Şırnak Prefabrik Ev

Şırnak, Güneydoğu Anadolu bölgesinde yer alan ve 530 bini aşmış nüfusuyla dikkat çeken bir şehrimizdir. Tarih boyunca göz önünde olması bu şehrin turistik açıdan ilgi çekici bir merkez olmasını sağlamıştır. Şırnak prefabrik ev, Şırnaklılar için sunduğumuz projemizdir.

Prefabrik ev yapımı ve kullanımı son yıllarda önemli boyutta artmış bulunmaktadır. Prefabrik evlerin imalatı sırasında gelen taleplerle evin iç dizaynı yapılabilmektedir. İki veya üç katlı dahi yapılabilen prefabrik evler özel malzemelerden üretilmektedir. Isı yalıtımına sahip olduklarından dolayı yaz ve kış aylarında da aktif şekilde kullanılmaktadır. Kolay kurulum ve taşınmasıyla tek tercih nedeni arasında giren prefabrik evlerin uygun fiyatlarla müşterilerle buluşmaktadır.

Prefabrik Ev Fiyatları Şırnak

Rahatlığı ve kullanım avantajlarıyla bahçelerde, arsalarda ve geniş açık arazilerde isteğe göre kullanılmaktadır. Prefabrik evler için firmalar geniş katalog örneklerini müşterileri ile paylaşmaktadır. İnşaat malzemeleriyle yapılan evler yerine hazır kurulu olan prefabrik evler ikamet edilmesini sağlamaktadır. Prefabrik evlerin içinde diğer evlerden ayıran hiçbir farklılık bulunmamaktadır. Banyo, WC, mutfak ve odalarla rahat bir yaşam sürme fırsatı verilmektedir.

Tek katlı prefabrik ev fiyatları 1+1 40 m² ev ile başlamakta ve fiyatı 37.200 TL’dir. Tek katlılar içerisinde 2 tane kampanyalı model bulunmaktadır. Bunlar 2+1 70 m² ve 3+1 80 m² evlerdir. İlk ev 47.200 TL ve ikinci ev ise 52.750 TL’dir. Tek katlı evlerde 166 m²’ye kadar çizimini yaptığımız ev bulunmaktadır. Siz isterseniz metrekareyi büyütebilir yada isteğinize göre çizim ve imalat yapabiliriz.

Şırnak prefabrik ev fiyatları, tüm fiyatların bulunduğu sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Dubleks prefabrik ev fiyatları, 2+1 82 m² ev ile başlamakta ve fiyatı 86.500 TL’dir. Çift katlı villa prefabrik modellerinde 158 m²’ye kadar hazırlamış olduğumuz çeşit bulunmaktadır ve fiyatı 141.400 TL’dir. Tüm fiyatlarda %20’nin üzerinde indirim yaptık. Dolayısıyla müşterilerimizin prefabrik ev konusunda alım gücü de artmış oldu. Prefabrik ev Şırnak, oldukça tercih edilebilir bir duruma gelmiştir.

Prefabrik Ev Şırnak

Şırnak’ın 7 ilçesi bulunmaktadır. Bu ilçelerin tamamına prefabrik ev yapıyoruz. Bunlar:

  • Beytüşşebap
  • Cizre
  • Güçlükonak
  • İdil
  • Merkez
  • Silopi
  • Uludere

Prefabrik ev fiyatları ve modelleri için resmi internet sitesinden de destek alınabilmektedir. Bu tarz evler genelde inşaat sektöründe yaygın olarak kullanılmaktadır. Ayrıca doğal afetler sonucunda evinden ayrılmak zorunda akalan kişilere sıcacık yuva olan Şırnak prefabrik ev, uygun fiyatlarla satışa sunulmaktadır. Birçok konuda kullanım avantajı sağlayan bu tarz kolay kurulum evler sevdiklerinizle güzel anların geçirilmesine tanıklık edecektir. Tüm kullanılan malzemeler ise gerekli denetimlerden geçmektedir. Sağlığa zararlı olabilen hiçbir ham madde prefabrik ev yapımında kullanılmamaktadır. Özel tasarımlarla ev yapımını daha kolay hale getirebilirsiniz.