Kırşehir Prefabrik Ev

Kırşehir Prefabrik Ev

Kırşehir, nüfusu 250 bin olan ve İç Anadolu bölgesinde yer alan güzel bir şehrimizdir. Ahiler şehri olarak anılan ilimizde tarihi doku kendini korurken turistler açısından zengin ve doyurucu bir güzelliği de beraberinde getirmektedir. Tarihi açıdan ilgi odağı olmuş olan Kırşehir, ülkemizin ortasında bulunmanın da verdiği avantaj ile geçiş yolları üzerinde yer almaktadır. Kırşehir prefabrik ev, Kırşehirliler için sunduğumuz projemizdir.

Günümüz dünyasında artan kentleşme ve nüfusun getirdiği problemlerden birsi olan barınma problemi, bir çok kişiye dert oluyor. Artan bu soruna yönelik çözüm arayan firmalar ve hükumetler prefabrik evleri çözüm olarak düşünmüş ve kullanımlarını yaygınlaştırmayı hedeflemiştir. Prefabrik evleri yaygınlaştırma amacıyla evlerin fiyatları düşük tutulmaya çalışmış ve evlerin model sayıları çoğaltılmıştır. Kırşehir prefabrik ev modelleri bu doğrultuda giderek artmış ve kullanıcıların barınma sorunlarını çözmeyi hedeflemiştir.

Prefabrik Ev Fiyatları Kırşehir

İçindekiler

Tek katlı prefabrik ev fiyatları 1+1 40 m² ev ile başlamakta ve fiyatı 37.200 TL’dir. Tek katlılar içerisinde 2 tane kampanyalı model bulunmaktadır. Bunlar 2+1 70 m² ve 3+1 80 m² evlerdir. İlk ev 47.200 TL ve ikinci ev ise 52.750 TL’dir. Tek katlı evlerde 166 m²’ye kadar çizimini yaptığımız ev bulunmaktadır. Siz isterseniz metrekareyi büyütebilir yada isteğinize göre çizim ve imalat yapabiliriz.

Kırşehir prefabrik ev fiyatları için tüm fiyatların bulunduğu sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Dubleks prefabrik ev fiyatları, 2+1 82 m² ev ile başlamakta ve fiyatı 86.500 TL’dir. Çift katlı villa prefabrik modellerinde 158 m²’ye kadar hazırlamış olduğumuz çeşit bulunmaktadır ve fiyatı 141.400 TL’dir. Tüm fiyatlarda %20’nin üzerinde indirim yaptık. Dolayısıyla müşterilerimizin prefabrik ev konusunda alım gücü de artmış oldu. Prefabrik ev Kırşehir, oldukça tercih edilebilir bir duruma gelmiştir.

Prefabrik ev, artan beton yapılara ve nüfusların barınma problemlerine çözüm olmak amacıyla %90’a yakın kısmı fabrikalarda üretilen fonksiyonel ve kullanışlı evlerdir. Bu evlerin kurulacağı yere önceden beton ile zemin hazırlanır ve evin geri kalan tüm parçaları (Kapı, cam, pencere, duvar, çatı) fabrikada üretilir. Üretilen parçalar evin kurulacağı zemine getirilir ve ev kolaylıkla kurulur. Kurulu olan evlere ek yapılabiliyor olması prefabrik ev fiyatları ve modelleri sayısında artışa sebep olmuş ve artan çeşitlilik bazında fiyat çeşitliliği de oluşmuştur. Günümüzde de rekabet ortamına bağlı olarak prefabrik ev fiyatları ucuzlamıştır.

Prefabrik Ev Kırşehir

Kırşehir’in 7 ilçesi bulunmaktadır. Bu ilçelerin tamamına prefabrik ev yapıyoruz. Bunlar:

  • Akçakent
  • Akpınar
  • Boztepe
  • Çiçekdağı
  • Kaman
  • Merkez
  • Mucur

Prefabrik ev, artan çeşitliliğine ve rekabet ortamına göre değişmekle beraber, genel olarak beton yapılardan daha ucuz durumdadırlar. Kırşehir prefabrik ev; Her ortam ve zeminde kurulabilir ve kullanılabilirler. Üretimleri kolay ve ucuzdur, beton yapılar kadar dayanıklıdırlar. Kurulu olan evlere, ek olarak yapılar eklenebilir haldedirler. İstenildiği zaman dağıtılabilir ve kolaylıkla taşınabilirler.