Artvin Prefabrik Ev

Artvin Prefabrik Ev

Artvin, Türkiye’nin Doğu Karadeniz bölgesinde yer alan ve Gürcistan’a sınırı olan güzel bir şehirdir. Nüfusu 175 bin olan şehrimizin Karadeniz’e kıyısı bulunmaktadır. Doğası gereği güzel bir toprak yapısına ve kendine has güzelliklere sahip olan bu şehir için Artvin prefabrik ev hizmetimizi müşterilerimize sunduk. Prefabrik evleri, bu bölgenin yapısına uygun bir yapıya sahip olduğu için tercih edilmektedir. Yayla ve bağ evlerinin çok fazla tercih edildiği bu şehirde sizlerin de evinizi prefabrik yapmaktan mutlu oluruz.

Günümüzün en modern teknolojisi ile beraber üretilmekte olan prefabrik ev çeşitleri, bir çok üstün özelliğe sahiptir. Diğer yapılara göre daha avantajlı olan prefabrik yapılar, daha düşük bir maliyet gerektirmektedir. Günümüzde prefabrik yapılar tüm ihtiyaçlar göz önünde bulundurularak tasarlanmaktadır. Üstün kalitede bir yalıtım sistemine sahip olan ve her mevsim konforlu bir kullanım sunan prefabrik ev modelleri, tüm taleplere yanıt verecek ölçülerde tasarlanabiliyor. Hafif bir yapıda olması nedeni ile son derece güvenilir kullanıma sahip olan bu yapılar tercihe göre ilave özellikler eklenerek üretilebilmektedir.

Prefabrik Ev Fiyatları Artvin

Prefabrik ev kullanımı Türkiye’de her geçen gün yaygınlaşmaya devam etmektedir. Bunun sebebi ise çok sayıda avantajı aynı anda sağlıyor olmasıdır. Artvin prefabrik ev fiyatları, müşterilerimizin beklentisini karşılayacak düzeyde tutulmaktadır. Bunu tercih etmenin en önemli bir başka faydası ise çok daha ekonomik olmalarıdır. Betonarme binalara göre ısı ve ses yalıtımı daha yüksek olan prefabrik evler, kısa bir süre içerisinde üretilip istenilen alana monte edilebilmektedir.

Prefabrik ev fiyatları Artvin, sizler için mümkün olduğu kadar uygundur. Tek katlı ve çift katlı olarak 2 seçenekten hoşunuza gideni seçebilirsiniz. Tek katlı prefabrik ev fiyatları 34.500 TL’den başlamakta, dubleks prefabrik ev fiyatları 76.400 TL’den başlamaktadır. En küçük ev modelimiz 40 m² olup 1+1’dir. Bu metrekare tek katlı evlerde 166 m²’ye kadar çıkmaktadır. Dubleks villa modelleri en küçük 82 m²’den başlamakta ve 158 m²’ye kadar çıkmaktadır. Artvin prefabrik ev, sizlere 2 tane kampanyalı ev sunuyor. Bunlar, 70 m² 2+1 47.200 TL prefabrik ev, 80 m² 3+1 52.750 TL olan evdir.

Prefabrik evleri istenilen materyaller eklenebilir ve istenilen özelliklerde tasarımlar yapılabilmektedir. Depreme karşı üstün dayanıklılığa sahip olan bu evler, sürekli bakım gerektirmeden uzun yıllar boyunca kullanılabilmektedir. Prefabrik ev projelerinin bir başka önemli faydası da çok kısa bir süre içerisinde üretiliyor olması sebebi ile zamandan tasarruf etmenizi sağlamasıdır. Prefabrik ev Artvin, istediğiniz zaman söktürüp başka bir yere kurulumunu yaptırabilirsiniz.

Prefabrik Ev Artvin

Artvin’in 9 ilçesini de kapsamaktadır. Bu ilçelerin tamamına prefabrik ev yapıyoruz.

  • Ardanuç
  • Arhavi
  • Borçka
  • Hopa
  • Kemalpaşa
  • Merkez
  • Murgul
  • Şavşat
  • Yusufeli

Bu ilçelerin tamamında sizler için prefabrik ev yapmaktayız. Fiyatlara dahil olan ve olmayan özellikleri öğrenebilir, merak ettiğiniz yada takıldığınız noktalarda bizi arayarak yada mail atarak bilgi sahibi olabilirsiniz. Artvin prefabrik ev yaptırmak isteyen müşterilerimizi satış ofisimize, fabrikamıza ve showroom alanımıza davet ediyoruz. Satış ofisimizde gerekli teknik destek alabilir, fabrikamızı gezebilirsiniz. Ayrıca örnek ev modellerini görerek karar verebilirsiniz. Malzeme kalitesi açısından Türkiye’nin en iyi imalatçısı konumunda olan firmamız bu sayede müşterilerine güven vermekte ve kalıcı işler yapmak konusunda gayret göstermektedir.