Ardahan Prefabrik Ev

Ardahan Prefabrik Ev

Ardahan, nüfusu 100 bin olan Doğu Anadolu bölgesinde yer alan ve Gürcistan’a sınırı olan bir şehirdir. Ardahan’da yer alan yayla ve bağ evi kültürü insanları müstakil evlere yönlendirmektedir. İnsanlar hayatları boyunca içinde yaşayabilecekleri ve mutlu bir dünya kurabilecekleri evleri olabileceği günü hayal ederek yaşarlar. Ardahan prefabrik ev, tam olarak bunun için müşterilerimizin tercihine sunulmuştur. Ev sahibi olmak artık eskisi gibi lüks ya da ütopik bir düşünce değil. endüstriyel üretimin artması ve gelişmesi artık her şeyi kolay ulaşılabilir hale getirdi. Evler gibi büyük yapılar şimdilerde çok kısa sürede düşük maliyetler ile inşa edilebiliyor.

Ardahan prefabrik evleri sayesinde isteyen herkes istediği büyüklükte ve tarzda eve sahip olabilme imkanı buluyor. Zira prefabrik olarak inşa edilen yapılar insanların hayal güçlerinin sınırları olmadığı için istenilen tarzda evler inşa etmeye olanak sağlıyor. Temel olarak çelik konstrüksiyon üzerine eklenen kaliteli inşaat malzemeleri ile insanlar kendilerine ait evleri hem müstakil tek katlı hem de çok katlı olarak rahatlıkla inşa edebiliyorlar.

Prefabrik Ev Fiyatları Ardahan

Ardahan prefabrik ev fiyatları, 40 m² 1+1 evden başlamaktadır ve fiyatı 34.500 liradır. Tek katlı ve dubleks modeller arasından dilediğinizi seçebilirsiniz. Fiyatlarda %20 oranında indirim yapmış bulunmaktayız. Bu sayede önceden 47 bin TL olan ev şu an 34.500 TL fiyata satılmaktadır. Ayrıca tek katlı prefabrik evler 166 m²’ye kadar modeller ile birlikte müşterilerimize sunulmaktadır. Bu evin fiyatı 115.400 TL iken dubleks evler 82 m2’den başlamakta ve fiyatı 76.400 TL’dir. Ayrıca dubleks evlerde 158 m² alana kadar çizimini ve imalat projesini hazırladığımız proje bulunmaktadır.

Ardahan için sunduğumuz fiyatlar oldukça uygun olarak müşterilerimize sunulmaktadır. Bu sayede müşterilerimiz istedikleri evi yaptırmak konusunda rahatlamaktadır. Ayrıca 2 tane kampanyalı prefabrik ev modelimiz var. Bunlar 70 m² ve 80 m² olarak ilgili sayfalardan bulunabilir. Ardahan prefabrik ev, etraf şehirlerden de talep gören firmamızın değerli müşterilerine sunduğu avantajlı fırsatlardan birisidir. Bunu değerlendirmek sizlere kalmış.

Prefabrik Ev Ardahan İlçeleri

Toplam 6 ilçesi bulunan Ardahan’ın tüm ilçelerine prefabrik ev yapıyoruz. Hizmet verdiğimiz ilçeler şunlardır.

  • Çıldır
  • Damal
  • Göle
  • Hanak
  • Merkez
  • Posof

Prefabrik ev Ardahan, isteğinin en büyük özelliği her tasarımın kolayca uygulanabilir ve hayata geçirilebilir olmasıdır. Çelik konstrüksiyon sistemi ile inşa edilen yapılar esneklikleri ile depreme karşı da dayanıklıdırlar. Kullanım ömrü bakımından 100 yıl gibi bir zaman sınırına sahiplerdir. Bunun dışında tarz evler çok katlı yapılmaya da müsaittir.

Prefabrik ev üretimi yapan firmamız kişilerin kendi tasarladıkları evleri kolaylıkla kısa bir sürede üretebilirler. Ardahan prefabrik ev ile ev sahibi olmak beton yapılardan daha ucuzdur. Ayrıca bu sistemin sunduğu yaratıcı tasarımlar ile kişiler etraflarında ki hiçbir yapıya benzemeyen yapılara da sahip olabiliyorlar. İmal süresi kısa, montajı kolay olduğu için maliyetler de oldukça düşük seviyelerde eziyor.