Şanlıurfa Prefabrik Ev

Şanlıurfa Prefabrik Ev

Şanlıurfa, Güneydoğu Anadolu bölgesinde yer alan ve 2 milyonu aşkın nüfusuyla bölgenin en önemli şehirlerinden birisidir. Tarih boyunca farklı medeniyetlere ev sahipliği yapmış ve kültürel olarak oldukça zengin olan şehrimiz her yıl binlerce turiste ev sahipliği yapıyor. Dini açıdan da oldukça önemli olması şanlı olan şehrimizin değerini daha da artırıyor. Şanlıurfa prefabrik ev, tüm Şanlıurfalılar için sunduğumuz projemizdir.

Son zamanlarda pek çok yerde aktif olarak görülen prefabrik evler özel tasarımlarıyla birçok kişi tarafından çok beğenilmektedir. Genelde hobi bahçeleri gibi alanlarda tercih edilen Şanlıurfa prefabrik ev modelleri en uygun fiyatlarla satılmaktadır. Prefabrik evlerin çok kullanışlı ve avantajlı olması sebebiyle birçok firma aktif olarak üretimlerine devam etmektedir. Prefabrik ev, için gerekli araştırmaları öncesinde yapmanız gerekir. Bu modeldeki evlerin kullanımı ve kurulumu da oldukça kolaydır. Tercih nedenleri arasında ise hızlı ve pratik kurulumu gelmektedir.

Prefabrik Ev Fiyatları Şanlıurfa

Prefabrik ev ihtiyaçlarınızı sahip olduğunuz alana göre talep etmeniz önemlidir. Araziler, bahçeler, tarlalar ve boş alanlara kurulan bu tarz evler büyüklüklerine göre istenmektedir. Kullanılan malzemeler ise sağlığa zarar vermeyen yanmayan ateşte hemen tutuşmayan türdendir. Isı yalıtımı olması sebebiyle sıcak ve soğuk havalarda kaliteli bir ısı kontrolü yapmaktadır. Dublex, tek katlı ve triplex modelleri ile de kalabalık ailelere özel tasarlanmıştır. Kalın duvarlar yerine daha pratik ve kullanışlı prefabrik ev modelleri Şanlıurfa, milyonlarca birey tarafından anında tercih edilmektedir.

Tek katlı prefabrik ev fiyatları 1+1, 40 m² ev ile başlamaktadır. Tek katlılar içerisinde 2 tane kampanyalı model bulunmaktadır. Bunlar 2+1, 70 m² ve 3+1, 80 m² evlerdir. Tek katlı evlerde 166 m²’ye kadar çizimini yaptığımız ev bulunmaktadır. Siz isterseniz metrekareyi büyütebilir yada isteğinize göre çizim ve imalat yapabiliriz. Onlarca farklı model arasından dilediğinizi seçerek prefabrik evler ile ilgili plan değiştirme ve tasarım revizyonlarında bulunuyoruz.

Şanlıurfa prefabrik ev fiyatları, tüm fiyatların bulunduğu sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Dubleks prefabrik ev fiyatları, 2+1, 82 m² ev ile başlamaktadır. Çift katlı villa prefabrik modellerinde 158 m²’ye kadar hazırlamış olduğumuz çeşit bulunmaktadır. Tüm fiyatlarımız liste fiyatları üzerinden %20 iskontolu fiyatlardır. Dolayısıyla müşterilerimizin prefabrik ev konusunda alım gücü de artmış oldu. Prefabrik ev Şanlıurfa oldukça tercih edilebilir bir duruma gelmiştir.

Prefabrik Ev Şanlıurfa

Şanlıurfa’nın 13 ilçesi bulunmaktadır. Bu ilçelerin tamamına prefabrik ev yapıyoruz. Bunlar:

 • Akçakale
 • Birecik
 • Bozova
 • Ceylanpınar
 • Eyyübiye
 • Halfeti
 • Haliliye
 • Harran
 • Hilvan
 • Karaköprü
 • Siverek
 • Suruç
 • Viranşehir

Kendinize ait bir bahçeniz varsa orada günlerinizi geçirmek için Şanlıurfa prefabrik ev modellerini tercih edebilirsiniz. Prefabrik evlerin içinde hiçbir eksik alan bulunmamaktadır. Oda sayıları ve banyo sayıları istenildiğinde arttırılabilir. Fiyatlama ise bu kapsamda özle olarak ayarlanacaktır. İmalatı yapan firmalar tarafından montesi yapılan tüm prefabrik evler anahtar teslimi ile güvenli şekilde verilmektedir.