşturabilirler. Üstelik prefabrik ev modelleri kadar uzun ömürlü olması sebebiyle de tercih edilmektedir.

Prefabrik Ev Fiyatları Kırıkkale

İçindekiler

Tek katlı prefabrik ev fiyatları 1+1 40 m² ev ile başlamakta ve fiyatı 37.200 TL’dir. Tek katlılar içerisinde 2 tane kampanyalı model bulunmaktadır. Bunlar 2+1 70 m² ve 3+1 80 m² evlerdir. İlk ev 47.200 TL ve ikinci ev ise 52.750 TL’dir. Tek katlı evlerde 166 m²’ye kadar çizimini yaptığımız ev bulunmaktadır. Siz isterseniz metrekareyi büyütebilir yada isteğinize göre çizim ve imalat yapabiliriz.

Kırıkkale prefabrik ev fiyatları için tüm fiyatların bulunduğu sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Dubleks prefabrik ev fiyatları, 2+1 82 m² ev ile başlamakta ve fiyatı 86.500 TL’dir. Çift katlı villa prefabrik modellerinde 158 m²’ye kadar hazırlamış olduğumuz çeşit bulunmaktadır ve fiyatı 141.400 TL’dir. Tüm fiyatlarda %20’nin üzerinde indirim yaptık. Dolayısıyla müşterilerimizin prefabrik ev konusunda alım gücü de artmış oldu. Prefabrik ev Kırıkkale, oldukça tercih edilebilir bir duruma gelmiştir.

İnsanlar açısından prefabrik ev fiyatları başlıca tercih sebebidir. Prefabrik ev bir daire fiyatının 10’da biri kadardır. Ayrıca, kişilere tasarım özgürlüğü de sunar. Kişiler kendi hayal etikleri eve göre sipariş verirler. Fabrikada parçalar halinde üretilen prefabrik evleri yerinde monte edilir. Her türlü araziye uygun oluşu ve ayrıca bir yerden sökülüp bir başka yere taşınabilmesi gibi avantajları düşünüldüğünde bu evlerin maliyeti oldukça düşüktür.

Prefabrik Ev Kırıkkale

Kırıkkale’nin 9 ilçesi bulunmaktadır. Bu ilçelerin tamamına prefabrik ev yapıyoruz. Bunlar:

  • Bahşili
  • Balışeyh
  • Çelebi
  • Delice
  • Karakeçili
  • Keskin
  • Merkez
  • Sulakyurt
  • Yahşihan

İnsanlar yazlık veya kışlık olarak prefabrik evlerden yararlanabilirler. Bu evlerin gerekli yalıtımı yapılmış olduğundan iklimden fazlaca etkilenmez ve konforlu bir ev ortamı sunar. Bununla birlikte, Kırıkkale prefabrik ev çeşitlilik arz etmektedir. Tek katlı ve iki katlı evler tercihe göre yapılabilmektedir. Ayrıca ev dışında iş amacıyla kullanıma uygun son derece fonksiyonel evler de imal edilmektedir. Kaliteli malzemeden imal ettiğimiz evler için showroom binalarımızı ziyarete gelerek görebilirsiniz. Evlerimiz ile ilgili detaylı bilgi almak için lütfen bizi arayarak iletişime geçiniz.