Kilis Prefabrik Ev

Kilis Prefabrik Ev

Kilis, 150 bin nüfusa sahip ve Güneydoğu Anadolu bölgesinde yer alan güzel bir şehirdir. Göçmenlere ev sahipliği yapan ve tarihte de önemli bir konumda yer alan bu ilimizde toprak yapısı evler açısından uygundur. Depreme dayanıklı olma amacıyla imalatını yaptığımız kaliteli malzemelerden elde edilen prefabrikler Kilis’te kullanılmaktadır. Mülteci kamplarında da çok sık tercih edilen bu yapıları sizin ilginize sunuyoruz. Kilis prefabrik ev, Kilisliler için sunduğumuz projemizdir.

Prefabrik evler, hem kullanışlılığı hem de fiyatı bakımından son zamanlarda oldukça popüler durumdadır. Prefabrik ev fiyatları ve modelleri nelerdir? İşte detaylar: Kilis prefabrik ev, bir yerden başka bir yere kolayca taşınabilen ve belirli parçaların istenilen yerlere monte edilerek birleştirilmesi sonucu oluşan yapılardır. Prefabrik evler: duvar, kapı gibi elemanların beton platformlar üzerine monte edilmesi anlamına gelmektedir. Birçok avantajı bulunan prefabrik, birçok alana kurulabilir ve farklı modeller şeklinde inşa edilebilirler.

Prefabrik Ev Fiyatları Kilis

Tek katlı prefabrik ev fiyatları 1+1, 40 m² ev ile başlamaktadır. Tek katlılar içerisinde 2 tane kampanyalı model bulunmaktadır. Bunlar 2+1, 70 m² ve 3+1, 80 m² evlerdir. Tek katlı evlerde 166 m²’ye kadar çizimini yaptığımız ev bulunmaktadır. Siz isterseniz metrekareyi büyütebilir yada isteğinize göre çizim ve imalat yapabiliriz. Onlarca farklı model arasından dilediğinizi seçerek prefabrik evler ile ilgili plan değiştirme ve tasarım revizyonlarında bulunuyoruz.

Kilis prefabrik ev fiyatları, tüm fiyatların bulunduğu sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Dubleks prefabrik ev fiyatları, 2+1, 82 m² ev ile başlamaktadır. Çift katlı villa prefabrik modellerinde 158 m²’ye kadar hazırlamış olduğumuz çeşit bulunmaktadır. Tüm fiyatlarımız liste fiyatları üzerinden %20 iskontolu fiyatlardır. Dolayısıyla müşterilerimizin prefabrik ev konusunda alım gücü de artmış oldu. Prefabrik ev Kilis oldukça tercih edilebilir bir duruma gelmiştir.

Prefabrik evler yani hazır yapılar, amaçlarına göre farklı şekillerde tasarlanmaktadır. İstenilen her yere kolayca kurulabilen evler, farklı malzemeler kullanılarak ekonomik fiyat seçenekleri ile imal edilebilirler. Prefabrik ev fiyatları neye göre değişkenlik göstermektedir? Fiyatlar prefabrik evin içerisinde kullanılan malzemelere, evin büyüklüğüne, ne amaçla kullanılacağı gibi nedenlere bağlı olarak değişkenlik göstermektedir.

Prefabrik Ev Kilis

Kilis’in 4 ilçesi bulunmaktadır. Bu ilçelerin tamamına prefabrik ev yapıyoruz. Bunlar:

  • Elbeyli
  • Merkez
  • Musabeyli
  • Polateli

Bu yapıların avantajları şunlardır: Prefabrik ev modelleri, kişilerin nasıl bir ev istediklerine göre değişmektedir. İstenilen dizaynda her türlü alanda ve büyüklükte evler inşa edilebilir. Kilis prefabrik ev, fabrikadan ön üretimi gerçekleşen parçalardan oluştuğu için kurulumu kolaydır. Prefabrik ev fiyatları bakımından oldukça uygundur. Depreme dayanıklı olan bu evler, uluslararası standart ölçülerine göre hazırlanır. Modüler sistem ile planlaması yapılan prefabrik evler, isteğe ve ihtiyaca yönelik olarak hazırlanırlar. Ev içerisinde bulunan odalar istenilen zaman değiştirebilir, ek odalar eklenebilir.