Bitlis Prefabrik Ev

Bitlis Prefabrik Ev

Bitlis, 350 bin nüfusa sahip Doğu Anadolu bölgesinin tarihi ve turistik kentidir. Şehir yapısı itibariyle birçok millete ev sahipliği yapmıştır. Bitlis prefabrik ev, Bitlis’teki müşterilerimize sunduğumuz projemizdir. Kışların oldukça soğuk geçtiği Bitlis için prefabrik evleri mantıklı bir tercihtir. Dış duvar kalınlığı 10 cm olduğu ve ısı izolasyonu olduğu için soğuğu daha geç geçirmektedir.

Müşterilerin ev sahibi olma isteklerine en uygun çözüm olarak prefabrik ev öne çıkmaktadır. Bu tür evlerin birden fazla avantajı mevcuttur. İlk olarak normal daire fiyatlarına kıyasla çok daha ekonomiktir. Bununla beraber, kişiye özel olarak, farklı tasarımlarla üretilebilir. Evler hem güvenli, hem ekonomik hem de kullanışlı olmasıyla birçok kişinin dikkatini çekmektedir.

Prefabrik Ev Fiyatları Bitlis

İçindekiler

Prefabrik evler, parçalar halinde fabrikada üretilerek, yerinde monte edilir. Bu, kişilerin evlerini kendi istedikleri şekilde yaptırmalarına olanak verir. Kişisel tasarımlara imkan veren bu evler, aynı zamanda son derece kullanışlıdır. Evin odaları, isteğe göre, farklı şekillerde monte edilebilir. Bununla birlikte, eve sonradan, ilave yapılma imkanı da mevcuttur. Ayrıca isteğe bağlı olarak, ev farklı ebatlarda imal edilebilir. Eğer, ev sahipleri evin yerini değiştirmek isterse bu da mümkündür.

Bitlis prefabrik ev fiyatları, sahiplerine pek çok alanda özgürlük ve rahatlık sunmaktadır. Bu konuda prefabrik ev fiyatları sayfasını incelemenizi öneriyoruz. 34.500 TL’den başlayan fiyatlarla ev siz de ev sahibi olabilirsiniz. Prefabrik ev fiyatları Bitlis, bu konuda müşterilerimize uygun fiyatlı hizmet sunmaktadır. 2 tane kampanyalı ev modelimiz bulunmaktadır. Bunlar 70 m2 2+1 ve 80 m2 3+1 evlerdir. Fiyatları ilkinin 47.200 TL, ikincisinin 52.750 TL’dir.

Prefabrik Ev Bitlis

Bitlis’in 7 ilçesine de prefabrik ev yapıyoruz. Bunlar:

  • Adilcevaz
  • Ahlat
  • Güroymak
  • Hizan
  • Merkez
  • Mutki
  • Tatvan

Bitlis prefabrik ev ile yazı geçirebileceği gibi kışın da kalabilir. Bu evlerin ses ve ısı yalıtımı, yaz- kış yaşanabilir olmasını sağlamaktadır. Evler, tek katlı olabileceği gibi, iki katlı ya da çok daha özel tarzlara sahip olabilmektedir. Yangın ve deprem konusunda evrensel kaideler göz önünde bulundurularak imal edildiği için son derece güvenlidir. Evler, bu özellikleri nedeniyle, farklı kullanım ve yerleşim amaçlı olarak sıkça kullanılmaktadır.