Kırklareli Prefabrik Ev

Kırklareli Prefabrik Ev

Kırklareli, 400 bin nüfusa sahip ve Marmara bölgesinde yer alan güzel bir şehrimizdir. Ülke sınırımızda yer almaktadır ve turistler açısından el verişli toprak yapısı ve şehir mimarisi ile dikkatleri üstüne çekmeyi daima başarmıştır. Kırklareli prefabrik ev, Kırklarelili müşterilerimize sunduğumuz projemizdir.

Günümüz de her şeyin bir alternatifi bulunuyor. Tüm ürünlerde hem maliyetli hem hesaplı ürün bulma imkanı mevcuttur. Tam da burada insan yaşamının büyük bir kısmını geçirdiği evler gündeme geliyor. Betonarme evlerin maliyetli olduğu herkesçe biliniyor. Peki, buna alternatif fiyatlar daha ekonomik yapılar olduğu biliniyor mu? Evet, kesinlikle prefabrik ev modelleri oldukça hesaplı ve alıcısını maddi olarak zorlanmaktadır.

Prefabrik Ev Fiyatları Kırklareli

Tek katlı prefabrik ev fiyatları 1+1 40 m² ev ile başlamakta ve fiyatı 37.200 TL’dir. Tek katlılar içerisinde 2 tane kampanyalı model bulunmaktadır. Bunlar 2+1 70 m² ve 3+1 80 m² evlerdir. İlk ev 47.200 TL ve ikinci ev ise 52.750 TL’dir. Tek katlı evlerde 166 m²’ye kadar çizimini yaptığımız ev bulunmaktadır. Siz isterseniz metrekareyi büyütebilir yada isteğinize göre çizim ve imalat yapabiliriz.

Kırklareli prefabrik ev fiyatları için tüm fiyatların bulunduğu sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Dubleks prefabrik ev fiyatları, 2+1 82 m² ev ile başlamakta ve fiyatı 86.500 TL’dir. Çift katlı villa prefabrik modellerinde 158 m²’ye kadar hazırlamış olduğumuz çeşit bulunmaktadır ve fiyatı 141.400 TL’dir. Tüm fiyatlarda %20’nin üzerinde indirim yaptık. Dolayısıyla müşterilerimizin prefabrik ev konusunda alım gücü de artmış oldu. Prefabrik ev Kırklareli, oldukça tercih edilebilir bir duruma gelmiştir.

Herkes bir ev yapmak ister ancak istediği evi yaptırmak maddi açıdan kişileri zorlayabilir. Prefabrik ev fiyatları ve modelleri hem hesaplı hem de çokça seçenek bulunduruyor. İstediğiniz modeli belirliyorsunuz ve proje aşamasında yaptıracağınız ev hakkında firma size bir fiyat veriyor. Daha sonra istediğiniz ürünün parçaları fabrikadan size teslim ediliyor. İnşa edilecek olan Kırklareli prefabrik ev, düz bir zemin üzerine ya da bir temel üzerine yerleştiriliyor. İlk etapta iskeleti yerleştirilen evin daha sonra parçaları birleştirilerek iskeletin üzerine oturtuluyor.

Prefabrik Ev Kırklareli

Kırklareli’nin 8 ilçesi bulunmaktadır. Bu ilçelerin tamamına prefabrik ev yapıyoruz. Bunlar:

  • Babaeski
  • Demirköy
  • Kofçaz
  • Lüleburgaz
  • Merkez
  • Pehlivanköy
  • Pınarhisar
  • Vize

Kırklareli prefabrik ev, inşa edildikten sonra betonarme evler gibi tadilatı ve ekleme yapma olanağı konusunda maliyetli değildir. Dilediğinde evin parçaları sökülerek yeni bir oda ya da mutfak ekleme yapılabilir. Bunun dışında prefabrik evlerin montaj esası ile inşa edildiği için daha sonra parçalar sökülerek başka yere transfer edilebilir. Kullanım ömürleri ile de tercih sebebi olan prefabrik evler ortalama 50 yıldır. Genellikle tek kat olarak yapılan bu evler iki katlı olarak da yapılabilir.