Aksaray Prefabrik Ev

Aksaray Prefabrik Ev

Aksaray, 410 binin üzerinde nüfusa sahip ve İç Anadolu bölgesinin turizm açısından önemli şehirlerinden birisidir. Önceden hazırlanmış yapı malzemeleri kullanılarak inşa edilen evlere prefabrik ev denilmektedir. Prefabrik yapıların parçaları fabrikalarda üretilir. Aksaray prefabrik ev, bu yöreye uygun evleri sunduğumuz hizmet bölgemizdir. Bu projelerin inşası esnasında parçaların birleştirilmesi esasına dayanır. Prefabrik yapılar tek katlı olabileceği gibi maksimum iki katlı olarak inşa edilir. Dünyada yaygın olarak kullanılan prefabrik yapılar ülkemizde ilk defa büyük depremler sonrasında kullanılmaya başlanmıştır.

İnşaat sırasında hazır malzemelerin kullanılmasının yanı sıra çimento ve çelik gibi inşaatın temel malzemeleri de kullanılmaktadır. Prefabrik ev Aksaray, projelerinde ısı ve ses yalıtımı yapılması da mümkündür. Beton zemin üzerine oturtularak yapılan prefabrik evlerin kurulum planı önceden hazırlanmaktadır. Kurulum işlemi oldukça kolay olan prefabrik evler çelik bir iskelet üzerine oturtulmaktadır. Ayrıca prefabrik evlerde tıpkı diğer evler gibi imara açık alanlarda ruhsat alınarak inşa edilmelidir.

Prefabrik Ev Fiyatları Aksaray

İçindekiler

Aksaray, yapı itibariyle kendine has kültürü olan ve bu konuda oldukça deneyimli bir şehirdir. Şehrin yapısına uygun olarak seçebileceğiniz yada dizayn edebileceğiniz evler konusunda firmamız siz değerli müşterilerine yardımcı olmaktadır. Duvar kalınlıklarından tutun da diğer özelliklere kadar birçok konuda evleri birlikte tasarlıyoruz. Prefabrik ev fiyatları Aksaray şehri için oldukça uygun fiyatlara müşterilerimize sunulmaktadır. En düşük metrekareli evin fiyatı 47.500 lirayken bu fiyat dubleks evlerde 111.900 liradan başlamaktadır. İndirimli 2 tane ev modelimiz bulunmaktadır. Bunların birisi 70 m² olup 2 oda 1 salondur ve fiyatı 47 bin TL’dir. Diğeri ise 80 m²’dir ve 3 oda 1 salondur. Bu prefabrin evin fiyatı 52.750 liradır. Bu fiyatlara nakliyat dahil değildir. Aksaray prefabrik ev fiyatları her keseye uygun olarak belirlenmiş olup müşterilerimizin tercihine sunulmuştur.

Prefabrik Ev Aksaray İlçeleri

  • Ağaçören
  • Eskil
  • Gülağaç
  • Güzelyurt
  • Merkez
  • Ortaköy
  • Sarıyahşi
  • Sultanhanı

Aksaray prefabrik ev, 8 ilçede de yapılmaktadır. Hızlı imalat ve montaj ile 10 günde eviniz oturulacak hale gelmektedir. Bu kadar hızlı olan iş sayesinde işçilik masraflarından ve diğer giderlerden de kurtulmuş oluyorsunuz. Bu sayede fazla masraf etmemiş oluyor ve evinize en kısa süre içinde oturmuş oluyorsunuz. Prefabrik ev modelleri, avantaj açısından inşaat aşamasının hızlı ve kolay olmasından dolayı tercih edilmektedir.. Yapılacak evin büyüklüğüne göre bir hafta on gün içinde montajı tamamlanmaktadır.

Betonarme inşaat yapısı evlerde ek kat çıkmak ya da evin bölümlerini değiştirmek hem zaman almakta hem de maliyetli olmaktadır. Oysa prefabrik evlerin malzemeleri fabrika çıkışlı olduğu için parçaların sökülüp takılması ya da ek kat çıkılması daha kolay ve ucuzdur. En önemli avantajlarından biri ise çelik iskelet üzerine monte edilmesinden dolayı depreme dayanıklıdır. Betonarme evler depremde çatlama ve yıkılma ile karşı karşıya kalırken, prefabrik evler esnemekte ya da kırılmaktadır. Bu da can kaybı riskini ortadan kaldırmaktadır. Ayrıca Aksaray prefabrik ev, ısı yalıtım malzemeleri kullanıldığı için fazla masraftan kaçınarak ısınma giderlerinizi de azaltıyor.