Kocaeli Prefabrik Ev

Kocaeli Prefabrik Ev

Kocaeli, Marmara bölgesinde yer alan ve nüfusu 1 milyon 900 binin üzerinde olan büyük şehirdir. Sanayi bakımından Türkiye’nin birçok büyük markasını bünyesinde barındırmakla birlikte birçok insana iş imkanı da sağlanan bu ilde prefabrik ev oldukça meşhurdur. Fabrikamızın yer aldığı Cumhuriyet mahallesi, Güney Yan Yol caddesi, no: 24 Gebze/Kocaeli adresi ile birlikte müşterilerimize kendi şehrimizde imalatımızı ve örnek evlerimizi gösterme imkanı sağlıyoruz. Teşhir amacıyla satış ofisinin yanında yer alan showroom evlerimiz ile müşterilerimiz örnek prefabrik evleri gezebiliyor ve kararını veriyor. Kocaeli prefabrik ev, vatandaşlarımıza kendi şehirlerinde imal edilen evleri gösterdiğimiz ve imalat-montaj işlemlerini gerçekleştirdiğimiz iştir. Kocaeli’nin tüm ilçe ve mahallelerine istediğiniz projeyi yapmaktayız. Bu kapsamda büyük projeler yapmanın yanı sıra müşterilerimizi de ev sahibi yapıyoruz.

Türkiye’nin en büyük prefabrik ev fabrikasında istediğiniz evi imal ettirebilirsiniz. Kullanışlı olması ve rahatlığı ile dikkat çeken Kocaeli prefabrik ev modelleri, birçok alanda belli yapılar için kullanılmaktadır. Peki, prefabrik ev nedir? Neden bu evler tercih edilmelidir? Prefabrik yapıların kullanışlı ve ucuz olması, kişiler tarafından tercih edilme sebepleri arasındadır. Bunların dışında prefabrik ev, dayanıklıdır ve ihtiyaçlara göre tasarlanabilir özelliktedir. Modüler sistem ile üretilen bu evler kişilerin istediği boyutlarda ve istenilen tasarıma yönelik olarak oluşturulabilir.

Prefabrik Ev Fiyatları Kocaeli

Kocaeli prefabrik ev fiyatları ve modelleri sitemizde yer almaktadır dilediğiniz evi inceleyebilir ve kararını verebilirsiniz. Kısaca bahsetmek gerekirse çizimini ve projelerini hazırladığımız toplamda 33 tane prefabrik ev projeleri bulunmaktadır. Prefabrik ev fiyatları Kocaeli, oldukça uygun fiyatlandırma yapılarak müşterilerimize sunulmaktadır.

Tek katlı prefabrik ev fiyatları 1+1 40 m² ev ile başlamaktadır. Tek katlılar içerisinde 2 tane kampanyalı model bulunmaktadır. Bunlar 2+1, 70 m² ve 3+1 80 m² evlerdir. Tek katlı evlerde 166 m²’ye kadar çizimini yaptığımız ev bulunmaktadır. Siz isterseniz metrekareyi büyütebilir yada isteğinize göre çizim ve imalat yapabiliriz. Onlarca farklı model arasından dilediğinizi seçerek prefabrik evler ile ilgili plan değiştirme ve tasarım revizyonlarında bulunuyoruz.

Kocaeli prefabrik ev fiyatları, tüm fiyatların bulunduğu sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Dubleks prefabrik ev fiyatları, 2+1 82 m² ev ile başlamaktadır. Çift katlı villa prefabrik modellerinde 158 m²’ye kadar hazırlamış olduğumuz çeşit bulunmaktadır. Tüm fiyatlarımız liste fiyatları üzerinden %20 iskontolu fiyatlardır. Dolayısıyla müşterilerimizin prefabrik ev konusunda alım gücü de artmış oldu. Prefabrik ev Kocaeli oldukça tercih edilebilir bir duruma gelmiştir.

Prefabrik Ev Kocaeli

Kocaeli’nin 12 ilçesine de prefabrik ev yapmaktayız. Bu ilçeler:

 • Başiskele
 • Çayırova
 • Darıca
 • Derince
 • Dilovası
 • Gebze
 • Gölcük
 • İzmit
 • Kandıra
 • Karamürsel
 • Kartepe
 • Körfez

Çok büyük prefabrik evleri olabileceği gibi çok küçük evler de tercih edebilirsiniz. Tabi ki bunların arasında fiyat farklılıkları da olacaktır. Kocaeli prefabrik ev, istenilen yere taşınabilir ve bir evin ömrü minimum 40 ile 70 yıl arasındadır. Bunların haricinde prefabrik evler villa tarzından tek katlı ya da çift katlı tarza kadar geniş bir yelpazeye sahiptir. Kaliteden hiçbir zaman ödün vermeyen firmamız, siz değerli müşterilerimiz için tüm gayretiyle çalışmalara devam etmektedir. Bizimle iletişime geçerek hemen ev sahibi olmak için 0542 211 17 21 numaralı numaradan bizlere ulaşabilirsiniz.