Amasya Prefabrik Ev

Amasya Prefabrik Ev

Amasya, 337 bin kişilik nüfusa sahip ve Karadeniz bölgesinde yer alan güzel bir şehirdir. Şehzadeler şehri olarak bilinen ve tarih boyunca kendini daima ispatlamıştır. Turizm açısından zengin bir ortama sahip olan Amasya’da şehir merkezinin etrafını saran dağların manzarası kendine hayran bırakmaktadır. Büyük şehirlere yakın olmasının vermiş olduğu avantaj ve geçiş yolunun üzerinde bulunmasından dolayı şehri görmek isteyen ve ilimizden geçen insanlar burayı görmektedir. Amasya prefabrik ev, Amasyalılar için sunduğumuz projemizdir.

Kalitemizden ödün vermeksizin imal ettiğimiz malzemelerimizi daha yakından görmek için bizleri satış ofislerimizde, showroom yada fabrikamızda ziyaret edebilirsiniz. Montaj ve kurulumu oldukça kolay ve ücretsiz olan prefabrik yapıların ortalama ömrü elli yıl kadardır. Prefabrik yapıların başında hastaneler, ofisler, spor salonları, okullar ve depo alanları gelmektedir. Amasya prefabrik ev, bu bağlamda şehrimize uygun olarak imal edilmektedir. Türkiye’de 1999 Marmara depremi sonrasında evsiz kalan depremzedelere ev amaçlı kullanılan prefabrik yapıların kullanımı daha sonraki yıllarda giderek artmıştır.

Prefabrik Ev Fiyatları Amasya

İçindekiler

Tek katlı prefabrik ev fiyatları 1+1 40 m² ev ile başlamakta ve fiyatı 37.200 TL’dir. Tek katlılar içerisinde 2 tane kampanyalı model bulunmaktadır. Bunlar 2+1 70 m² ve 3+1 80 m² evlerdir. İlk ev 47.200 TL ve ikinci ev ise 52.750 TL’dir. Tek katlı evlerde 166 m²’ye kadar çizimini yaptığımız ev bulunmaktadır. Siz isterseniz metrekareyi büyütebilir yada isteğinize göre çizim ve imalat yapabiliriz.

Amasya prefabrik ev fiyatları için tüm fiyatların bulunduğu sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Dubleks prefabrik ev fiyatları, 2+1 82 m² ev ile başlamakta ve fiyatı 86.500 TL’dir. Çift katlı villa prefabrik modellerinde 158 m²’ye kadar hazırlamış olduğumuz çeşit bulunmaktadır ve fiyatı 141.400 TL’dir. Tüm fiyatlarda %20’nin üzerinde indirim yaptık. Dolayısıyla müşterilerimizin prefabrik ev konusunda alım gücü de artmış oldu. Prefabrik ev Amasya, oldukça tercih edilebilir bir duruma gelmiştir.

Prefabrik evleri ayrıcalıklı yapan özelliği ise deprem gibi afetlerde can kaybına neden olmayacak kadar hafif ve konforlu yapılar olmasıdır. Bunun yanında betonarme yapılara göre ısı ve ses yalıtımı parçaların üretimi aşamasında sağlanmaktadır. Daha sonraki dönemlerde ekleme ve çıkarma işlemi kolaylıkla yapılabilmektedir. Günümüz Türkiye’sinde prefabrik ev kurulumu yaygın olarak kullanılmaktadır. Dünyada uzun yıllardır kullanılan prefabrik ev Amasya, hem ucuz maliyeti hem de uzun ömürlü olması ile dikkat çekiyor. Ayrıca bu yapılar için kullanılan malzemeler fabrikalardan hazır hale getirilmiş şekilde teslim alınıyor ve sadece montaj işlemi yapıldığı için inşaatında da zamandan ve iş gücünden tasarrufu sağlıyor.

Prefabrik Ev Amasya

Amasya’nın 7 ilçesi bulunmaktadır. Bu ilçelerin tamamına prefabrik ev yapıyoruz. Bunlar:

  • Göynücek
  • Gümüşhacıköy
  • Hamamözü
  • Merkez
  • Merzifon
  • Suluova
  • Taşova

Fiyatlarımıza nakliyat hariç olup dilediğiniz ev projesini de yerine getirebiliyoruz. Amasya prefabrik ev bu konuda sizlerin tercihine sunulmuştur. Prefabrik evler ortalama 50 ya da 70 yıl kullanılmaktadır. Ancak kullanım süresi dolduğu zaman betonarme tadilatı masrafına yenisi inşa edilebilmektedir. Bu özelliği sayesinde tekrar tekrar kullanılabilmektedir. Ayrıca bu yapılar sökülebildiği için başka bir arsaya kurulumu yapılabilmektedir. Amasya’nın hava koşullarına uygun olarak imalatını yaptığımız prefabrik evleri tercih etmek artık size kalmış durumda.