Ağrı Prefabrik Ev

Ağrı Prefabrik Ev

Ağrı, 540 bin nüfusa sahip, Doğu Anadolu bölgesinin en önemli şehirlerinden biridir. Ağrı Dağı’na sahip olan şehir aynı zamanda Türkiye’nin en büyük dağına da ev sahipliği yapmaktadır. Ağrı prefabrik ev, her parçası fabrikada üretilen ve montaj edilen ev demektir. Üretilen bu parçalar prefabrik evleri nerede kurulacaksa oraya transferi sağlanarak beton zemin üzerine montajı sağlanır.

Prefabrik ev modellerinin maliyeti az, kurulumu kolaydır. Kısa zamanda hızlı ve çabuk kurulum sağlar. İstenilen ölçülerde ve ebatlarda yaptırılabilir. Isı yalıtımı, depreme dayanıklılığı belli kurallar ve yasalar çerçevesinde üretilir, o yüzden kullanımı güvenilirdir. İstenilen yere kurulumu sağlanır ve istenildiği zaman sökülerek başka bir yerde kurulumu tekrar sağlanabilir. Tek katlı ve villa tipi gibi modelleri vardır. Her türlü alana göre üretim yapılır. İstenildiği zaman odalar büyütülebilir ve ekleme yapılabilir. Özellikle doğal afetlerde evleri zarar gören kişilere sağlanan imkanlar arasında prefabrik ev Ağrı, kolay kurulumu nedeniyle sıklıkla tercih edilir.

Prefabrik Ev Fiyatları Ağrı

Ağrı şehri için uygun fiyatlı olarak sunduğumuz evlerin fiyatlarına ilgili sayfalardan ulaşabilirsiniz. Prefabrik ev fiyatları Ağrı, istediğiniz metrekareye sahip ev bulabileceğiniz özelliklere sahiptir. Bağ, bahçe evleri meşhur olan Ağrı’da evlerin soğuğa karşı dayanıklı olması gerekmektedir. Isı ve ses izolasyonu olan ev duvarlarını dilerseniz daha kalın seçebilirsiniz. Evlerimiz en düşük 40 m²’den başlamaktadır. Bu evin oda sayısı 1 oda 1 mutfaktır ve fiyatı 47.500 liradır. Ayrıca tek katlı ev fiyatları seçeceğiniz eve göre değişkenlik gösterebilmektedir. Bu durum sizin seçeceğiniz metrekare ve özelliklere göre değişkenlik göstermektedir. Kampanyalı evler olan 70 m² ve 80 m² evlerin fiyatı ise sırasıyla 47.200 TL, 52.750 TL’dir. Burada tercih tamamen size kalmıştır. Ağrı prefabrik ev fiyatları, sizlerin kesenize uygun olarak tasarlanmış ve fiyatları belirlenmiştir.

Tek katlı prefabrik ev fiyatları 1+1 40 m² ev ile başlamakta ve fiyatı 37.200 TL’dir. Tek katlılar içerisinde 2 tane kampanyalı model bulunmaktadır. Bunlar 2+1 70 m² ve 3+1 80 m² evlerdir. İlk ev 47.200 TL ve ikinci ev ise 52.750 TL’dir. Tek katlı evlerde 166 m²’ye kadar çizimini yaptığımız ev bulunmaktadır. Siz isterseniz metrekareyi büyütebilir yada isteğinize göre çizim ve imalat yapabiliriz.

Ağrı prefabrik ev fiyatları, tüm fiyatların bulunduğu sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Dubleks prefabrik ev fiyatları, 2+1 82 m² ev ile başlamakta ve fiyatı 86.500 TL’dir. Çift katlı villa prefabrik modellerinde 158 m²’ye kadar hazırlamış olduğumuz çeşit bulunmaktadır ve fiyatı 141.400 TL’dir. Tüm fiyatlarda %20’nin üzerinde indirim yaptık. Dolayısıyla müşterilerimizin prefabrik ev konusunda alım gücü de artmış oldu. Prefabrik ev Ağrı, oldukça tercih edilebilir bir duruma gelmiştir.

Prefabrik Ev Ağrı

Ağrı’nın 8 ilçesi bulunmaktadır. Bu ilçelerin tamamına prefabrik evler yapıyoruz. Bunlar:

  • Diyadin
  • Doğubayazıt
  • Eleşkirt
  • Hamur
  • Merkez
  • Patnos
  • Taşlıçay
  • Tutak

8 ilçeye sahip Ağrı ilinde her ilçeye prefabrik ev yapmaktayız. Sizin istediğiniz metrekare ölçüleri baz alınarak proje çiziyoruz ve ardından imalat ve montaj safhalarından geçtikten sonra evlerinizi oturmaya uygun hale getiriyoruz. Prefabrik ev Ağrı, etraf şehirlerin de size özenerek bakabileceğiniz bir hizmeti karşınıza çıkarmaktadır. Prefabrik evler belli malzemelerden üretilir. Bu malzemeler doğa olaylarına ve çevresel faktörlere karşı dayanıklı malzemelerdir. Üretilen malzemenin cinsine göre kullanım süreleri 40 ile 70 yıl arasında değişmektedir. Ara ara bakımları yapılarak kullanım ömrü uzatılabilir. Prefabrik ev üretimi yapan firmamız her bütçeye uygun olarak prefabrik ev modelleri üretmektedir. Büyük şehirlerde ev fiyatlarının artması müşterilerimizi Ağrı prefabrik ev hizmetine yönlendirmiştir. Evi kurulabilecek bir alanınız varsa prefabrik ev kurmak hem hesaplı hem kullanışlı olacaktır. Depreme dayanıklı olduğu İçin sağlamdır Ve her alanda kullanımı vardır. Fiyatları üretim yapan fabrikaya göre değişir.